bugün

Futbolu özlediğim için bazı maçlarını izlediğim turnuvadır ama 2016 yılında gelen formattan dolayı takımlar biraz hucümdan korkuyor.
futbol turnuvalarını takip ettiğim zamanlardan beri en ilgisiz kaldığım turnuva. belki bizim takımı pestil ettikleri için keyfim kaçtı takip etmiyorum yada oynanan futbol boktan bilemedim. belki çeyrek finallerden itibaren tat verir.
Şuana kadarki oyun tarzını en sevdiğim ve iyi bir derecede bitireceğine inandığım tek takım italya dediğim turnuvadır.
italya-çek cumhuriyeti finali beklediğim turnuva. Hadi bakalım.
görsel
ingilizler bu sefer kupayı alacak.
Türkiye'nin rakipleri italya ve isviçre istikrarlı bir şekilde ilerliyor. Alın o kupayı aslanlar.
Yoo az önce baktım 10 lira civarındaydı.
Ukrayna, isveç'i uzatmalarda 2-1 kazanıp çeyrek final biletini aldı ve ingiltere'nin rakibi oldu. Eşleşmeler de belli oldu bakalım nasıl karşılaşmalar izleyeceğiz.

https://www.sabah.com.tr/...al-eslesmeleri-tamamlandi
italya şampiyon olacak.
italya ingiltere finali olabilir gözüküyor.
finalden önce eşleşiyorlar mı bilmiyorum ama italya - ingiltere veya italya - danimarka finali ile sonlanması muhtemel turnuvadır. bence italya her türlü finalde hatta kim gelirse gelsin kupayı da alacak ama diğer finalist bu ikisinden birisi olabilir. belki ama belki belçikada olabilir. gönlümden geçen italya danimarka finali tabi danimarkada hak ediyor canavar gibi oynuyor adamlar. üstelik erickssen ilk maçın ilk yarısından beri yokken oynuyorlar.
Şampiyonunun italya milli futbol takımı olacağı turnuvadır.
Her maçın uzayıp penaltılara gittiği turnuva.
şenol hocam anlatsana 24 takım içerisinde türkiye'yi nasıl sonuncu yapmayı başardın be.