bugün

son zirvede çoook yorulan yazardır kendisi..hiç oturmadan milletin gönlünü yapmaya çalışmıştır, eline koluna yüreğine sağlık yazarcım.
gruba dahil olmus yazar, hoşgelmiş*
yüksek icebiliritesi olan yazar. 70 lik siselerin korkulu ruyasıdır.en bi alkol alan ve etkılenmeyen bunyedır.
aydınlatıcı kişilik. *
verdiği ukteleri ciddiyetle araştırdığım yazar. ukteleri zor bulunur ve değerli türden, söylemeli.
(#1633217)güzel tespit yapan yazar. *
why? why? why? why? why? why? why? why? why?
(bkz: why not)**
yazıları dikkat çeken bir sözlük yazarı.
yazılarını okumaktan keyif aldığım yazarın, sohbet edip, bowling oynarken daha bi güzel olduğunu farkettiğim güzel insan. * * *
edit: sanat için soyunacaktın noldu dediğimdir. bize söylettin kendin oynadın olmadı.
kendisi ile yakın ilişkiler içinde olduğumdan dolayı, boş beleş damgası yemişimdir. raffine insanı fatalla takılan boş adamdır dedi, ''yapma ya'' dedim.
(bkz: hep senin yüzünden mahmut) *.
hay q'lar kovalasın seni dediğim yazardır. *
zirvelerin istanbul ayağını başlatmasını 4 gözle beklediğimiz yazar..**
kendisi ile geçmiş bir zirveden izlenimlerim...
fatal:can ciğer kuzu sarması.soynması için uygun müziği bir türlü bulamayınca o işi ya* başka bir bahara erteledik.ayrıca uygun bi direğede rastlayamadık cevahir de. siz anladınız. neyse bu arkadaş her aktive için uygun partner. ya gene yanlış anlıyosunuz öle değil. yani yemek yerken kahve içerken, hızlı tren , diğer oyunlar vs. hemen oynuyo katılıyo.. aman ben yapamam binemem demiyo. hatta teşfik ediyo.. misal bowling de defalarca strike yaptı. başarılı yani. türkü söylüyo, oynuyo, içiyo güzel,tek kusuru bjk li olması. e o kadar kusur dan bişey olmaz.
(bkz: çaylak moderatör)
(bkz: istanbul u sevme nedenleri)
pek bi sıcak pek bi eğlenceli yazar kardeşim.
o ki fattaL gazi.. o ki fattaL boy.. o ki.. bir, iki, üç diye bir beyaz girişi yaptıktan sonra iLk önce tüm insanLığı katLedip sonra kendimi vurmak istiyorum.. ne biçim giriştir Lan bu..

dövüş sanatLarında tekvandoooooo daLında 3 ay hayLi bir hırpaLanan genç.. bu yazarda benim gibi bazı kavgaLar da dayak yemekten zevk aLıyor.. işte bu.. kan geLecek ki suratından rengini beLLi edeceksin di mi ama?..

çok şeker bir herif Lan bu.. kavgada insan vurmaya kıyamaz o derece.. 2 siLkeLemekLe oLayı geçiştirir sonra çay ısmarLayıp muhabbet edersin.. vurmayın Lan çocuğa ibneLer.. yazık..
5000'i deviren 3. nesil.

azimli genç, ilgiyle tÂkip ediyoruz. biraz da yobaz olmasa. *
9254'e ulasmasi için cok efor harcamasi gereken yazar.

en iyisi biz ona bir şarki hediye edelim.

(bkz: zor dostum zor)
(bkz: çaylak organizatör)
çaylaklığına çok üzüldüğüm ve bu yüzden dolayı, yönetime karşı bir tavır segileyerek açlık grevi'ne girdiğim, üzüntüden deprasyona adım attığım, uzaklardan bi el salladığım, kendisine iyi bakması zerre umurumda olmayan, karşılıksız sevdiğim, sütten kesildiğim...
gülünseyince şirin konuşunca fatallığı tutan yazardır.hayatımda izgara tavuk yemedığim ilk piknigi bana yaşatan kişi olmuştu.*
bir insana gülmek bu kadar mı yakışır denilesi ,top oynadıktan sonra elinde garip garip şeyler oluşan ve bepanthene sürmesini tavsiye ettiğim kişidir.
titriyorsa bosalmıstır abi. bu da böyle biline.

tanım: denize dokulemeyecek kadar yuksekte olan yazar.
(bkz: çaylak organizatör)

"f: -gözün aydın
l:-gözüm aydın?!
f:-adaya gidiyoruz "

dediğinde sessiz sevinç çığlıkları atmam sebeb olmuş , emek vermiş , yorulmuş , ama o da eğlenmiştir. *