bugün

Bu kadar kötü oynamanın bedeli olmalı.

Bu kadar olmaz. Birileri istifa etsin.
hakem desteğiyle bile, 9 kişi kalmış konyaspor'a yenilmiştir. konyaspor'un net golünü saymadı hakem.
izlerken ben kanser oldum taraftarı ne yapsın.
Hakem giren topu saymaz, 11 kişi 9 kişi olan rakibi karşısında isabetli şut bile çekemez, şampiyonluk parolasıyla çıkıp 7. sıraya kök salarlar. Ezeli rakiplerine bilmem kaç yıl sonra yenilirler. Ondan sonra futbol elden gidiyeah, tff elden gidiyeah.

Ülkece zor günler geçirdiğimiz bu günlerde bizi güldüren fenerbahahahahaçe' ye teşekkürler. he bu arada bugün bayan baskette'de çaktık. koymadığımız branş kalmadı.
Biz rezalet oynuyoruz bunlar şampiyon olacaktı. Sergen ile işleri düzelttik yine şampiyon olamayız tabii de fenerbahçe çok bozdu maalesef.
Reaksiyon gösteremiyorlar tüm camia vazgeçmiş gibi...
her hafta, daha bozmaz diyoruz daha da bozuyor, bir sonraki hafta artık bozmaz diyoruz yine bozuyor, sonraki hafta artık bozacak ne kaldı ki diyoruz çok daha feci bozuyor.

kim bilir bir hafta sonra bizi ne sürprizler bekliyor. aklıma şu videoyu getirir.

https://www.youtube.com/watch?v=5Xgyom3eHRs
görsel
(bkz: kadıköy de silktik öldü)
Bizim için artık sıradan bir Anadolu takımından farkı olmayan takım.

Kasımpaşa Ankaragücü neyse fenerinde hükmü odur..

Not:radamelfalcaosporluyum..
(bkz: işkurdan alınan futbolcular)
takım kötü gidince zaten yıllardır takip etmiyordumcular gelmiş. oysa kadıköyde galatasaray'ı yenebilme becerisi gösterselerdi bugün en kral fenerbahçe taraftarı onlardı.
Bu seneyi unutup, gelecek sezonun hoca ve Kadrosunu planlamalidir.
Fenerbahçe mi ? Artık kullanmıyorum.

Manevi olarak zarardan başka bir şey getirmediğini görünce bıraktığım ( ki bu birkaç yıl önceydi )

Listede Gs’nin adını görünce sıralamaya ve son maçlara baktım da son 5-6 maçtır kazanamamış. Tam bir looser kulübü.

Tanım : yaşanmış ve bitmiş güzel bir anıdır Türkiye’de. Ancak üstüne basarak söylüyorum : “ bitmiştir. “
Bu başlığa şu ana kadar iki giri yazdım. Bu sonuncusu olacak. Fenerbahçe'yi o kadar aşağıladıktan sonra şunu açığa kavuşturmak istedim :

Kesinlikle ve zerre kuşkusuz 2010-2011 sezonu şampiyonudur.
Bir oyuncuda ve bir sağlık ekibinde olan kişide covid-19 bulguları bulunduğu için takım hastaneye sevk edilmiş. Evet.
Fenerbahçe Spor Kulübü'nün Süper Lig'te mücadele eden profesyonel futbol takımıdır.
görsel
görsel

Beni fenerli mi yapmak istiyorsun Altay.

Ayakta alkışlıyorum kendisini.. umarım bütün kodomanlara örnek olur.
malum kampanyaya eskinin parasıyla 5 trilyon ile destek olmuş kulüp.
galatasaray 10 kat daha az bir bağış gerçekleştirdi.

buyrun sohbete.
kadıköyde'de yenildikten sonra artık galatasaray'ın ezeli rakibi olmaktan çıkmış sahte futbol kulübüdür. evet.
https://twitter.com/vatsk...tatus/1246925561529880576
Fenerbahçe büyük bir takım. Yok Kadiköyde yenilmiş, Yok UEFA'sı yok. Umrumuzda değilsiniz Cimbomlular. Biz Trabzonspor gibi suikast girişimi yapmadık. Veya 21 ' lik bir seriyi yendik diye sevinmedik. Bizi Bu sevdadan asla vazgeçiremezsiniz.
türk futbolunun yüz karası olan takım.
Ancak akıl bali olmayanların tuttuğu takım.

Büyüyünce doğru yolu bulurlar umarım..
fener yoksa lig de yok futbol da.
bu kadar.
özleyin şimdi bakalım.
iddiamız devam etseydi böyle olmazdı.