bugün

Ya da zaten iyi para kazaniyordur.
+ iyi para kazansın,

+ yakışıklı olsun,

+ uzun boylu olsun,

+ six packleri olsun,

+ karizmatik olsun,

+ beni taşısın,

+ sokakta kıvanç tatlıtuğ, mutfakta ümit usta, yatakta coni sins, nikah masasında ümit besen olsun.

+ evi arabası, yatı katı, yazlığı kışlığı, ıvırı zıvırı, zartı zurtu olsun...

karşılığında ne vaat ediyorsun peki:

1,60 boyunda, evde oturmaktan basenleri güney yarım küreye dönmüş, inceden bıyıklı, işsiz güçsüz, cahil cühela bir kız.

alın işte size yurdum kızlarının düşüncesi.
sonunda gider çulsuza * *
Evde kalır s2m gibi sonra der ki beni kimler istemediydi, he hee yol oldulardı önüne mk.
eee canım birazda sana bağlı. beraber çalışırsınız artık.
Haklıdır. iyi para kazanamayan, işsiz, sap gibi dolanan tipi kim ne yapsın? Erkekler bile öyle kişilerle arkadaşlık yapmak istemez.
istediğini talep etmekte özgürdür. fakat paraya takas edebileceği bir şeyi yoksa (güzellik, para, statü vs.) sadece istediğiyle kalacaktır. bu arada başlık altı kompleksli erkeklerden geçilmiyor.
Günümüz kızlarının maalesefki çoğu. E onlarda haklı ev para araba para çocuk desen para gezsen para herşey olmuş para. Hele büyük şehirlerde. Ortalama biri ol ama cebin dolu olsun iki nazik tavıra çok rahat çogu kıza ulaşırsın..
Evleneceğim erkek iyi para kazanmalı değil, helal para kazanmalı diyebilmeli insan... SELAMUN ALEYK
orul orul orospudur. eğer kendi para kazanmak uğruna bir şey yapmıyor üstüne bir de daha evleneceği kişiyi tanımadan etmeden hemen aklından çok para kazansın fikrini geçiriyorsa kimse kusura bakmasın orul orul orospudur önce paraya bakıyordur rahat bir hayat için iyi para kazanan birini istemesi normal ama önceliği bu ise o insanın karakterinin postası 80 lira olan orospulardan hiçbir farkı yoktur emin olun.
sevdiceğim değildir. zira kendisi öyle istiyor fakat buna da razı. yazık. kıyamam lan. seviyor, seviyor.
(bkz: hoşlanılan kıza babadan 5 daire 2 dükkan kalması)

bütün bunlar hep kapitalizmin oyunudur.
kendisi de iyi para kazanıyorsa sorun yok, işe girince hemen kendisini isteyeceğim!
Haklidir, hayat bunun üstüne kurulu zaten. Kim parasız birini eşi, damadı, arkadaşı olmasını ister. Önemli kriterdir. Ahlak, din, namus, heriflik ikinci plandadır.
Dünyalar kadar malim olacağına helalinden az olsun mantığı ise yaramaz, diyelim ki binlerce insanı dolandirsaniz trilyonlariniz olsa kimse nerden geldiği ile ilgilenmez.
Allah, peygamber yolundan ayirmasin.
akbiline aylık parası yükletirken gözleri dolan kız.
Ben calisip kazanacagima gore, o da calisip kazanmali.

Yok oyle elinde kumanda, koca gobegiyle yatmak.
evlenecegim erkek helal para kazanmali demesi gerekir.
Aşktan anlamayan kızdır. Ve realist düşünüyordur; sonuçta hayat öpücüklerle, tatlı sözlerle ve çiçeklerle dönmüyor. Ama parayla mutlu olur mu bilinmez.
kendisi ne kadar kazanıyormuş acep?

ben iş bulup çalışıp alnımın akıyla ekmek parasını kazanacağım kendisi oturup harcayacak!

yok öyle yağma; anasının babasının yemeyip giymediği okusun diye yıprandığı günlerin hatırına işe girilecek ve çalışılıp o ana babaya şükredilecek ve de eşle birlikte yan yana yürünecek bu hayat.

yan gelip yatma dönemi bitti güzelim.
Akıllı kadındır.
"ivliniciğim kidin bikiri ilmili" diyen aptallara ithafen gayet makul bir istektir.
birilerinin küçük, ortanca veya büyük hanımı olmaya mahkumdur.
Parasi olsun yeter diyen kadinlar nefes alsin yeter diyen erkeklere layiktir.
Para varsa yancıkta yarak oynar amcıkta.kısa ve öz.
Tamam abi kazansında o kız ne boka yarıyo peki. Anca aşkım tatile nereye gitsek yaaa demekten başka. Kendisi de bi boka yarasında para gelsin o zaman