bugün

toma şoförü kendisine börek verilmemesine kızmıştır ve olaylar gelişmiştir.direnişçileri dağıtıp böreklere konacaktır. http://www.youtube.com/watch?v=KpFI3GvkQFM
rte polisinde bulunan üstün insanlık vasıflarını içinde barındıran hamledir.

ben dine inanmam, deistim. kimi cahiller beni ateist olarak sınıflandırır, çok da umrumda değil. ama karşımda yemek yiyen, hele ki bana da ikram eden can düşmanım olsa bu hayvanlığı yapmam.

şimdi savunun polisinizi akp köpekleri.
kim bilir böreğin içinde ne vardı. oyuna gelmemiş yememişlerdir. *
Zabıtanın çadırları yakmasıdır.
bu videoyu görüp konuşacak polis arkadaşlarıma sesleniyoruım;
daha fazla alçalmayın ve yapılanın yanlış olduğunu kabul edin !
partili sistemi getirenleri şu dönemlerde izlemek kadar keyifli bir şey olamaz nasılda rezil rüsva oldular .

atatürk atatürk diyenler partili sistemi getirdi diye atatürk denilen kişiye lanet okumasınlar sakın ?

okurlar okurlar onların meshepleri çooook geniş . seçimleri kaybetmenin vermiş olduğu sızı tencere tava çalmaya kadar sürükler insanı .

bu ülkede partili sistem denen bir zımbırtı var onu kazanırsan ancak başa geçersin hatırladınmı hani atatürk getirmişti ya heh işte o partili sistem .

noldu girdi dimi o sistem girsin girsin daha çok girecek size alışıksınız zaten kaç seçimdir giriyor da giriyor ama ders almak yok .

önümüzdeki seçimlerde halk cevabını verecektir . çünkü halk akp yi asla bırakmayacaktır sizin yaptıklarınızı gören gavurlar bile tayyip erdoğan diyor daha ne diyim ki .

hasetinizden çatlayında patlayın şimdi . partili sistem miş miş miş al sana partili sistem mal insanlar sizi . türk halkına koyun dersiniz öylemii tamaaaaam .