bugün

kendi başlığı altında, kendi taraftarından çok, kuyruğu acıyanları barındıran * kulüp. öyle mi, öyle öylee.
görsel
siyah çoraplılar olarak kurulan bir takım, galatasaray lisesinin bahçesinde bir kulübede o zamanlar renkleri nohut sarısı ve kraliyet mavisi olan galatasarayın yedek kalıp bir türlü 11 de yer bulamayan futbolcuların kurduğu bir takım...
ara transferde doğru adamları alırlarsa benim en güçlü şampiyonluk adayım olan takımdır.
aykut kocaman' ın verdiği demeçler doğrultusunda -bana göre- doğru transferler yapılacağını kanaatine vardım ben. orta sahaya bir halta yaramayan crsitian yerine emre belözoğlu' nun yabancı versiyonunu arayacaktır kanımca. yalnız fenerbahçe' nin artık doğru düzgün geriden oyun kurabilen bir stoper bulması ve bu stoperin de lugano ya da bilica kazmasına değil yobo' ya partner olması gerekmektedir. bir de sol bek ihtiyacı var. gerçi oradaki dos santos' un istediğinde dünya çapında bir sol bek oyuncusu olacağına inanıyorum ben ancak karakter ve çalışöma azmi konusunda sıkıntıları çok aşikar. kısaca; bu üç eksiği(orta saha, stoper, sol bek) giderebilirler ve alex sorununu(basına göre sorun var) hallederlerse 2. yarı bol gollü maçlar ve fırtına gibi bir fenerbahçe bekliyorum ben.
devre arasında gerekeni yapacak takımdır. taa paok maçından sonra yazdım aynı görüşlerim devam ediyor. dikkatle okuyunuz.
(#9180578)
Klüp başkanının tribün gruplarına hatta daha geniş kapsamda kendi takım taraftarlarına, seyircileri saymıyorum fena halde gıcık kaptığı, ortada bir rant vs. beklentisi olmadığı halde sürekli güçlükler çıkardığı, bu tribünlerin bölünmesinin 1 numaralı sorumlusu olduğu takım.
tek büyük, en büyük.
bir itirafta bulunmak gerekirse çeyrek final olaylarının olduğu sene desteklemiştim feneri avrupada. malum penaltılı sevilla maçını izlemeye kalktım. 10 dakikada volkanın salaklığı yüzünden gelen 2 gol yüzünden nasılsa elendiler diye kapattım televizyonu. bütün şamatayı kaçırdık tabi.
(bkz: kupa kızı)
türk spor tarihinin tartışmasız en başarılı, en büyük kulübü.

not: spor diyorum bak. futboldan başka spor bilmeyen kültürsüz andaval sürüsü önce bir araştırma yapsın.

futbol dışında bütün branşlarda şampiyonluklara ambargo koyan takım.
futbolda da durum pek farklı değil. zira en çok şampiyon olan iki takımdan biridir.
özellikle basketbol ve voleybol şubeleri ile (hem kadınlar-hem erkeklerde) bu sezon ciddi heyecan ve başarı yaşatacak gibi duran kulüp.

futbol mu... boşver arkadaş o işi ya, heyecan yok o sularda. kirli o sular.
1907 de başlamış, sarı lacivert renklere bürünmüş hayattır fenerbahçe.
Gerçek bir spor kulübü. Amatör branşlara önem veren atletizmden, voleybola,boksa, kürek'e her branşta şampiyonluğa oynayan kulüp.
bütçesiyle kalitesiyle türkiye ligine fazla olan, her ne kadar bu sene futbolda inişli çıkışlı performansta sergilese diğer branşlar ve genel spor dallarında yüzlerce madalya derece ve kupa kazanan 103 yıllık çınardır. fenerbahçe büyüklüğü ne kupa nede şampiyonluk büyüklüğüdür. onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür adı konamaz.
türkiye'nin en büyük kulübüdür, yapamayacağı, hiçbir şey yoktur. misal beşiktaş'ın kaptanını almıştı, o gün zaten en büyük olduğunu tescilledi.
uefanın sitesinde yayınlandığı iddia edilen fenerbahçe videosu.* *
http://www.facebook.com/h...429848742178&comments
dünyanın en pahallı kansejoren maddesi fenerbahçe, sabırlar liginde taraftarlarına başarılar diler.

(bkz: aykut hoca nın çemçük ağzını burasım var)
geri dönüşlerin takımı.
futbol branşı yıllardır çalkantılar geçiren spor kulübü. beş para etmeyecek adamlar yıllardır milyon dolarları sömürüp gidiyor. ama rahat olmak lazım bu kulübün aslan gibi kombine alıp da maçların yarısına gitmeyen , takımı için parasını esirgemeyen taraftarı* var.

parayı peşin verip malını göremeyen insanlardan farkınız yok , üstüne üstlük koyun gibisiniz , başınızda bir çoban...
* *
futbol branşı dışında neredeyse her alanda birinciliği götüren spor klübüdür.

not: galatasaraylıyım.
2-2 diyin anlarlar.
galatasaray'dan kat kat iyi yönetilen kulüp.

edit:gsliyim
futbol takımı dışında diğer bütün spor dallarında hedeflediği başarılara hemen hemen ulaşan başarılı bir spor kulübü.
9 oyuncusunu milli takımlara gönderen takımımız.
3 büyüklerin içinde açık ara en iyisidir(imiş) efenim. buyrun:

http://uludagbesiktas.blo...nerbahce-hezimetleri.html