bugün

Kendisine evlenme teklif etmek istediğim şeker kızdır. Ayrıca Fatma ismini kullanması cezbetmektedir. Modern çağın kadınları gibi FATOŞ yapmamıştır zira.
kendini tribe vermiş kısa-tipik türk kızı.
tripleriyle klasik bir türk kızı.
geleceğin şebosu denilen şarkıcı.
pembe mezarlık'In klibindeki hareketleri çok komiktir. sesini de zayıf buluyorum.
ses hakimiyeti çok iyi olan model grubunun vokali sertap erener'in farkettiği özel bir yetenek. jest ve mimikleri sevimlidir özellikle şarkıyı söylerken.
sesi harika olan, tripleri mimikleri ile beni çileden çıkaran hatun.
makyajın gücünü gösteren über güzel hatun.
kesinlikle güzel değil onda bi anlaşalım.

ama bi ses var amk yer gök inliyor resmen.

e tarzı da var, giyim saç-makyaj *... yakıştırıyor yani

velhasıl günümüz pop-rock tarzında adam gibi bişeyler yapan nadir kişilerden.

severek beğeniyoruz.. yok beğenerek seviyoruz... olmadı.. anladın sen onu
kendisinde sarışın gırtlağı varmış. öyle diyolla.
adını; 8 mart dünya kadınlar gününde bursa bölge devlet senfoni orkestrasının konserinde kendisine hayranlığım uyanana kadar bilmediğim ve o gün "anaaa model grubundaki kız la bu" diyerek hatırladığım, sesine hasta olduğum, şirinliğine bittiğim bir hatundur. evlilik fikrine sıcak bakmayan bir adamım ama fatmayla evlenirim. o derece.
tatlı hatun. izmirli nede olsa.
yalnızlık senfonisi şarkısında sesini belli eden kişi yeni bir sertab erener, şebnem ferah olma yolunda yürü be kızım.
sarki söylerken yüzünün aldigi sekiller, insanin sinirini bozan cinstendir. cok yapmaciktir. sarkinin sözlerini kasi, gözü, ve agzi ile bildigin klipliyor kadin.
mimiklerini yiyesim gelen hatun. buradan kendisine sesleniyorum: evlen benle fatma!

ayrıca yapmacıksa da yerler öyle yapmacıklığı yakışıyor kadına hiç doğal olmasın eğer bu hali yapmacıksa.
evlenilesi kadın.

--spoiler--
ilköğrenimini , Atatürk ilköğretim Okulu'nda, ortaöğretimini ise Söke Hilmi Fırat Anadolu Lisesi'nde tamamladı. 2003 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Müzik Ana Bilim Dalı Klasik Gitar Bölümü'ne girdi. 2010 yılında buradan mezun oldu. Bu süreç içerisinde gördüğü eğitim bünyesinde; çoksesli koro, şan, Türk Müziği Armonisi, Batı Müziği Armonisi gibi alanlarda çalışmalar yapma fırsatı buldu. Aynı zamanda çeşitli amatör rock gruplarıyla sahne çalışmalarını sürdürdü. 2005 - 2008 yılları arasında özel bir müzik dersanesinde klasik gitar ve koro öğretmenliği yaptı. 2007 yılında daha sonra "MODEL" adını alacak olan "A Due Carmen" isimli rock müzik grubuna katıldı. MODEL grubu ile birlikte "Perili Sirk"(2009) ve "Diğer Masallar"(2011) isimli iki adet albüm yayınladı. Özellikle Sertab Erener ve Demir Demirkan ile birlikte çalışma fırsatı bulduğu "Diğer Masallar" albümünden yayınlanan "Buzdan Şato" ve "Değmesin Ellerimiz" şarkıları ülke çapında büyük ilgi gördü. Bir çok şehirde çok fazla sayıda sahne alma fırsatı buldu. Bu yıllar içerisinde yine MODEL grubu ile birlikte bir çok jingle ve reklam müziği seslendirdi. Çalışmalarına hala MODEL grubuyla devam etmektedir.
--spoiler--
1:40 ile 1:43 arası mimikler aklımı alıyor. defalarca izliyorum. mutlaka tanışmam lazım bu kadınla.

http://youtu.be/zjaZiWBvnL4
bir klipte taş gibi öbür klipte ucube gibi duran hatun. osbir çekeceğim bak bir karar ver anasını satayım çüküm elimde dolanıyorum.
model gurubunun solisti. hah tanımımız yaptıktan sonra da mevzuya geçelim. bu ne sestir ne tatlılıktır arkadaş ya. hele de o pembe mezarlığı söylerken. arkadaş bunun değil mezarlığı boku bile pembedir lan ağzıma sıçsa yerim arkadaş o derece yani. beni bilen bilir su katılmamışım abazanın tekiyim. ama arkadaş bu kadınla aynı yatakta yatsam öpmeye kıyamam valla. bütün dünyada sadece bu kızla ben olsam, ben hergün ormandan geyik falan avlayıp getirsem pişirip önüne koysam yemekten sonra da hiç sesimi çıkarmadan bulaşığı yıkasam bu da sadece bana şarkılar yazsa.

--spoiler--
elimden gelen oturup evimde
sana şarkılar yazmak
--spoiler--
model gurubunun yaratılış harikası solisti. ortaokulda sınıfın en ön sırasında oturan ve herkesin aşık olduğu küçük masum kız çocuğu gibi lan bu karı.. yerim lan ben bunu..
'Yalnızlık senfonisi' şarkısını çok güzel seslendiren. model grubu vokalisti. http://www.youtube.com/watch?v=3IL7ABi-grk
saçlarını sarıya boyatmış ve çok yakışmıştır kendisine. siyah saçından daha çok yakıştığı kesin hep böyle kal.
ergenlerin sevgilisi. evet.
7/24 şarkı söylese bıkmadan dinleyebileceğim model grubunun solisti.
elmacık kemiğinde sivilce çıkmış sanki. olsun lan gene de güzel kadın. lisede çıktığım kıza benziyor ama lisedeki çıktığım sarışındı.
dün gece resmini öptüm de yattım.