bugün

Henüz adam gibi adamla karşılaşmamış kızdır.
ilk fırsatta evlenecek olan kızdır.
Çevresinde evliliğin güzel birşey olduğunu ona gösteren hiçbir aile kalmaması sonucu bu kararı veren kızdır. Anne ve babası da dahil.
Mantıklı kızdır. Neden durup dururken sorumluluk arttırsın ki? Hayatını yaşasın ne biliyim evlenip kocasının donlarını yıkayacağına, izinini kullanıp Dominik'e tatile gitsin
Kırılmıştır,güvenini yitirmiştir.
Üzerine gidilmemisi gereken kızdır. Beklediği, bildiği vardır.
kariyerine odaklanan kızdır.
Yolludur.
Kimseye guvenmiyordur ve guvenmeyecektir.
Evlenmeyi düşündürtecek bir erkek ile karşılaşmamış kızdır.
Hedefi akademisyenlik olup ales yds gibi sinavlarla cebellesen kizdir.
üzerine çok fazla konuşmaya gerek olmayan kızdır. Ya biri kırmıştır ya çocukluğunda kötü bir ailesi olmuştur ya da buna benzer bir durumdan dolayı kültür şokuna girmiştir. Sadece fikrini değiştirecek bir adamı beklerken kendini avutma halidir bu durum. Doğru er kişi bulunduğunda fikrinin ne ara değiştiğini kendi bile anlayamaz.
manyaktır.*
Ölürümde evlenmem. Sadık değilim. Ben neden aldattım vay efendim kahroldum triplerine sokmaya gerek yok bünyemi. Onuda üzmem kendimde üzülmem. Sevsemde aldatırım. Huyum bu. Canım sıkılır benim öyle aynı şeylerden.
Çevrede çok rastlayabilirsiniz.

Kendi çalışmalarıyla elde ettiği bir hayat kurmak istiyordur. Çünkü kendi hayatına her zaman ailesi fazlasıyla burnunu sokmuştur. Kimseye söz hakkı bırakmak istemiyordur.

Bağımsızlığını zorla, deli gibi çalışarak kazandıktan sonra bunu kimseyle paylaşmak istemez. Malesef bizim ülkemizde kadın ancak üstün başarı gösterirse kendi haline bırakılıyor. Yoksa her hareketi gözetim altında ki aileler kızları evlenince rahatlasalar dahi hala sadece kadın oldukları için tehlikede olduğunu düşünüp her şeyden korkmaya devam ediyor.

Istediği ve aldığı emek emek kurduğu hayatını kolayca başka biriyle paylaşmak mümkün mü? Evlenmeyenler kadar kolayca boşananlar da var ve çok haklılar. Devir değişti beyler.
Bence evliliğe ikna edecek ve evlilik hayalleri kuracak kişiyle henüz karşılaşmamıştır.
Artık düşünüyo .. tek başına hayat mı çekilir ...yol arkadaşı şart.
En az 2 beden bol ayıcıklı pijamasının üstüne çekilmiş çoraplarıyla koltuğa yayılıp uyuklamak varken neden evlensin ki?
O gün canı yemek yapmak istemiyordur, sandviç yapar yer.
Ütü yapası yoktur, sonraki güne erteler.
Haftasonu canı mı sıkıldı? Alır biletini düşer yollara.
Başkasını bilmem de benim sebeplerim bunlar. Kısaca üşengeçlik.

Ama çocuk güzel şey. Bu sebepten 30'a gelince mümkünse üşengeç biriyle bir izdivaç mümkün.
Arkadaşlarının evlendiğini gördüğünde ve onların facebookta instagramda kocişle pompiş keyfi temalı gönderilerini gördüğünde fikrini değiştirecek olan hanım kızımızdır.
evliliği düşünmeyen kız yoktur. istemeyen vardır.
Gangbang sever.
Müşteri kızıştırıyordur.
Afiyet olsun kızıdır.
Çocukluğunda ailevi sorunlar yaşamış kızdır. Umarım gelecekte mutlu olur bu tip bir insansa. Çünkü en çok böyle çocuklar hak ediyor mutluluğu. Çocukluğunu yaşayamamış olanlar.

Çocuklukta yaşanan her türlü travmaya rağmen de anomalileri bir kenara brakırsak çoğu kadın yine de içten içe ister evlenmek, sahiplenilmek sevdiği tarafından.
Eşcinsel olma ihtimali olan kızdır, belki bakire değildir ya da erkeklere güvenmiyordur.

Harun abi de olabilir.