bugün

Kezbanlarin surduklerinde aynaya baktığında gördüğü;
https://encrypted-tbn3.gs...N6DQnJ84NSIuzHCnDlLyMlPIw
Gerçekte olan;
http://www.zaytung.com/fo...ulent_ersoy_fredy_2_m.jpg
kesik fırçayla jel olarak kullanmak mantıklı olan göz makyajı ürünü.
Diğer türlü çok kalın oluyor kendisi ve gözleri pörtletiyor.
sözlükte prim yapmak için birebirdir.

görsel

(bkz: bi bitmediniz)
anasinin karnindan firavun gozlu doganlarin kesinlikle zorlanmayacagi eylem.

Aynen kezo aynen 15 saniyede ayni oluyor rerore.. Ulan adim gibi biliyorum ki ilk denemenizde igrenc bir pandaydiniz, burda 2 erkege yarancam havami aticam diye maval okuyorsunuz.

Hic surmediyseniz kesik uclu ya da ucu kirik fircayla koyu renk bi farla surun, olmazsa en kotu dagitirsiniz.

Illa likit istiyosaniz likit kalemleri var, ama onu da 2 kullaniyosun ucuncuye bitiyo.

En iyisi jel olan tabi.
hayatta en kolay yaptığım eylemdir, ee grafiker adamız sonuçta. koca koca gözlü kızlar nasıl eyeline süremiyor ben anlamıyorum. öyle koca göz bende olsa, ben oraya resim bile yaparım ulan.
(bkz: oo kavga)

haydin bakalım kızlar gösterin kendinizi.

- sağ tarafta "iki dakkada hallediyom ben yaaee" cılar
- sol tarafta "hadi ordan kezo, erkeklere yarancam diye sattın bizi" ciler.

evet maç tüm heyecanıyla devam ediyor.

zor bi iştir. öyle diyolla.
Bir göze kalın bir göze ince sürünce çekici olmayan şey. Süremiyorsanız, sürmeyin.
(bkz: olmuyosa zorlama)
Nike amblemi cizmeye calısmayın sayın yazarlar. Kıvamında bırakın yeter cok ince bi cizgi ile gayet hos olacaktır zaten.
Güzel olayım derken firavuna benzetebilecek olaydır. Ayrıca o kuyruğu yol şeridi gibi çekmek ekstra bi güzellik katmıyor.
bakışlara anlam katıyor.
fakat tahta gibi olmamalı zarif ve kıvrımlı. ince de olmasın tam arası.
sanattır. çekemiyorsanız da zorlamayın. çok düzgün çekmek istiyorsanız da bir süre evde alıştırma yapın. Hemen dışarı çıkmayın acemice sürüp.
Sürme sürmenin ingilizesi.

Eyeliner eyelemek olmalıydı.
makyajın en zorlu evrelerinden biridir. acemilere önerilmez.

hatta evde başka bu işten anlayan birisi varsa ona yaptırılması tavsiye olunur.
makyaj malzemesi boya ve fırçası; erkekler söyleyemezken ("ay aysıın aylaynırı uzatır mısın şekerim" gibi) kadınların üstelik bunu sürüyor olması, kadınların fazlasıyla bakım merakı olduğunu gösterir. hatırlatmakta fayda var; erkekler şampuanı diş macunu olarak kullanabilselerdi, kullanırlardı.
sürülebilince güzel gösterendir.
iyi becermeniz durumunda etrafinizdaki tum bayanlarin onunuze gelip bana da sursene bana da dursene diyecegi seydir. * artık maaşa bağlanmak dileğiyle.
Kimi zman eyeliner döşemek şeklinde vuku bulan eylem. Malesef sozlukcum bazı kizlarimiz surmuyor, bagdata demiryolu hattı döşüyor adeta.

Surmeyin canlarim, surmeyin böyle pis şeyler, doğal daha guzelsijsosidubwjsp.
Herkesin yapabileceği eylem. fakat düzgün bir şekilde sürebilmek ancak ve ancak bol pratikle mümkündür.
Bazı eli yatkınlar var ki onlar hariç, cart diye sürüp geçerler.
bunun dışında o eyeliner ne dilberleri, palyaço etmiştir.
ilk başlarda zor olan eylem. o el alışacak önce.
Biraz şurayı eşitliyim, şurdan biraz kuyruk vereyim, inceltse miydim gibi sorularla kadınları baş başa bırakan bir olay. Ayrıca kuyruklu ve kalın olanlar hoş durmuyor. ince ve kuyruksuz olan dipliner daha güzel. Tabi tercih.
gereksiz bir makyaj eylemidir güzel falan göstermez komik ve tuhaf gösterir hele bazı kızlar vardırki hiçbişey yapmaz yüzüne sadece bunu yapar iyice ilginç gözükür.
yapmayı beceremediğim eylem. ama gözümün yapısı uygun değil deyip kendimi avuttuğum da doğrudur.
uludağ sözlük başlığına konu olmaya layık olmayan başlık açan kişi kadar boş ve gereksiz bir durumdur.
kaşıkla süren beceriksizlerin olduğunu göstermiştir. kızım diye dolanıyorlar ortada? oje sürme eylemi gibi balonla şişirdiler eyeliner sürmeyi. tü reziller. gelin ders vereyim. o değilde eyeliner varken kalem sürenler var ya harbiden ciddi ciddi ilginç yani.