bugün

arada sırada yaşanan olaylardır. benim odam evin arka tarafında kalmakta yanında hemen mutfak var diğer iki oda ön tarafta ve yan yana. bir gece bizimkiler evde yok iken erken uyuyasım geldi yattım odama aradan biraz zaman geçti ön odadan tuhaf tuhaf sesler gelmeye başladı. uykuluyum da ne olduğunu da anlamadım ama bildiğin tırstım lan kalkıp bakayım dedim en sonunda meğersem hırsızmış beni görünce kaçtı eşşolusu bende peşinden kovaladım yalın ayak 1 km kadar..

bazende benim kedi ışınlanıyor resmen. ön odada uyurken bırakıyorum bir kaç saniye sonra benim odada uyurken buluyorum. burası türkiye oğlum paranormal olay dediğin bunlar oluyor en fazla..
Annem artık sabahları süpürgemakinayı çalıştırmıyor...
Evde para yokki paranormal olay olsun amerikyum. Bana niye denk gelmiyo böyle şeyler, anlatacak bi anımız olsun. O kadar yıl evde tek kalıyorum yok yani.
artık hayatta olmayan annenin felç geçirdiği ilk zamanlarda terliklerinin çıkardığı sesi duymak, onun senin yanına geldiğini sanmak. kendisi içeride hareketsiz yatar ve sen salonda otururken, üstelik tv de açıkken. sonra geçiyor. ama devam ettiği süre boyunca cidden çok fena bir şey. gelmesinin mümkün olmadığı birden dank ediyor. birkaç saniyeliğine buz kesiyorsun. çünkü birkaç saniye önceki "geliyor" duygusu birden korkunç bir "gelemez" duygusuna dönüşüyor. ikisi bir noktada üst üste binince buz etkisi yapıyor. yapıyordu...
gecenin bir saati tüplü televizyon varken, televizyondan çıkan çıks sesi.
(bkz: allah diyen silecek)
Üniversitenin ilk yılı..
Olay yeri : kyk yurdu...
Gece ansızın gelen çiş sebebiyle tuvalete gidilir. Salonda tüm ışıklar kapalıdır.karanlıkta zar zor tuvalete ulaşıp mesane boşaltılır. Tam tuvaletten çıkıp salona girerken oda ne ! karanlıkta iki göz üzerinize doğru gelmektedir. Hızlıca ve korkuyla odaya girerken karanlıktaki iki gözün kattaki zenci arkadaşlardan biri olduğu farkedilir. Derin bi oh çekip odaya girilir ve uyumaya devam edilir.
Yıllarca hayalini kurup planını yaptığın geceye davetsiz annenin çat kapı dalmasıdır.

Önemli not; kimseye anahtar vermeyin dostlar.
kapinin kendi kendine kilitlenmesi. lan nasil tirstim yalniz amk. imkansiz ben hic bir zaman eve girdigimde kapiyi kilitlemem ki. olsa olsa gece yatarken aklima gelirse kilitlerim.
Bizim evin bahçesi orman bildiğiniz bir gece bir ses duydum gittim dışarı ormana doğru koşuyorum ama sanki arkamdan birisi yakalayacak gibi bir hiss var içimde her neyse ağaça bakıyorum bir kız çocuğu kendini asmış gözlerim doluyor o sıra bir tane rahip bizim köyün imamı birde Ahmet kural lak diye geliyorlar.

Sonra Ahmet kural sen apartmanda oturuyon Kadıköy de ne bahçesi ne ormanı aq diyor sonra gidiyor rahip bir şey demeden gidiyor bizim imam da Allah'a emanet ol diyor bir uyanıyorum sabah 7:30 rüyaymış çok değişik panaromal bir olaydı her insan görmez böyle şeyler.
ayın 21'ine gelinmesine rağmen akk'nın dolmamış olması.
Elektronik aletlerin gece çat cut sesler çıkarması.
uykuda olan pcnin birden açılması.
Buzdolabındaki peynirlerin buhar olması, buzdolabı faresi var resmen evde.

Paranormal olaydan ziyade yedek anahtara sahip üniversite okuyan kuzenimin hayalet casper gibi evet gelip yarım ekmek arası kaşarlı sandviçler yapıp tüymesine yoruyorum işi.
tam olarak şu :

https://amp.twimg.com/v/1...90-46ec-9e65-1e45b8cd02ca
Sizden başka Kimse evde yoksa eşyalardan sesler gelmeye başlar.
Koridordan bişey düşme sesi geldi koridorda düşecek hicbirsey yok.

Şuan balkonda havanın aydinlanmasini bekliyorum evde tek basimayim içeri giremiyorum.
içeriden ses geldiğinde aman kedidir kedi dediğinizde odada dolanan kedinin efendim dercesine size bakması.
insanı ürküten olaylardır.

şştt üstteki. ben uyuyamam bu gece gel birlikte sabahlayalım.
Markete gitmiştim sigara almaya. Döndüğümde gomis gol atmıştı. Aman tanrım oldum bir an. Bu nasıl oluşabilir?

Hepsi bütünüyle yalandan meydana gelen saçma hikayelerdir.
cin çağırmadan tam anlaşılamayan olaylardır.
O arapça sesleri uyurken bende duymustum bi kere hem çocuk sesiydi askeriyede yatakhanede arap ve çocuk olmasi imkansizdi.
Odada yatarken birden gözüm açıldı. Sağıma bir döndüm uzun boylu Simsiyah bir şey kolları falan önümde duruyor. Gözler falan görünmüyor. Çözmeye çalıştım baktım çıkmıyor. dedim şu hayata beni uykudan edecek tek şey sabah namazı. Döndüm sola, yani sırtımi. Uyudum.
Evde yaşamış olduğum tek paranormal olay, yalnız olduğumda kendi gölgemden korkuyor olmamdır.
Sakladığım çikolataları bulamamıştım sonra annem dediki gerizekalı oğlum misafir çocuğu varya bi sus sakladım dedi. Gözlerim dolar hala.
Gece gece bir bok yiyip bu başlığa geldiyseniz daha fazla okumayın ve yatın şu an psikolojik baskı altına girdim.