bugün

maalesef ki öyle olacaktır. beşiktaşım hafiften yine düşüşe başlamıştır. ee alıştık, kaderimiz bu bizim. içimde zerre kadar şampiyon olma ümidi kalmadı. galatasaray desen hali içler acısı. fenerbahçe'ye bakıyorsun, diego'su var, nani'si var, rvp'si var, fernandao'su var, uçan adamı markovic var. bakın daha caner'i, gökhan'ı, alper'i, topal'ı, volkan şen'i ve bu sene cidden harika işler çıkaran defansları kjaer ve alves'i saymadım bile. volkan da bu sene formunda. e buna parayı da ekle. zengin kulüp ne de olsa. bizim gibi imkanları kısıtlı değil. liderliği de ele geçirdiler. ligin ikinci yarısında beşiktaşımız kadıköy'e gidecek. ordan puan çıkartmak çok ama çok zor. hem galatasaray'ı tt arenada yeneceklerini de eminim. geçen sene tek kale oynamışlardı arenada ama 10 kişi kaldılar. hata boş kaleye atamadı kadlec malı. atsa 10 kişi arenada yenmiş olacaklardı gs'yi. bu sene yenerler bence. gs de bir bok yok çünkü.
yani şimdi, bütün bunlar ele alındığında ve harbiden de mantıklı düşünüldüğünde fenerbahçe'nin şampiyon olacağı çok aşikar. bunu galatasaraylı arkadaşların da içten içe bildiğine eminim. beşiktaşlı arkadaşlara gelince, onlar bizim beşiktaş kanserinin yavaş yavaş yayılmaya başladığını zaten hissetmişlerdir. ben şimdiden fenerin 4. yıldızını kutluyorum. sezarın hakkı sezara.

not: siyah ulan!
fenerbahçe her sene aynı duruma gebe kalıyor ama elimiz de bir hiç kalıyor.
dört yıldızlıların endişelenmemesi gereken durumdur. bu duyguyu onlardan önce yaşamanın tarif edilemez gerçeğiyle rahatlatıyorum kendimi.
Yok artık van pörşiahahhaa.
Sike sike ilerlemesinden oraya çıkan durumdur.