bugün

görmemiş gibi cevahir'de resim çektirip kendisine avatar yapan yakışıklı çocuk. kaş, göz desen maşşallah yÂni, benden ve redwinemania'Dan sonra sözlüğün en yakışıklı 3. erkeği...
ekim ayında sözlüğe girmiş bir adet 3. nesil yazar gerçi şu an çaylak. ooh...

çılgın hayAllerin sâhibi. -ahahha- farkettim benim aklımda ne varsa bunda da aynısı var, yoksa biz kardeş miyiz, sana Âbi diyebilir miyim. (dil çıkaran smiley)

arada mesÂfe var diye msn açma nedeni. bu da olmasa açmaya gerek de yok. şu havada deli gibi sıcak üfleyen kasanın yanına oturmanın mantığı ne lan...kızardın de mi...hehe...

bir hardcore sahnesi görüyorum, oyuncu hÂtunları da seçtik. organizasyonunu yapmak kaldı sÂdece. karpuzkabuğu da kamerayı taşısın.
dondurma ile vücudu yıkamak, küçük oyuncaklar, mavi haplar, rock'n roll, havuz olmadı küvet, suyun ıslaklığın cezbediciliği, derin derin nefes almalar, çıngırdayan yatak yayları, kayan gözbebekleri, alkol...ağzının suyunu sil lan köpek...ahahahha...

"bence ikimiz dalalım, zevkten kanatlanıp uçsun" doğru diyorsun. duyguları atıp, iğrençleşmek en iyisi...

uzun sure sonra sheriff tiraspol macinin 2. yarisinda gordugum dost.
kardesimle beraber yer degistirdigimde merdivende bir de ne goreyim, bizim fatal orada. ulan ne isin var senin filan dedim haliyle. bu sene tekrardan dondum tribunlere dedi, bari ust mu aldin lan dedim tabi, o da yok, alt aldim ben dedim.
kisaca fatal'cim birazcik tagaspci niteligindedir, bizler gibi uste kombine alanlarin nefes alma hurriyetini gasp etmekte. esefle kinasam dahi en yakin zamanda kendilerini yeni bir cihat aktas versiyonu yapmakta kararliyim, bir daha ki sefere kardesim de olmayacak zaten. koru kendini fatal, fatalize bir sekilde hazirlaniyorum sana. *
ince düşünceli yazardır. sözlükte beni "hoşgelmişsin yeniden" manasıyla karşılayan yazarlardandır. *
bu aralar pek bir sessiz gördüğüm yazar. * *
yazdıkLarından birini okurken, içtiğim rakının haddi hesabı yok.. bir de üstüne üstLük püskürtüyorum ağzımda ki rakıyı..

daha yeni meyhanede karşıLaştık, hiç çaktırmadan arkadasına sakLadığı ısLak odunLa daLdı bir kaç kişiye.. sonra bana dönüp; "tucimania masana git öLeceksin yoksa" dedi..

böyLe de sayko kiLer kes ko se bir herif..
(#2191142)

yazar, burada bize bir anısını anlatmış... *
hayırsız insan.
beni gülmekten öldüren, ömür boyu gülesice yakışıklı yazar. yengeç burcudur. özeldir kendisi. değeri bilinmesi gereken kişidir.
sarhoş olduğumda keyfimi kat be kat arttıran yazar kişisi. ben güldükçe o gülüyor, o güldükçe ben gülüyorum. tam süper. ahhahha
uzun bir süre aramızda yazar olarak bulunamayacağı için üzülünülmesi mümkün yazarcan. çok eğlenceli yazıları vardır. biraz küfürlü, açık saçık ama. olsun.

eğer sizi seviyorsa çok değerli bir insan kazandınız demektir. "sözlükten buldum sanal lan bu" demeyin, o gerçek bir pırlantadır. güvenebilirsiniz, yanlışını görürseniz ben buradayım. yamuk yapmaz hiç. şeker bir şeydir o. aman da aman. *
hastasıyım..
canım yönlendirmeyi piç eden yazar başlığında, babasının çiftliğiymişcesine at koşturan, sayfayı msn penceresine çeviren ve bu nedenle de kol gibi cez alan sevimsiz yazar. hiç sevmem. ayrıca borç içinde yüzer, hayÂtı da düzensiz bunun. devamlı sarhoş olur, beleş içki buldu ya ondan.

şimdi de feyki var diyorlar. arkasından konuşmayın lan.

lan = local area network
çaylak olmasına rahmen kimseyi rahatsız etmeden tematik çalışan boş beleş insan.
(bkz: suç ortağı)
(bkz: bütün suç onun diyebilirim)
(bkz: benim başımı da yaktı)
(bkz: geyikçi küfürbaz)
*
(#696633) zekasına mantıgına hayran kaldıgım yazar.
--spoiler--
nasıl başlanır bilemiyorum daha önceden yazılmış bir ton kelime var ama bu insanı tanımlamaya yetmiyor ki mına koyum...
--spoiler--

diyerek olaya girmiş güzel dost.
aslen önemi olmayan entry sayısı, şöyle afilli bir seviyeye geldi mi dedim özel birilerine yazılsın bu. geçen süre içerisinde nasıl diyaloglar yaşamadı ki evil kişisi. sÂdece "5000. entry'yi kime gireyim lan" dedim. "gelecektim" bilgisayar başında az kalsın, puhahahah...

