bugün

Ayaklarım kokar, horlarım, deli yatarım...
Sonra vay efendim ben duymadım, bilmiyodum, haberim yoktu falan olmasın.
Sabahları uyandığımda gördüğüm ilk şey sen ol, sona kadar.
Doğacak ilk yavrumuz kız olacak adını da yağmur koyacağız.
Elini taşın altına koymaktan çekinip, herkes gibi olacaksan, dur orda gelme.
rica ediyorum klozette bok izi kalmasin.
en azından evi süpürsen yeter.
canım selam.
Selam sorumluluk sahibi-planli-duzenli karizmatik adam. ben cok rahatim, saliyorum her iste, lutfen bana programli olmayi ogret. lutfen beni kontrol et, bunu seve seve yap.

ve de cabuk gel ama, yalniz uyuyup/uyanmaktan midem bulaniyor artik.
Emin misin?
Suratima iyi bak ve emin misin? dogru soyle.
Kalk hadi sucuklu salamlı patatesli yumurta yapalım.
çoraplarımı çek.
merhaba, sorumluluğunu bilen, öz güveni olan, 1.80 ve üzeri boya sahip, yakışıklı olmayan ve esmer olup sempatiklikten yıkılan adam, umarım pişman olmazsın.
artık öye fazla aşk değil de gelecek üzerine şekillenen hayatında her gün benimle olacaksın emin misin, iyi düşün bak.
mustafa cecelinin o mendebur şarkısı(hastalık sağlıkla adı), irem dericinin(kalbimin tek sahibine) falan çalmasın o çok gösterişli düğün de olmasın, sev, saygı duy, sadakatin olsun yeter.
beklentim yok, tek ki yanlış kararla , yanlış insan olma hayatımda.
Canım sevgilim. Gonlumun omrumun sahibi. Bakmalara, opmelere, sevmelere doyamadigim sevgilim. Sana kullandigim sevgilim sifatini degistirmek icin gun sayiyorum. Elbet her gun gogsunde uyudugum gunler gelecek, birlikte yemek yapip camasir astigimiz gunler. Bir sorumlulukken seninle zevke donusecek bir hayati sadece seninle paylasmak istiyorum. Su sacma sarkici berdan mardini olmasa senden cocugum olsun istiyorum derdim. Ne kadar guzel bir baba olur senden. Senle degerli olmayi, omrumu seninle degerlendirmeyi ictigim suyu bile daha lezzetli kilmayi, o gunlerin gelmesini sabirsizlikla bekliyorum. Daha simdiden sana yukledigim o 'her seyim' sifatini hakkinla yerine getiriyorsun. Mukemmel bir es olacagindan suphem yok. Seni seviyorum.. omrum boyunca agzindan cikacak bir sozle bile sana itaat etmeye raziyken bana surekli prensesmisim gibi davraniyorsun ya zaman gecsin de hayatimin o leveline bir an once atlamak istiyorum. Iyiki varsin allah bizi ayirmasin, bana sensiz hayat vermesin, her gun birlikte uyuyup birlikte uyanmayi nasip etsin bize.
ben tuvaletten çıkar çıkmaz tuvalete girme.

(bkz: ben sıçmayı bilmem dünya güzeli)
14 şubat 2016 pazar günü saat 12:00da evlendirme dairesinde buluşalım.
Ben sana yaramam, beni bırak sen ilerle..
Sen cok yanlis gelmissin ya.
nerdesin?
Hiç ama hiç umudum yok benim evlilikten yana, büyük ihtimal mantık evliliği ve sadece çocuk edinmek için evlenirim seninle.
Gelirken bana da bi bardak su getirir misin?

Tisikkirlir.
Pekala bu biraz zor olucak.
Benimle evlenmeye karar verdiyse hatta durun, ben onu kabul etmeye karar verdiysem bu demektir ki: saygı, sevgi, tutku, anlayış, yardımlaşma, heycan, fikir alışverişi, benimle oturup saatlerce felsefe yapabilecek ve tüm bu özellikleri cocuğumuza aktarabilicek yetenekli, sabırlı, sevginin anlamını bilen biriyle karşı karşıyayız demektir.
Iyi ki seni bulmuşum ve bu sevgiyi haketmişsin.
seni seviyorum.
Uğraşamayacaksan o toplara hiç girme, bende sorumluluk alacak göt yok çünkü.
sana bir film ve kitap listesi yapayım, evlenene kadar hepsini bitir de evlenince iki muhabbet edebilelim.