bugün

Türkiye'de bol bulunur. Önemli olan beyaz olmak.
esmer erkekde ne ararsan vardır dünyadaki üst düzey modeller hep esmer acaba neden?
Benimdir..

Esmer ve kıvırcık sorularınızı alimmm...
membanda yaşıyoruz zaten, üretim tesisi burası, patenti bizde.

gören de stockholm merkez 1.90-sarışın herkez zanneder.

neyin yokluğu yani?
karıştırdınız, ortadoğu şu yannıda.

türk ulusunun ana saç rengi konor-kumral, ana ten rengi beyaz-bronz'dur. eh cahil olunca cahilce konuşursun, doğal.
karakterinden sonra sakalına ve gözlerine bakılır.ardından gülüşü merak edilir
(bkz: seversin)
(bkz: zıtlar birbirini çeker)
neden bu kadar sevildiğini çözemediğim ten rengidir. yahu hepi topu 3 çeşit renk var, esmer, kumral ve sarışın. bu kadar nadir bulunan bir şey değil ki bu. bir de genelde sarışınlar imrenir. ben de sarışınlara imreniyorum mesela. bir gün merak edip eminem gibi saçımı hidrojen peroksite sokup kendimi izleyeceğim.

sakal en normal sarışınlarda durur esmerler gibi sırıtmaz, saçın beyazlayınca sarışınlarda belli olmaz ama esmerlerde 1 tane saç teli bile sırıtır.
beyaz tenli erkeklerin yanında kraldır, adamdır, gerçek erkektir. esmerlik güzel bir tipe ve bakımlı bir sakala eşlik ettiğinde diğerlerinin karizmasını ortadan kaldırır. tanrısaldır. esmerlik maskülenliktir, dominantlıktır. genlerde de öyle. beyaz ten kadınlarda çok daha güzel durur. buradaki esmerlikten latin, akdeniz ve balkan taraflarının esmerliğini kastediyorum. mezopotamya'nın değil bu arada.
zenci yarra**na sahiptirler.
tamamı yakışıklı ve cinsel organları büyük olan erkeklerdir.
Ukraynada üstüne atlanan erkektir.
Elli tane olsa birini vermeyeceğimdir, bir türlü sevemiyorum esmerliği, kirli gibi geliyorlar.
tam olarak verilmeyen ne hepimiz merak içindeyiz bence.
çingene demezseniz bu ben oluyorum.
Çingene.
Elli tane kalbim olsa birini vermem demek istemiştim.
farketmez ya ten bu sonuçta.
Biz de bayılıyorduk sana zaten.
madam marika ablamızın mütemadiyen tercihidir.
Bu sözlük kızlarında hiç utanma kalmamış Bir karış boylarına bakmadan erkek eleştiriyorlar.
Çingeneyiz kızım ee noldu ee nolduu.
(bkz: coğrafya kaderdir)

insanda, çamaşır suyuyla bir güzel temizleme isteği uyandıran erkektir.

Etrafta sürekli görmekten bıkılandır ayrıca..