bugün

Söylenmesi keyifli kadın makyaj malzemesi olarak biliyorum. Kafi.
Kuyruklu olanının fazlasıyla çirkin ve ucuz olduğu ne zaman fark edilecek merak ediyorum. ıyyy nasıl sürmüşüz biz onu öyle ya diyeceksiniz, eski fotoğraflarınızı yakmak isteyeceksiniz ben de o sırada size bakıp gülüyor olacağım.
Hiçbir zaman süremediğim makyaj malzemesidir. Hem sürme konusunda baya özürlüyüm hemde ne kadar ince sürülse bile bende sanki tüm göz kapağını boyamıs gibi bir izlenim veriyor.
Doğru sürümü bakışı değiştirir.
Düzgün kullanılmadığında bir kadını ucuz gösteren makyaj malzemesi.
Türkçesi göz çizici. Görme bozukluğu rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılan, adı Ingilizce göz ve çizgi kelimelerinin birleşmesiyle ortaya çıkmış bir tür medikal alet.
Tedavi sırasında, gözdeki çeri çöpü çizmek ve itelemek amacıyla kullanılır.
Not: erkek hastalarda kullanılmaz.
ilk 2002 2003 lu yıllarda annemin makyaj malzemelerini karıştırırken keşfettiğim makyaj ürünü. Elime aldığım an o şeyin likit eyeliner olduğunu anlamıştım ve gözüme daha o küçük yaşta özenle kirpik diplerime çekmiştim.

ilk tanıştığım makyaj malzemesi.
Çekmesini beceremeyen kızlar dokunmasın lütfen!çok vasat duruyor.
Sahiden güzel yaptığımdır hayattaki tek başarım bu.
Fetöcülerin birbirlerini tanıma sistemi içinde önemli bir yeri olandır.
Bunu kullanan birini görürseniz hemen emniyet güçlerini durumdan haberdar edin.
görsel
Kuyruğunu nike amblemine çevirmediğiniz ve arşa kadar uzatmadığınız zaman daha güzel olandır.

Likitleriyle daha net bir görünüm elde ederken, jel kıvamındakilerle daha dumanlı bir görünüm elde edersiniz. Yine de likit tercihimdir.
Kendime cok yakistiramadigim bir makyaj urunudur. Gozum eyelinera uygun degil malesef. Zordur cekmesi el yatkinligi ister.
en düzgünü evde otururken can sıkıntısından çekilir.
insanı vezir de eden rezil de eden makyaj tekniği.
Allah rızası için kalın ve yamuk yumuk çekip göz zevkimi bozanlar sessizce makyajı terk etsinler.

ben sağ tarafıma çektiğimi milimetrik biçimde sol tarafıma da muntazam biçimde çekerken, en iyi eyelinerları ve fırçalarını kullanırken karşıma böyle tuhafiyeden alınmış, vasat biçimde çekilmiş eyelinerlar görünce kendimi uçurumdan atmak istiyorum.
Atsan da kurtulsak.
Artık bir kezo uygulaması olmuştur. Çünkü onu çekince über güzelleştiklerini düşünürler. Halbuki bir düğün, davet makyajı veya profesyonel bir makyajda yapılmadığı sürece çok ezikçe geliyor.
Her zaman kullanan biriyseniz sürmediğiniz takdirde görenlerin; "hasta mısın? iyi misin? Ağladın mı? Bi farklısın bugün noldu?" diye sormalarına sebep olduğu kozmetik ürünü.

Eyelinersız göz çerçevesiz fotoğrafa benzer lafımın hep arkasındayım fakat bazen bazı günler eyeliner çekmek meşakkatli geliyor, bazı günler ise daha fenası çünkü iki gözdeki eyeliner eşit durmuyor, kuyruğu istenilen biçimde olmuyor... Hayat çok zor çok.
eye= göz;
line= çizgi;
-er= işi yapan kişi, özne;
eyeliner= göz çizici.
şimdiye kadar hiç kullanmadığım makyaj malzemesi. ısınamadım bir türlü*
görsel
kırmızı ruj ve eyeliner vazgeçilmezim.
Onu sürünce kendimi şeytan gibi hissediyorum. Hafif uçlara gölge vermek her zaman favorim.
Kalın çekilenler felaket duruyor incecik çekilen mükemmel.
Baya güzel yaptığımı itiraf edeceğim göz makyajı. Ve insanların günümü güzelleştirmek için kullanacağı en basit yol. Övmek yeterli. Bir anda hunharca mutlu oluyorum.