x : bana gir
g : euheuheuheuh
x . ne gülüyon?
g : hiiiç

y : tabıı kı bana giricen
y : kıme olcak

F : bana girmezsen
F : ben SANA girerim
F : bilmem anladın mı

T : bana gir bana gir :P
g : ahahah çok tatlısın

k : tabii ki bana
k : elalemin kızına girdin bana girmedin huh
g : entry gircem di mi?
k : oha

ka : bana gırmede kıme gırersen gır :D
g : korunuyorum olm merak etme
ka : auahuahauaha

i : bana girr bana gir
i : ahaha

Me : bana gir :D
g : hihihi... bilmem ki nasıl olur
Me : kafa hariç gir ama

b : ben ben ben ben ben

çok değil iki saniye düşündüm ve aklıma geldin, o değil de millet sevgilisine yazar ben ipnenin tekine yazıyorum, zuhahahah...
yobazdır ama çok pis içki içer. inat olsun diye karşısında su içerim, alay eder. manyak felsefik düşünceleri vardır. acÂyip espriler yapar öyle ki gülemeyiz bile.
refÂkat eder gerekirse, bir nevî görev adamı gibi. "haftasonu gotik geliyomuş" dendi mi size tahsis edilmiş bakan koruması gibi olur Âdeta. paso yanınızda "rahat mısın? var mı bir isteğin?" ya tamam gerilme, sen rahat ol asıl.
eskiden canı sıkkın olurdu "bir şey yazma çok sarhoşum" diye girerdi ve yarım saat yazardı da yazardı, ben de ses etmezdim uzayıp giderdi. "manyak lan bu" derken ertesi gün "iyi ki dinledin" diye size geri döner ve afallatır. "adam unutmamış bee" dir bu olay.
şu sıralar mutlu ama... devamlı bir sırıtarak dolaşma, bir rehÂvet. ahah yesinler seni, sen olma benim gibi. kÂfiye nasıl?

o değil ilk başta youtube video'sunda görmüştüm ve o zamanlar nefret ettiğim şimdi silik olan birisi sanıyordum bunu. diyordum "tipini ziktiğim, boğarım lan bunu" falan. ne bileyim fatal'mış meğersem bu uzun ince yakışıklı, estetik, cÂzibeli, haşin ve yaramaz çocuk. nasıl yaladım ama? *
entry'min sonunda 5000. entry'mi de sözlüğe yolladığımı bildirir, girmek için uygun bir yazar seçtiğimi düşünmüş olup nice 5000'lere diyorum... oha...
fatal mode:
öle paylaşım klasörü açmakla olmuyo
fatal mode:
mystery hanım
mystery:
e kabul etsene
fatal mode:
ettim zaten
fatal mode:
nabıyon kız?
mystery:
napıım issizim
mystery:
diplomalı ev kızı
mystery:
sen napıosun
fatal mode:
oy oy oy
fatal mode:
ben de çalışıyom
fatal mode:
nispet yapar gibi olmasın
mystery: *
fatal mode:
nasıl, bitti mi okul?
mystery:
bitti**
mystery:
bitmez mi
mystery:
senin neyin var?
fatal mode:
hayda hasta falan değilim ya
fatal mode:
nick den mi kıllandın?
çöl pengueni:
bu nasıl?
mystery:
ahaha
mystery:
**ama radyoda
mystery:
hastayım dedin
çöl pengueni:
ne radyosu mystery ya ?
mystery:
*ahaha karıstı hatlar, ben sana mı foto yolladım:S
çöl pengueni:
Allah bilir yanlışlıkla açmışsındır paylaşım klasörünü de
çöl pengueni:
valla bilmiyom yolladın mı ?
mystery:
eet, dur iptal ediyim.
çöl pengueni:
zaten bişi gelmemiş
mystery:
bi arkadasımın daha nicki fatal
mystery:
ona yolluorum diye sana yollamısım:)

taklitlerinden sakının yazarı. o değil de bomba fotolar vardı o dosyada. ucuz yırttın.*
verdiği uktelerin çoğunun edebiyatla alakalı olmasıyla dikkatimi çeken yazar.
bir kafese kapatılmış gibi
parmaklıklar giderek daralmakta sanki
bir sonbahar güneşi olsun bu
ümit verip de ısıtmayan, yüzüstü bırakan
tüylerin diken diken olur,
"hissetmekten" yorgun düşersin.
sÂdece bir yenilgidir bu
benim savaşmaya bile gücüm yokken
hayÂl et en kötüyken
benden kötü olabilir misin sen???

dünyÂyı bir kişi için siyah göreceksen
en yakın bıçağa kendini emÂnet et sen...
seyircisiz ilk zirvenin skoru.
junior:2-fatal:1
*
pearl jam sarkısı. OKUYORUM. bir teselli ver insanı. *
dertli yazar, karşılıklı oturup şööööyle bi kafaları çekmek lazım...
ispanyolca'da çok kötü anlamına gelen kelime.
birkaç gün önce yokluğunun farkına varıp, "yazar hakkında bilgi"den çaylaklığını öğrendiğim ve aramıza dönmesini beklediğim yazar. yüksek moralle dönmesini diliyorum.
raki sofrasindan kalkmayan yazar.*
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar