bugün

Resimde soru soran arkadaş gayet açık anlatmış helal olsun.

görsel
şaseyi yamultmuşsa felakettir.
vuruğunun çıkması ?? ve beyin error verir.

(bkz: mavi ekran)
2. El otomobil sevmiyor herif. Haklı da yani.
halletse halletse orijinal servis halleder bunu. otomotiv sanayi sitesindebu markanın orijinal servisi var abi, oraya bi götür baktır derim ben sana.

vuruk ne amkkk ? araba mı satın alıyoruz ? önce düzgün konuşmayı öğren ondan sonra gel sorununu belirt ...
''vuruk'' diyen dillerini siktiğimin triplere girdiği durum. kadını nasıl aşağılıyosunuz lan. kadınlar korkularından ne yapıcağını da bilemeyecek yakında böyle itler yüzünden. iki dakka adam olun la.
sakin olun bu metinde ağır bir ironi var. ha böyle düşünen tipler var mı? olmaz mı.
Aga 0 km alsın faizlerde yükselmeden.
kurşun yarası olan kızları severim. buyursun beklerim.

adım cafer. boyum 1.10 kilom 25 gözlerimin rengini bilmiyorum.
can sıkıcı durumdur. hele bi de kilometresiyle oynanmışsa motor filan üflüyosa daha fena. darbe vuruk en net serviste anlaşılır. yani iyi bir ustanın görmesi lazım. yani şüphen varsa getir bana ben bi muayene edeyim lifte falan kaldırıp altına bakayım.
hiç bir şey yapma. git kendini bir uçurumdan aşağı atta dünya senin gibi bir zihniyetten, hayvandan kurtulsun diye cevap verilir.
Yaran tespitlerden biridir.

http://sinekbook.com/wp-c...t/main/2010_08/guldur.jpg
evleneceği kadını sadece üzerine 'binilecek' şey olarak gören lavuğun görüşünü yansıtan sözdür vuruğunun çıkması.
arkadan vurukmuş;
kızda suç yoktur, arkadan vuran %100 hatalıdır.
mal sahibinin yalan söylediğine delalettir. ikinci el araba piyasasından da bilineceği üzere arabanın kaza yapma sayısına dair sahibinin verdiği rakam her zaman gerçek rakamdan daha azdır.
Her tarafı ellenmiş , bakire bedenler tespitini hatırlatan başlık.
kaportacıya götürmek gerekir.
sigorta karşılamıyorsa iş sıkıntı. evet.
boyalı çıkmasından iyidir.