bugün

güzelliğine güzel kadın. Ona lafimiz yok. Yalnız Bence 2015'in en itici çifti oldular sevgilisiyle. Adamın Adıni bile yazasim gelmedi o derece sevmiyorum bu ikisini.
çOk beğeniyorum kendisini. Hem tatlı hem mütevazi.
Fahriye Evcen sarımsak çayıyla kilo vermeye başladı. Bengü yaz aylarında aldığı kilolardan sarımsak çayıyla kurtuldu ve tam 5 kilo verdi.Yaz boyunca spor yaparak formunu koruyan Fahriye Evcen de yeni keşfettiği sarımsak çayıyla formda kalmaya çalışıyor.

Dr. Ender Saraç da sağlıklı yaşam ve zayıflamak isteyenler için sarımsak çayını tavsiye ediyor. Saraç, “Zayıflama sürecini hızlandırmak isteyenler sabah-akşam sarımsak çayı içmeli”diyor.

Kaynak: http://www.takipedelim.co...iye-evcen-nasil-zayifladi
Burak özçivitle sevgili olduğuna inanmadığım kişidir.
hem yeteneksiz hem güzel olmayan kadin. cirkin demiyorum dikkatinizi cekerim ortalama bi güzellige sahip bu demek oluyor ki güzellik göreceli bi kavramdir.
Berbat biri. kendini begenmisin teki. Yaprak dokumundeyken doğaldı en azından şimdiki makyaji tarzı herseyi yapaylik katmış ona. Hele tarzı ne kadar da basit. olmak için olmak gibi.
güzelliğine diyecek lafım yoktur, oyunculuğu da iyidir hoştur da sesinin bu denli hoş olduğunu bilmezdim. saygı duydum.
(bkz: bahçada yeşil çınar)
fıstık gibi.
Kezban, girl next door ekolunden.
Oldukça güzel bir oyuncudur.
Sesi de tipi kadar güzel olan kadın.
zamanında Özcan deniz le çok uzun süreli bir birliktelik yaşamış oyuncu. bu ister istemez ününe katkıda bulunmuştu. bu yüzden pek sempati duyamıyorum kendisine.
çok güzel hatun. sesi de güzel. allah yaratırken bazılarına kıyak geçiyor cidden. başka bir açıklama bulamadım.
boğaziçine yurtdışı kontejyanıyla yani düşük bir puanla girmiştir. o yüzden zeki olduğu söylenemez.
türkiye nin en güzel kadını.
yaşlanıp birgün ölüp gidecek olmasıyla doğanın kurallarına sövdürecek olan kadın.
Çok sade bir güzelliğe sahip kadındır,ama isimden kaybediyor.
fahriye ne abi yaa.
Lan yok bunun guzelliği felan amk ne kadar abarttiniz yeea.
adını duyunca ismine dikkat edemeden güzelliği aklıma gelen kadın. abi manyak mısınız? kadın dehşet güzel. bir esmere göre yani.
(bkz: Yalarım)
sesi dışında 10 üzerinden 15 güzellikte olan bayan oyuncu.

bazı kızlar çok çok çok güzel sözlük.
Seksibek.
sen yarim idun şarkısıyla sevdiğim ve hep seveceğim kadın. hep ekranlarda görmek dileğiyle. muhtemelen de okuyor bunu şu an...
tapılası güzellikte olan kadındır. beğenmeyecek erkek tanımıyorum. eğer bu kadını beğenmeyen varsa burada güzelden anlamayanlara yer yok gitsin sözlüğümüzden.
yaprak dökümü ndeki eski hallerine bakarsanız estetikli olduğunu rahatça anlayabilirsiniz.