bugün

Gunumuz kizlarin yeni mottosu.

Bi insan neden evlenecegi erkegi babasi olsun gibi ister ki ensest misiniz nesiniz? Babayla evlenilicek adam ne alaka!
Kişiye göre değişir babam gibi olmamalı baba gibi olmalı ince bi çizgi vardır.
Yanlış önerme.
Mümkünse babam gibi olmasın.
60 yaşında adamla evlencen yani. Peh doğrusu.
Anasına sorsa babası Hakkında bin tane şikayet duyacak Kezbanın isteğidir. Bıktıran söz. Evet.
Kiz cocuklari babaya cok yakindir, babasi onun en iyi dert ortaklarindan biridir. Hal boyle olunca kizlarin babalari, onlar icin rol modeldir. Bi insan evlenecegi insanin karakterini irdelerken neden hayranlikla seyrettigi kisiye benzemesini istemesin?
Evleneceğim adam babamla hiç bir alakası olmamalı.
Ensestlikle alakası olmayan durumdur. O nasıl salak bir yorum ya ? Babalar iyiler ise kızların gozunde ki örnek adam karakteri olurlar. Durum bundan ibaret.

"Kızlar babalarına benzeyen erkeklere aşık olurlar bu da annelerin düğünlerinde neden ağladığını aciklar" diye güldüğüm bir soz vardı sanirim hakli.
Evlenmeyi düşünmesemde babam gibi adam evlere uzak. O sadece iyi bir baba ama iyi bir eş değil. Bir önerme.
biz kadınlar erkeklerle alakalı herşeyi önce babamızdan gördük. isteğimiz herzaman bir baba figürüdür.
Tamam babam gibi olsun ama babam gibi agresif ve sinirli olmasın

Sakin biri olsun. Bababım sakin hali

Ay ne güzel bir insan olur ki o..
Allah korusun.
görsel
allah korusun. varsa eğer tabi.
asla ama asla babam gibi bir adamla evlenmek istemem.
Hep freud bunlar.
her zaman aksini iddia ettiğim durumdur, babamdan tek parça barındırmayan hatta babam olarak adlandırdığım insanın aksine gerçekten iyi bir eş olamasa bile iyi bir baba olmasına daha çok önem vereceğim
Sen annen gibi ol da önce sonra baban gibi erkek istersin denilmelidir.
mümkünse babam gibi olmasın. olursa beni boşar
Ben annem gibi olsun istemiyorum, babam gibi de olmasın ibne değilim sonuçta.