bugün

https://www.haberler.com/...kerlerin-17828804-haberi/

Yukarıdaki linkteki haber gerçekten ilginç: Okçu Bhilal "Bu Fatih Altaylı denilen ahlaksız adam askerlerin postallarını yalıyordu, askerler 'Kalk' dediğinde kalkıyordu, 'Yat' dediğinde yatıyordu bu adam" gibisinden konuşmuş. Ulan, bana Fatih Altaylı'yı da savunduruyorsun ya, ben sana ne diyeyim. Bhilalciğim; o da senin gibi "bedelli" bir vatandaş. Ona asker botu yalamayı öğretmişler, sana da başka bir şey illaki öğretilmiştir. Arap ordusu değil ya bu! Misal; üç köşe teşkil, ordu jimnastiği, sıfırlamak... Sıfırlamak derken piyade tüfeğini kastediyorum, yanlış anlama bebiş. Binali'nin oğlu olacak o komarbaz dobi, daha rütbeleri bile bilmiyor, albayın karşısında taş kağıt makasını sere sere oturuyor. Sen yine iyisin :-).
fatih altaylının sadece "bilal sıfırladın mı oğlum" diyerek galip geleceği kavgadır.
fıtıha ıhlıksız dedim bıbıcım...
Kesinlikle babacığı Bilali sonraki seçimlere hazırlıyor. E padişahtan sonra yerine şehzade geçer. Bilal çabuk davranmazsa AKP'nin başına Selçuk bayraktar ya da berat Albayrak geçecek.
Bilal oğlan kırkını devirince gaza gelmeyi de öğrenmiş. Pek hızlı gidiyor maşallah.
güncel Önemli Başlıklar