bugün

pitbull taklidi yapmaya çalışan yaratık, ama son maçta iyi bi gol attı.
bir bilmecem var çocuklar.
+haydi sor sor.
sahada, her yerde havlar
+acaba nedir nedir?
hav hav denince akla
+tamam şimdi buldum
her an onun adı gelir
+melo melo melo...
tekrar söylüyorum her şey iyiyken baş tacı yaptığımız melo işler kötü giderse istenmeyen adam olur bu paralara oynadığı sürece. 13 milyon euro çok fazla bir bonservis bedelidir. 10 milyon eurodan fazla para verilmemelidir melo' nun bonservisine dahası melo da indirim yapmalıdır ücretinde. 3.3 milyon euro garanti para çok fazla.
biliyorum çok seviyorsunuz melo' yu. bu kulübe katkı veren herkesi ben de seviyorum ama işler iyi diye konuşulmuyor bu para olayı. bonservisi alınır da ola ki seneye kötü 2-3 maç oynarsa büyük sorun olur maliyeti. ya kiralansın ya da kendi ücretinde indirime gitsin galatasaray' ı ve taraftarı o kadar seviyorsa.
türkiye liginde oynadığı için milli takıma seçilemeyen futbolcu.aynı performansı 5 büyük ligde gösterse kesinlikle milli takıma seçilecek futbolcu.
bu adama "galatasaraya gelmiş en iyi playmaker" demek Gheorghe Hagi'ye büyük hakarettir.

not: beşiktaşlıyım.
bu adam ne ara galatasarayıma geldi de bu kadar sevdi ve bizden birisi gibi oldu anlamadım ama işte bazen bazı futbolcularla takımlar arasında çekim oluyor beklentiler karşılanıyor ve başarı geliyor hem felipe melonun hem galatasarayın en büyük şansıdır bu uyum ve bonservisi alınsın mı alınmasın mı tartışmasını çocukçabuluyorum tabiki alınacak daha iyi bir topçuyu dışarıdan bulamazsın anca alt yapıdan yetiştirebilirsin.
dünkü maçta son dakika çılgınlar gibi tribüne bağırınca muslera'nın degaj esnasında dengesini kaybedip düşmesine yol açan galatasaraylı futbolcudur.
--galatasaray sözlük--
bugün ki antrenmanda kasığındaki sertleşmeden de anlayabileceğimiz üzere, küçük melo fenerbahçe maçına şimdiden hazırdır.

(aklinyolu1 - 13 mart 2012 19:52)
--galatasaray sözlük--
insanlara fatih terim'in başarısının sebebi melo - selçuk ikilisidir dedirtebilecek iki mükemmel futbolcudan biridir. şayet fatih terim imparatordur. melo ise asker.
rol kesme ve ayak yapıp çirkefliğe yatma konusunda bir emre belözoğlu değildir.
çirkef tiyatrocu.
itidalini korumasini bilmis profesyonel oyuncu. Birilerinin canini fena acitmis olacak ki saldiriya maruz kalmis. Tabi bi emre degil...
adamın hasıdır türk yapasım var bu adamı.
ısrarla tekme, tokat, kafa, çelme atmaya devam ediyor. lakin hakemlerin bunların sonucunda kart vermeme ısrarı gelmiş geçmiş tüm ısrarları sikip atıyor.
carvalho denmesi istenen brezilya'lı futbolcu.
(bkz: tamam koy kardeş)
migros tribününden hoşt tezahüratlarıyla orta sahaya kadar yollanan oyuncu. sonuna kadar da hak etti.
kalkan götü kadıköy'de inmiş çirkef bir gs futbolcusu.
(bkz: felipe melo ya gösterilmeyen kırmızı kart)
takımında emre belezoğlu olmasına rağmen çirkef diye laf atılan galatasaray'ın çalışkan futbolcusudur.
başarısına bok atılmaya çalışılan ama bu işi yapanların o bok içinde batıran oyuncudur.

https://twitter.com/#!/se...29828775936/photo/1/large
trabzonspor maçında cüneyt çakır'a armasını göstererek "nefretin buna mı?" şeklinde bir tepki vermiştir ki takdire şayandır.

http://imageupload.org/?d=DD7E119F1

bana göre hasan şaş, hakan şükür gibi galatasaraylılardan sonra gördüğüm gerçek galatasaraylılardan birisi olan ve bonservisinin zaman kaybedilmeden alınması gereken futbolcu.
tribünlere oynayan tiyatrocu.
önümüzdeki sezon kesinlikle 13 milyon euroyu verip bonservisi alınmalı hem ileride daha iyi bir fiyata satıp kar elde edebiliriz ama avrupada kupa kazanmadan gidemez o bizim "pitbull"umuz.
topu ayağına aldığında tam anlamıyla güven veren , maç içinde takım arkadaşlarını ateşleyebilicek yetenekte , manuel fernandes ile birlikte türkiye'deki en iyi yabancı oyuncudur.galatasaray'da futbolu bırakıcağını düşünüyorum.*
italyada yıllarca yılın bidonu seçilmiş genç yetenek. evet.