bugün

bugün yaptığı davranışıyla, konuşmasıyla helal olsun dedirtmiştir kendisine.
ve yine bu ülkede futboldan önemli şeyler olduğunu hatırlatmıştır sevgili basına!
yaptığı konuşma ile tüylerimi diken diken etmiş teknik adamdır, kalitesini ortaya koymuştur.
yaptigi adamligini gostermistir, helal olsun dememize vesile olmustur ancak alex benzer duyarli hareket yaptiginda populist diyenlere show diyenlere yani kendi takiminin taraftarina da kapagi gostermistir.
vatandaşımız kardeşlerimiz can verirken suçsuz yere, aldığı üç puan için sevinmeyen takdir edilmesi gerek hocadır. helal olsun.
gaziantep saldırısı ile ilgili açıklamaları ile doğru olanı yapmış teknik adam.

bir fenerbahçe'li olarak duygulandım. mümkünse gelecek hafta bütün stadlarda pkk'yı protesto edelim. gerekirse maç oynanmasın sırf bunun için toplanalım.
duyarlılığı tebrik edilesi teknik direktör. yalnız bu konuşmasından bile prim yapan orospu çocuğu insanlar var. bir de üstünden fenerbahçe'ye giydiriyorlar. lan olm bi siktirin gidin lan. hayat damarınızı yırtın, atın amk. sizinle aynı soluduğum havadan istifade ediyorum bir de amk.
kendisini hala çekemeyen orospu çocukları var .

https://twitter.com/alipa...status/237651960474529793

içinizde hala bunlar gibi piçler varsa bi siktirip gidin çay demleyin amk .
Bugünkü Kasımpaşa maçından sonra "Maçla ilgili konuşulacak gün değil bugün" diyerek milli duyarlılığını ortaya koymuş spor adamıdır.

Önümüzdeki hafta oynayacağımız gs maçında böyle bir adamın takımına yenilmek dahi bana gurur verir. Helal olsundur.
kendisine ne kadar kıl isem, bu akşam o kadar sevdim.
kendisi gösterişi sever ama bu konuda gösteriş yaptığını hiç sanmıyorum.
twitter'da hakkında bazı fenerbahçelilerin "kura hatasından bahsetmemek için şehitleri kullandı" yorumunu yaptığı insan (fenerliler diye sallamıyorum, adamın avatarında fenerbahçe bayrağı var). yani derdim ne fenerbahçe taraftarına geçirmek ne de galatasaray'ı yüceltmek (zaten beşiktaşlıyım ne diye yapayım). tek derdim ülkede nasıl orospu çocukları olduğunu göstermek, üstelik bunların pkk ile alakası bile yok.
bir beşiktaşlı olarak gözlerimizin yaşarmasına sebep olan bir konuşma yapmıştır. herşeyden önce insan olduğumuzu hatırlatıp, türk milleti faktörüne vurgu yapmıştır. maç hakkında herhangi bir değerlendirmede bulunmayıp, önceliğin bölünmez Türkiye cumhuriyeti olduğunu hatırlatmıştır. keşke bu ülkenin cumhurbaşkanı ve başbakanıda bu kadar yürekli olabilse.
bir fenerbahçeli olarak bu akşamki basın toplantısında sergilediği tavrı alkışladığım insan. helal olsun.
--spoiler--
Açıkçası güzel konuşayım, her sorularınıza cevap veriyim diye indim aşağıya ama Gaziantep'teki olayları duyunca, bir yere ateş düşmüş, ülkede kan gövdeyi götürüyor, yazıklar olsun. Ne oluyor bu ülkeye? içimden futbol konuşmak gelmiyor. Bunlar vatan evladı değil mi? Neyi paylaşamıyoruz? Futbol konuşalım ama inanın bana çok üzgünüm ve içimden gelmiyor. Toplu katliama gidiliyor. Bu Türk insanının tarihinde yok. Yazıklar olsun, tek diyebileceğim bu. Kınıyorum falan değil yazıklar olsun. Kusura bakmayın. Röportaj her zaman yapalım ama şimdi değil. Asabım çok bozuk. Ben de bu ülkenin insanıyım. Bu ülkenin Ay-Yıldızını gururla taşıdım. Hala da bu ülke için uğraşıyoruz. Bunların anası babası yok mu? Yayıncı kuruluştan özür diliyorum, bunu telafi ederiz. Benden bu gece bir şey beklemeyin.
--spoiler--
gün itibariyle hayatın futboldan ibaret olmadığını, insan hayatının yer yüzündeki tüm yarış ve yarışmalardan çok daha kıymetli olduğunu en açık ve en içten duygularıyla bize haykırmıştır.
imparatore lakabını kazandığı ve kazandırdığı kupa ve başarıların yanı sıra yeri gelince sosyal konulara da hiç çekinmeden değinebileceği için sonuna kadar hak ettiğine inanıyorum.

futbol adamlığı eleştiriye açıktır. ancak adamlığı su götürmez bir gerçektir.
imparotore terim
6alatasaray ın taraftar sayısını %67.8 azaltan açıklamaları yapmış kişi. duyduğuma göre taraftarlar kombineleri yemeye başlamış.
ülkenin gündemini futbol ile unutturmak isteyen zihniyete '' kral çıplak'' demiş teknik direktördür.
gün itibariyle yapmış olduğu terör hakkındaki konuşmalardan sonra takdir toplamıştır. gerek mimikleri, gerekse jestleriyle samimi olduğunu bas bas bağırıyordu kendisi.
(#16627982)

