bugün

yeni yaşının ona mutluluk, huzur, sevgi, para getirmesi dileğiyle.

tanım: üç şekerli çay gibi bir şey.
güzel insan, çalışkan insan..
efendim bir çok eksiği atlaması bir yerlerde bazı yazarları bırakmasına rağmen organizasyon konusunda sözlükte eline su dökecek kimse olmayan organizatördür.. ne kadar yalakalık yapsak az kardeşim.

sonra devam ederim... söz lan valla devam edeceğim.
"Blade Trinity" filminde kullanılan bir RZA parçası...

Try to do as my name that's fatal
Tried to claim my fame but that's fatal
About to bring the pain that's fatal
Bite through your jugular vain that's fatal
teknolojinin acımasız yüzü. save etmeyi unutan bilgisayar kullanıcısı icin kabus anı, yuruyup yuruyup bir data yol gidememe durumu. (bkz: save etme panik atağı) ile sonuçlanan travma.
7 temmuz uludag sozluk makina ya gidiyoruz zirvesi gibi müthiş bir zirveyi organize eden ve zirvenin müthiş yakıştırmasını hak edebilmesi için elinden geleni yapan sıcakkanlı organizatör. şahsen organizasyonda hiçbir eksiklik görememem nedeniyle helal olsun diyorum.

ve kapıya gelip, içeri alınmayan bendeniz ve konvers' in içeri alınmasını sağlaması nedeniyle ekstra bir teşekkür ediyorum kendisine.
cinnet geçirirse hakkıdır organizatörü.

sen bir zirve organize et;
beş kuruş kazancın olmasın o zirveden, milletin ağız kokusunu çek, derdini dinle, onlara sahip çık. üstüne bir de cebinden para ver.
sonra üstüne ağız dolusu hakaret ye!
bu yaptığınız insanlık değil!

farkında mısınız!?
bu çocuk doğum gününü heba etti sizin zirve merakınız yüzünden..

prag'dan kendisine gecikmiş doğum günü hediyesi alarak döneceğim yazar.
malı götürdüğüm güzel zirvenin sahibi hahahhha... yalaklık da yapacağım tabi.

sonsuz teşekkürler canım, gönlüne sağlık...
yeni gelen yazarları karşılayan sıcakkanlı şahsiyet.
hiç kimeseden hoşgeldinini sakınmaz.
bu haretketiyle sevgimi kazanmıştır.
düzenli aralıklarla msn kanalıyla bana ağlayan, dert yanan, yazılarıyla beni taklit eden, duygusal çocuk ayağına yatan ama aslında kötü kedi şerÂfettin ile büyük benzerlikler taşıyan, boyu uzun aklı kısa şekerleme...

canı sıkılır "küfredicem, cevap vermene gerek yok" der ve kime kızdıysa artık başlar sövmeye. ilginç bir şey. severiz o ayrı.
en çok da sustuğum yerden kanarım ben...
(#1935441)entry ile beni kendine hayran birakmis yazar. eline yuregine saglik.
(#1936807)
martı kaşlarıma laf eden gudik, dandik yazar. eline bir cımbız al da gel iş yapacaksan arkadaşım!
yakışıklılığımı çekemeyen yazar. hayır anlamadım bütün sözlük hatunları bana hasta, hepsi peşimde geziyor..neden böyle sataşıyor ki kendisi?? *
sürekli takip ettiğim ender yazarlardan. iyi yazıyor doğrusu.
sürekli takip ettiğim ender yazarlardan. kendisini adeta bir dedektif gibi takip ediyordum ama artık takip etmeme gerek yok. çünkü biliyorum ki sürekli asmaaltına gidiyor!
hayır bana gına geldi!!!
türkcesi vahim, korkunc vs olan olumsuz kelime.
kendisi de vahim, korkunç vs olan olumsuz kimse.
(#1978484) kendisini çok iyi anlatan, organizatör ruhlu şeker insan. -ahahah-
"abi ben x mekanı bilmiyorum. nasıl gelecem? böhhühühü" demem akabinde numarasını verip "sen ara ben seni alırım" diyecek kadar ince bir dost'tur.

gerçek anlamıyla söylüyorum; 4 saat boyunca dizimin dibinde oturmuşluğu var.
dürüstlükten asla ödün vermeyen, prensiplerinden şaşmayan sağlam yazar.
(bkz: pota)

ön bilgi : top diye saldırmasına itinÂden...
(bkz: kota)

ne diyem.. mahmut mu diyem?.. defoL Lan!!!
(bkz: çatal)
(bkz: deep)
(bkz: üçüncü nesil çaylak)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar