bugün

o zaman şarkı söylemek lazım avaz avaz tabii ki. hangisi daha korkunç anlasın zibidi.
kalp krizi sebebi.
bu bir triptir, uyuşturucunun derhal bırakılması kesin olmuştur.
korkunç boyutta korkunç bi durumdur!*

ayrıca başıma gelmesi durumunda benim gibi paranoyak bi insan için hiç iyi şeyler olmayacağını düşünüyorum.
gözlüklü ve şişmansan ölmene neden olacak kişinin ağlama sesleri olan durumdur..hele birde bodruma top kaçarsa ''heh şimdi sçtık'' dedirtecek durumdur...
gece 1'de çalan ilkokul zili gücündedir.

(bkz: evde tek başına otururken kulağa pıt yapılması)
daha kötüsü evde kimse yokken, bodrum katından lodosun etkisiyle çıkan seslerin, kadın çığlıklarına benzemesi, ardından kapının büyük bir gürültüyle patlaması. çarpan kapıyı kapatmak için gece karanlığında bodruma inmek.
(bkz: tuvalette yalnızken osuruk sesi duymak)
tak tuk...
-kim var orada?
+eee? ühühühühühhühhhü bööööööö uuüüüüü
-yemez koçum polisi arıyorum bak.
+hadi ya?
-dur ama polis gelene kadar daha vaktimiz var.
+hasss...

(bkz: evde yalnız olduğunu sanmak)
(bkz: kedidir kedi) *
hele bir de duymamak icin yorganin altina girdiginizde ses gitgide yaklasipta bas ucunuza gelirse ne yaparsiniz?

ben mi ne yaparim? ciddiyetten nefret eden hep makara yapmak isteyen biri olarak feci sekilde ciddilesirim...*
gerçekten korkunç bir durumdur.
izlediği korku filmleri aklına gelir insanın.
hele psikopat biriyse eline silah varsa silah, bıçak varsa bıçak veya sert bir cisim alır sesin geldiği noktaya doğru gider kişi. bişi olmadığını görüncede böbürlene böbürlene gelir yerine oturur.
duyan kişi muhtemelen 1 kutu tantum içmiştir. telaşa mahal yok.
"fazla didikleme öleceksin" şeklinde yatıştırıcı söz söylenesi hededir.
(bkz: korkmak)
(bkz: psikolojinin bozulması)
selavat getirmek çin en haklı neden.
bitişik dairedeki ev ahalisinden biri ağlıyordur.
senaryo kasmaya ne gerek var..?
yazarın korkudan altına sıçmasıdır. ben de gülmekten altıma sıçtım. yan odadaki esrarengiz kişiler de ağlamaktan altlarına sıçmışlardır eminim.
(bkz: çocuğu evde yalnız bırakmamak)
(bkz: gece gece okunmaması gereken başlıklar)
(bkz: süpaneke bismillah dinimiz amin).
(bkz: çaktırmadan tecavüz etmek)
yan komşu ve sevgilisidir. ağlama seside değildir o. inlemelerdir. su iç yat uyu kendine gel.
korkudan işeme sebebi.
(bkz: üç harfliler)
yalnızken yan odadan "ah uh" diye ses duymaktan daha iyi bir hededir.