Dün Sezar'ın Hakkını sezara verdik lakin bugün piyasaya yaptığı açıklamadan sadece 10 dakika önceki halini gösteren fotograflar çıkınca bu adamı neden sevmediğim konusunda haklı olduğumu gördüm.

tribünlere oynayan her daim show peşinde koşan şehitler ve ölenler üzerinden show yapan teknik direktörümsü. *

Not: şimdi kimse bana çıkıpta maç içinde olaylardan haberi yoktu diye konuşmasın dün tribünler toplu şekilde tepki gösteriyordu. haberi olmamasının imkanı yok.

görsel

Arkadaş Gerçekten Çok üzülmüş.
"ama bak galatasaray gol attıktan sonra sevinçten havalara fırladı, maç sonunda da böyle böyle yapt" diye eleştirilen türkiye'nin en büyük teknik direktörü.

direktörümsülerin kim olduğunu bütün ülke gayet iyi görüyor... neyse o başka mesele şimdi...

bir kere adam lig tv'ye yaptığı ilk açıklamada "şimdi haber aldım, gaziantep'te olaylar olmuş" dedi. birincisi bu adam neden yalan söylesin. bakın dikkatinizi çekerim; fatih terim'den bahsediyoruz, ki ne kadar milliyetçi olduğunu sanırım bilmeyen yoktur.

bu adam maç esnasında kalkıp "ya bu taraftar pkk'ya küfür ediyor, neden ediyor acaba" diye mi düşünecek... ya da elinde ipad ile twitter'da haberleri mi takip edecek... ya siz bizimle dalga mı geçiyorsunuz kardeşim.

bazıları da diyor ki "şov yapıyor" ulan gerizekalı embesil bu adamın şov yapmaya ne ihtiyacı olsun. bu adam bir ülkede spor adamlığı konusunda en tepede, sen taşak mı geçiyorsun ne yapıyorsun... bu adam niye şov yapma gereği duysun. egoları yüksektir, sinirlidir, gergindir, atarlıdır giderlidir ama kalkıp yavşak değildir.

hadi diyelim şov yaptı! hadi diyelim yalan söyledi ve maç sırasında haberi vardı... verdiği toplumsal mesaja ne diyeceksin? ulan gerizekalılar fatih terim'in dün söylediği şeyleri medya önünde götü yiyipte kaç kişi söyleyebildi...

samimi söylüyorum artık iğreniyorum bazı güruhtan. isim veya grup vermiyorum ama artık iyice sıkıldım bu iğrenç yaratıklardan... ulan arshil, siktir git ne işin var, ne uğraşıyorsun, memlekette embesil bir değil iki değil diyorum bazen kendime... ama olmuyor amına koyim.
ihtiyacı olan son şey okuyorum ayağına askerden kaçan yavşakların desteğidir.

güzel kardeşim gidin, kendinize sigortalı bir iş bulun.
bugün an itibariyle gaziantep saldırısı hakkında 67, kendisi hakkında 47 entry var. sanki saldırıda 8 kişi öldü, fatih hoca da çıkıp 8 canı geri getirdi. ucuz kahramanlık nasıl bu kadar övülebilir anlamıyorum. kaldı ki şehitlerle ilgili tezahüratlar varken yani durumdan haberi az çok haberi varken gol atılıp 2-1 öne geçince kendisi şu hali almış:
http://galeri.uludagsozluk.com/r/fatih-terim-313734/
zaten fatih terim için değil herkes için söylüyorum kameralar önünde yapılanların yüzde 99u tiyatro değil mi zaten.
hala fanatizmin etkisinde kalmış görme duyusunu kaybetmiş fenerbahçeli diyemeyeceğim bir kaç kuş beyinlinin bok atmakta olduğu adam.
adam orada bir noktaya parmak basmış. sesimiz olmuş. 3 puan nedir ki. yok hatayı gizlemiş kullanmış yok bilmem ne. gerçekten bu mallara artık bi siktir git çay koy deme vakti geldi.

bakın fenerbahçeliler demiyorum. kendini fenerbahçeli sanan mal herifler. milliyetçiliği topluma duyarlılığı zaten belli bu adamın. imparator lakabı sadece kupalarla verilmedi bu adama.
kaldı ki ortada kural hatası yok. burada atıp tutacağınıza araştırın tartışma programlarında ele alındı bu konu.

özet: imparator.
muhtemelen başbakan tarafından gece yarısı aranacak, fatih böyle konuşmalar yapma teröre destek vermiş oluyorsun (oy kaybettiriyorsun) şeklinde uyarılacaktır.

şaka değil böyle aranan çok adam var.
şovmendir. zira laf arasında "bu gün iyi oynadık 3 puan kazandık mı diyeyim" falan diyerek yine kendini övmüştür. ayriyeten saldırı haberi devre arasında geldi, bu görüntü 87. dakikadan. http://galeri.uludagsozluk.com/r/313755/+

gördüğünüz gibi kahrolmuş :(((
öyle ya da böyle bir çoğumuzun susup, yokmuş gibi kanıksadığımız şeyleri çekinmeden söyleyen ve bu yüzden eleştirilen bir adam.

hiçbir ölüm olmaz, nereye gidiyoruz ne oluyor derken ki samimiyetini anlayan anladı. anlamayanlar ve anlamak istemeyenler için tıp çaresiz zaten. vicdan nakli yapılamıyor çünkü.