bugün

Norm havladikca sikine bile takmayan rapçi. Herkes norm gibi sağa sola sallayarak gündem olma peşinde değil. Sizin gibi malları kandırıp üzerinizden para kazanıyor herif.
olay isimli bir boka benzemeyen şarkıyı yapmış kişi. ulan şu adamı öven ağır ergendir amına koyim. sözlerden bir bok anlaşılmıyor, klip iyi ama ona bir şey demiyorum. klip olmadan dinleyince bir boka benzemeyen şarkı yapmış. Hadi şimdi eksiyi basın bu yazdıklarıma amına koyduğum ergenleri. bıktım lan hepinizden.
Ben bu çoçuğu hem çok seviyorum hem de nefret ediyorum lan. Geceler dinleyip kral diyorum, sonra amedspor olayı aklıma geliyor ayyar hamzaya dönüyorum tekrar.
Toplumsal mesaj sıçarak gündeme gelme çabasından başka bişey değil. Uyuşturucu dolayısıyla Ifadesi alındı diye 40 yıl hapis yatmış gibi tepki verildi. Free ezhel falan. Bedava popülarite. Polisler pesimizde falan ahaha.

Seksist dediğimiz norm ender bu tavırları, saçmalıkları eleştirmişti son şarkısında. Giderek daha da hak veriyorum adama.

Keşke bodrum katı rap partilerinde otun kubarın içinde sakso çektirilen -henüz- ergen kızlardan da bahsetseydin. 1 milyon toplumsal mesajın içinde bu hiç sırıtmazdı aslında.
Olay şarkısı Youtube trendlerde görünmemekte.

(bkz: welcome to rtük s youtube)
liselilerin rapçisi. şarkılarının yüzde 70'i autotune. kendi sesine güvenmiyor demek ki. bu tarz adamlar evlerinden çıkmıyor, herşeye suspus'lar ama devrimciyiz, polislerden kaçıyoruz ayaklarıyla ergenler üzerinden parayı götürüyorlar.
Siyasi düşüncesi yaptığı müzikten önce geliyor kaldı ki sesi de çok kötü 11 senedir rap dinliyorum.
Bir türlü sevemediğim ve sanatçıya benzemeye çalışan bir varlık bana göre. Uğraşma be oğlum senden sanatçı falan olmaz. Yaptığın şeye de saygım yok.
Türkiye yıllar sonra gerçek bir müzisyen gördü o da ikide bir linç ediliyor. Zaten aydın insana karşı bir düşmanlık var bu millette.
Gidilen her türlü kafede o tiksinç şarkıları Çalınan keş zat.

(bkz: Rap i müzik sanmak)
bugun çıkan söylentilere karşı açıklama yapmıştır.
hapse girmesi sayesinde ün kazanmış, vasatın da vasatı sözde rapçi. hapse girdiğin için seviniyordur.
Bana Ezhel dinleten bu hayat size neler yapmaz... Bu adam hem çiçek hem böcek...
''felaket'' adlı şarkısı güzeldir, ama karakteristik reggea alt yapısı kullanılan ve kötü olan kaç müzik vardır ki zaten? genel olarak şarkıları bir rapçi ne kadar söz ve müzik yazabiliyorsa o kadar kalitelidir, yani eh iştedir. yaşı genç diye övülmesini de anlamıyorum. rapçiler zaten 15-16 yaşlarında, iyi kötü rap piyasasına çıkarlar. bana göre övülecek yanı sürekli üretme gayretinde olmasıdır.
--- alıntı ---

hay sokayım senin yapacağın bedelliye be adam...
tek yapacağın parasını verip 2 hafta adam gibi durmak.
şımarıklığa gel, yok mu bu telefonları bir ardlarına sokacak komutanları ?
-2 yi story atmış g.tümün angara bebesi. hee dondun aferin. sövsem mahkeme celbi gelir, susayım ben

https://twitter.com/pinti...tatus/1208183226331734016

--- alıntı ---
mis gibi adam.
Mis gibi Kürt.
Kendisi türkiyenin kendrcik lamarıdır. Aksini iddia eden rapten anlamıyordur.
görsel
görsel

https://twitter.com/kadra...tatus/1215365883603947522
https://resmim.net/f/ZcdC5j.jpg?nocache
20 yıllık fark;

görsel
Gidilen her mekanda tıpkı kendisi gibi leş şarkıları çalınan kusuntu tip.
güzel diziydi, eyşan ve cengiz çok kötüydünüz be.
türkiyenin en iyisi ulen.
görsel

bu yorumuyla yarmış ankaralı. seco.