bugün

Aburun tuttuğu gsye ağır travmalar yaşatan takımlardan birkaçının sebep olduğu Derin travmalardır.
fener ve real'den 6'şar, beşiktaştan 5'şer yemiştir ehuheuheuheuhe.
galatasaray, sigma olomouc, cannes, nordsjaelland, aydınspor travmalarına benzeyen travmalar. bir maçta 7 yemek nedir ya ? savunmada iki kişiyle mi oynadınız ? anlayamıyorum.
Müller aradı az önce abi Bayern münihi nasıl unutursun biz bu abur'un tuttuğu takıma 6 tane yağlamıştık dedi. Adama çok mahcup oldum.
şampiyonlar ligi gruplarında 0 çekmek, uefa' nın bir listesinde anılmak gibi travmalardır.
Ulan arayan arayana şimdi de maldini aradı. Abi bizim milanla bunlara 5 tane saplamışlığımız var bizi niye yazmazsın çok kırıldım dedi. Sustum bir şey diyemedim. Haklı adam.
galatasaray' a içeride dışarıda doğru dürüst pozisyon bulamadan 3-0 yenilmek benzeri travmalardır.
Bir dakika abur şimdi zola aradı onunla konuşuyorum. Aburum nasıl iyi mi diye soruyor. Üzülmesin biz de chelsea ile 5 tane yağlamıştık alışkındır onlar dedi. Abur kendini heder etmesin alışmış olması lazım onun da niye böyle yapıyor bu çocuk diye şaşkınlığını iletti.
https://www.tff.org/Defau...ageId=397&macId=62206

benzerleri görüldüğü halde hala inanılamayan çeşitten travmalardır. iki defa baktım ama doğruymuş. ilginç... kendi sahanda ? 6 ?
O listeye chealsea'yi de ekleyelim abur icin. Ahahahahaha.
10 sene şampiyon olamama travması yaşayanlar travmadan bahsediyorlar.
Siz 14 sene yaşadınız o travmayı. Rekor sizde amk puhahahahaha.
siz de bu travmayı yaşadınız.
(bkz: 4 ağustos 2010 fenerbahçe young boys maçı)
Nihavend, bak 4 agustos 2010 yilindaki fener-young boys mac sonu yorumlarinda bir tane akli selim bor yazar ne yazmis:

--spoiler--
fenerbahçemizin bizleri yanıltmadığı maçtır.

futbolun, skor haricinde matematikle alakalı olmadığını göstermiştir. takımın ve oyuncuların adının, stadın kapasitesinin, klüp kasasındaki meblağnın büyüklüğü ile övünenlere ders olacağını umuyorum.

yüreğiyle oynayan 11 tane adam gibi adam yeter.

--spoiler--

14 sene once yani milattan onceki macta yapilan elestirilerden 14 sene sonra yani milattan sonra siz de nasibinizi aliyorsunuz amk. Ahahahahq.

Mal degnegi bunlar ya.
Avrupa devleri ile oynama şerefine nail olamayanlar entry siciyor pardon yazıyor.

Gidin kumda oynayın.
travma dediği maçlara bak. 2'si aralarında 20 sene fark olan ezeli rakip derbileri öbürü real madrid. ahahah.
Young Boys, Sparta Prag, Kopenhag gibi senin 4'te 1'in bütçesinde takımların seni içeride dışarıda tokatlaması evet travmadır kardeşim.

Burası Fenerbahçe değil.
Fenerbahçe köy takımı nordjealland'dan 6 yedi.

Eee yedi diye biz de mi yiyelim?
Avrupa'da taktik bilen hiçbir takımı rahat yenemedi isen iyi değilsin.

Türkiye'nin en iyisi olman seni iyi yapmaz.
Galatasaray vizyonu ve maalesef rakiplerimizin vizyonsuzluğu burada ortaya çıkar.
valla hocam galatasaraylı olarak club brugge ile 1-1 berabere kalıp son dakikada uefa'ya kalamamız, östersunds maçı, bilbao'dan son dakika yeyip 98'de şampiyonlar liginden çıkamamız da travmadır.

2009'da hamburg'a 2-0'dan 3-2 maç verdik o da travmadır.

real madrid'den 6 yemek neden travma olsun, dünyanın en büyük takımı. zaten galibiyet beklentisi ile çıkmamışız.

son 30 yılda bizim de fener'e, beşiktaş'a 5-6 attığımız derbiler var. kadıköy'de, inönü'de çaktığımız maçlar var. herif, sırf galatasaylılarla polemik yaratmak için aralarında 60 sene olan maçlar hakkında başlıklar açmış. travma dediğin 2006 denizli, 2010 trabzon maçları gibi olur. senin ne beklediğin neyi kaybettiğin önemli.