bugün

emin adımlarla yoluna devam eden takımdır.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
inşallah sezon sonunda şampiyon olacak delikanlı takım. delikanlı diyorum çünkü maç günü, maç saati gelince delikanlı gibi, gerçek bir erkek gibi çıkar maçını oynar. ne soğuk havadır ne kardır ne rüzgardır engel olamaz.

bazı bebeler gibi "ay kar oldu yha ben oynayamam" demez. olası puan kaybına engel olmak için ucuz numaralara başvurmaz.
2 maç fazlası ve 4 puan farkla beşiktaşın önünde lider olan takım.
Unutmayın beşiktaşın daha oynanacak 2 maçı var. Hemen havalanmayın.
Ayrıca Trabzon Beşiktaş yensin diye dua ederken Beşiktaş etmeden önce biraz düşünün, nasıl bu kadar ezik olduk.
Ligin en çok pozisyona giren, en çok şut atan, en az pozisyon veren takımıdır.

görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
23 maçtır yenilmeyen dünya devi. evet.
arena daki maça kadar maç kaybetmemesini istediğim ezeli rakip.
bu sene şampiyon olacağını düşündüğüm takımdır.

futbol göze hitap etmese de, skorlar hiç sallanmıyor. öyle veya böyle bir şekilde kazanılıyor.

ben iki takımdan beşiktaş'ın bu tempoyu sonuna kadar kaldıramayacağını ve daha fazla puan kaybı yaşayacağını düşünüyorum.

çok uzun uzadıya türkiye'deki futbol ortamını anlatmaya da gerek yok.

şampiyon olurlar, aziz yıldırım da e hadi madem ısrar ediyorsunuz kalayım madem moduna girer. aynı hareketlere devam.
iki haftadır beleş penaltılarla maç kazanan kulüp.
1907'de kurulan ancak asirlara sığmayan spor klübü Türkiye'nin en büyük spor kulübüdür.
birbirlerine bağlı futbolcuların oluşturduğu takım.

görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
avrupalıların yine gündeminde, gurur veriyor ülkeye;

3 kulvarda yoluna devam eden takım.
görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
kaliteli kadrosuyla övünen ama ortaya galatasaray'dan daha iyi bir oyun koyamayan diktatörlük. bu sene kesin şampiyon olurlar ama seviye yerlerde.
türkiye'nin en büyüğü olarak 3 kulvarda zirveye oynayan takım. evet.
Ona gitmediğim gün öldüğüm gündür. 3 Temmuz Süreci'nden beri durmadan, yorulmadan, bıkmadan savunduğum renklerine hapsolmaktan gurur duyduğum takımdır.
sevdiğimin takımı.
yine üzerinde kalleşçe oyunlar oynanan biricik takımım. şu sıralar türkiye'nin en belalı iline gidecek bir hafta sonra. geçen sene de bu takımın otobüsü kurşunlanmıştı hatırlatırım.

siz ne kadar pis oyunlarınızı oynamaya devam etseniz de bu sene s.ke s.ke şampiyon olacak bu takım.
Manchester city ve PSG gibi istediği her futbolcuyu transfer etmesi, yedeklerinin bile yıldız olması sağlıklı rekabeti engelleyen kulüp. Fifa ve UEFA kafa kafaya verip zengin kulüplerin transfer yatırımlarına sınırlama getirmezse dünya futbolunda heyecan ve rekabet keyfi azalacak. Bir çözüm bulunmalı...
iyice ülkenin olası savaş yerlerine gidip gözcülük yapan takımı olduğuna inanmaya başlıyorum önce putin'in memleketine gidip sonra diyarbakır'a gitmek her türk takımına denk gelmez. yarı finalde de ligdeki rakibimiz beşiktaş gelecek gibi duruyor.
(bkz: kura çekimlerindeki fenerbahçe şanssızlıkları)
Tuttuğum takımdır.
şu aralar samuray rüzgarı esmektedir.

görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
görsel görsel
futbol diye bir bok oynamayan,

bunların oynadığı futbolsa Beşiktaş'ın ki ne diye sorduran takımdır.

bu hafta muhtemelen Antalya'da küsküyü alabilir, 1-0,1-0 nereye kadar..
Mehmet Topal
Josef de Souza
Ozan Tufan

üçlüsünün , birinin yerine emre b, tarzı bir adam bulmaları şart.
an itibariyle tecavüze uğramaktadır.
Ulan antalya 4 tane geçirdi kimse konuşmuyor. Sen hayırdır?