bugün

nice süpersonik seneler olsun. *
küçük havuzlarda bile yüzemezken , yazdıklarında kendi okyanusuma kavuştuğum sevgili experimental ; sınırsız aklıma uyup da peşinden gittiğim özgür ruhumun bana getirdiği en özel insanlardan birisin. seni tanımakla inanılmaz mutluyum : )kendi okyanusumsun sen ; merak edersin ya bundandır yanında bu kadar ben olmam . sen bende varsın , ne dersen de ben seni çok seviyorum * şımarıksın diyorum bazen ama sanırım hak ediyorsun * sana tüm güzel güzel hayatlar , sıcak sıcak soğumamış yemekler , bu yıl sevgi içinde boğul inşallahhhh .. * bilirim bir günde iki kadına sarılmazsın ama bak 00.00 ... şimdi bana kollarını açar mısın ? dediğim yazardır.
aa dün doğum günüymüş. daha şimdi okuyup fark ettim. nice mutlu ve sağlıklı senelere.
zirvenin sonuna doğru kickboxçı iki yakışıklıyı kapıştıracak ve meydan bize kalacaktı, bütün kızlar bizim olacaktı. çok uğraştık, gaz maz ne fayda! adamlar az daha evleniyorlardı. bu arada kendisi de bana uygulamalı olarak nasıl kavga ettiğini gösterdi; omzum ise hala ağrıyor. sağlam muhabbeti var.
(#5403015)" dünya yuvarlak değil merdivenli olmalıydı. bu nednel yelkenlinin önce yelkeni görünüyordu"
hakikaten sen yazdıysan bravo hocam ellerine sağlık.
en beğendiğim entrylerinin şukularını geç verebildiğim yazar.

beni anlattığı olayların o kadar içine çekiyor bi o kadar canımı yakıyor ki ,entrysini okuduktan sonra sayfayı kapatıcak metaneti kendimde zor buluyorum.kapatıp bi-iki dakika düşündükten sonra hep aklıma geliyor, yine şuku vermedim,unuttum sonrasında uludağa tekrar giriyorum entryi buluyorum ve şukumu veriyorum biraz geçde olsa.

edit : en azından artık böyle.
aylar önce entryleriyle karşılaştığım. onlarca entrysini bir oturuşta okuduğum yazar. çaylak olmasıyla okumayı zorunlu olarak bırakmıştım. ama geri dönmüş gördüğüme göre. ben yeni gördüm yani.

hoş gelişler olsun. *
süpersonik bi şahsiyet sanırım hocu . okumayı sevmeyen beni bile belki 20 sayfa entry okutturan şahsiyet.

Helal olsun diyor ama öpmüyorum o kadar da değil canım .
kısa süre önce farketmiş olmama rağmen takip ettiğim yazar, bir de milano zirvesi olayı var. merakla bekliyoruz.
taksimde stüdyo işleten yaşının başını almış bir rocker bir bass gitaristtir kendisi.bizim gruba stüdya araken salca sayesinde tanışmıştık.kendisinin stüdyoda grubuyla birlikte dinlemenizde fayda var bayağı iyilerdi.

not:kendilerinden uyarı geldi.o gün stüdyoda fiyat konuştuğumuz için ben onu işletmecisi sanmıştım değilmiş.

her neyse sağlam yazar kafa adam.o güzel çene sakalı hala duruyor mu bilmiyorum.
kendisine ''sen yazmaya devam et.'' demek istediğim yazar, feykmiş falan beni ilgilendirmez kardeşim. ben yazılana bakarım. adam iyi yazıyor, gerisi hikaye.
istatistiklere bi sürü entrysi girmiş yazar.
Onun yaşadıklarının benzerlerini açıkçası erkekler olarak hepimiz bir şekilde yaşıyoruz.
Ama bunları ifade etme ve yazıya dökme konusunda çok az kişi ondaki yeteneğe sahiptir.
ilk cümlesinden itibaren sizi kendine çeker yazdıkları ve o uzun yazılar bir çırpıda okunabilir.
Kendisine buraya yazdıkları ve bizi kah güldürdüğü, kah duygulandırdığı için minnettarız ama sadece bir sözlük yazarı olarak kalır bu yaşadıklarını biraz daha süsleyerek yayınlamazsa ülke olarak bir öykü yazarı yitirmiş olacağız.
ankara-eskişehir-çanakkale üçgeninde yaşadıklarının okunması gereken yazar. devam eylesin...
her yerde ağlatıyor.

http://fizy.com/#s/1lu6m4
eski sevgiliyi kesip yapıştırmak başlığını şimdi okudum, çok hoşuma gitti, basit şeylere bu kadar farklı yaklaşıp güldürebilmesi güzel, yalnız nick altına bu kadar entry girilmesine şaşırdım bu kadar sevildiğini bilmiyordum, takipteyim.
aşk hikayesini daha doğrusu hayat hikayesini, bir solukta okuduğum yazar.

edit: bu entrynin neden eksilendiğini anlamış değilim sözlük. *
şükela listesinde ne zaman uzun ve hüzün dolu bir yazı görsem yazarına bakmadan bu adam diyebiliyorum yazarı. ulan bu adamın hayatını merak ediyorum be sözlük.
FERZAN ÖZPETEKiN YÖNETMENLiĞiNDE SON FiLMi ROMADA AĞLAMAK iLE GiŞEDE BOMBA ETKiSi YARATACAĞINI iDDiA EDEN SERSERi. HALiL SEZAi AYAĞINI DENK ALSIN KiMSE BENDEN DAHA iÇLi AĞLAYAMAZ DiYORMUŞ.
onemli bir adammis aglatti beni....
yine yapmış yapacağını..
(#14347291)
2 sene önce her allahın günü takip ettiğim daha sonra iş güç vs. deyu unuttuğum ve gece yarısı lan bi experimental vardı güzel yazıyordu duygulanıyorduk hüzünleniyorduk bi sikimler oluyordu amk işte diyip uzun süre aradan sonra uludagsözluke girip entrylerini bana tekrardan okutmuş şahs-ı münhasır.
harikulâde entrylere imza atmış yazar. bir önceki ve bir sonraki entryi refer etmesi ilgiyle okutuyor kendisini.
yazdıklarını bir kitapta toplaması gereken yazar. bu gidişle gözlerimiz bozulacak. gözleri bozuk olanların daha fazla bozulacak. lütfen, bunu bir düşünün. * * *

kıskançlar. hıh.
enrylerini gördükçe okuduğum yazar.
(#5371466) ama bu sefer ki başka okudum, okudum ilaçların da verdiği ruhsuzluk ile aman derken en son "ya öyle de hocu" dedim gözümden bir damla yaş birama dökülürken "bizim, oğlumuz olacaktı." dedi ve ben ağladım..