bugün

Estetik var mi yok mu bilmiyorum bence yok ifadesi degismedi cunku. Kadin zayifladi yanaklari ondan küçüldü.
Yaprak dokumunde epesmer bi kizdi.

Ya orda solaryuma giriyodu ya da tenini açtirmiş micheal jackson gibi.
bütün rolleri tek karakterle oynayan kişi.
üzerindeki ' Anadolu'nun ücra bir köyünde öğretmenlik yapmakta olan hanımefendi kişiliğe sahip zehra ' modunu asla ve asla atamayacak kıro kadın.
Donuk bir oyunculuğa sahip, yalnızca güzel olduğu için para kazanan ünlü.

Kendini geliştirmek için neler yapmış ne türden eğitimlerden geçmiş hangi okulları okumuş hangi hocalardan dersler almış acaba, bilgilerinde sadece Almanya da sosyoloji eğitimini yarıda bırakıp istanbul a geldiği yazıyor.

Heriflerle sevgili olup dizileri filmleri çekiyor yolunu buluyor dışardan görünen sadece bu.
kadın gibi kadındır. boğaziçi tarih mezunudur. ilk yıllarında başkalarına özenmiş olsada bulunduğu ortama karşı her zaman ağırlığını korumuş kadındır. güzeldir zekidir, ikizler burcudur.
bulunduğum mekanda çok pis garson terslediğine tanık olduğum ünlü kız.yahu ne işin var senin garsonla onunla bununla neden tartışırsın be kız.
Sonradan görme , bulma , ne derseniz artık.
Huy olarak çok sevmem ama kız güzel mi güzel valla.
darphane gibi para basan oyuncu.

1 ay önce bir şampuan firması ile 1trilyon 200 milyar karşılığında reklam anlaşması imzaamıştır.

şimdide 1 yıllığına bir hazır giyim markası ile 1 milyon 500 bin TL karşılığında anlaşma sağlamış.

http://www.hurriyet.com.tr/galeri-40208625?p=3
yazık lan o paraya bi kaç garibana fakir fukara garip gurebaya verin..
Vücudu seksi kadın. Ama kendisinde bir iticilik var.
Nasıl bi insansa sadece para için yaşıyor başkada bi faaliyeti yok banamı sanatçı bu banamı oyuncu bırakın allah aşkına güzel felanda değil.
Güzel kadın. Çalıkuşu dizisinde pek sevimliydi.
cık, ne yapsam da bana abartıldığı kadar güzel gelmiyor. sıradan buluyorum. buna benzeyen bir sürü kadın var. bir de ortadoğu güzeli, öyle bir havası var. ben daha avrupai güzelliğe sahip kadınları beğeniyorum. estetiklidir bir de kendisi.

kaprisli vs bilemeyeceğim, hatta magazinlerde benim denk geldiğim kadarıyla hanım hanımcık ama kötü bir enerjiye sahip bence, enerjisi beni hiç çekmiyor. öyle ki burak özçivit'e biraz olsun sempatim vardı. bu kadınla sevgili olduğundan beri ondan da soğudum.
yeni nesil Türk oyuncuları arasında sevdiğim yegâne aktrist.

ama ne yazık ki çok kotu projelerde yer alıyor. üstelik Burak ozcivit nedir kızım ya?
piyasada Burak ozciviti tanıyan bilir. asla tek eşli ve sadık bir erkek arkadaş değildir.

neyse umarım pişman olmaz...
Koton'un ilk reklam yüzüdür. yeni koleksiyon reklam kampanyası için 1,5 milyon tl'lik anlaşma imzalamıştır.
Tipsizdir.
Gecirdigi estetik ameliyatlar sonrasinda yuzunde yapay gorunum oluşan kadin oyuncu. Cok guzel ama asiri yapay duruyor bu guzellik. En son koton'un yeni yuzu olmuş. Loreal'in de guzellik elçisi. Oyunculuktan da kazaniyor. Aslinda en iyisi biraz guzel olup bu alanda parayi iki foto cekilerek goturmek. Swh.
Güzel kadındır...
çerkes ve balkan göçmeni melezidir.

bu eşsiz karışımın diğer güzel örnekleri ;

türkan şoray ve ayşe kulin'dir.
taş gibi kadın. seksi.
Aşırı çirkindir.
Bu kadına çirkin diyenin beyin ölümü gerçekleşmiştir.
Güzel bir bayan. Aksini iddia edenler kesin victoria s secret modelleriyle flört ediyorlardır.