bugün

avrupaya besiktas'tan daha cok yakistigi kesindir. hem o kadar fakir de degil.
her zaman kalbimin attığı şehrimin takımıdır. renklerinde can vardır. şimşek bizi simgeler. renkler bakımından milan'a benzeriz. hatta bir ara milan kardeş takım olacak diye söylenti vardı. çok zor yollardan geçtik. yılmadık ayaktayız. seviyorum seni eskişehirspor. ve birçok başarılara imza atacağına inanırım canı gönülden.
fenerbahçe ve trabzonspor da ceza alırsa ülkemizi şampiyonlar liginde temsil edecek takımdır.
Beşiktaş'ın yerine UEFA Avrupa Ligi'ne gidecek takım.
hastasıyız. bir ihtimal şampiyonlar ligine katılabilecek takımımdır.
halil ünal'sız daha güzel olan kulüp, valla bak.
(bkz: aydın arat)
(bkz: aziz bolel)
uefa avrupa ligi'nde başarılar dilediğim, grup aşamalarına kalırlarsa turu geçeceklerini düşünmediğim takım.
yarın rakibini düdükleyecek olan anadolu takımıdır.
başarılar es es, yolu açık olsun.
bugün avrupa yolculuğuna başlayacak takım. maç saat 20:00'de ve trt spor'dan canlı verilecek. yolun açık olsun eskişehir...
ersun yanal ve ekibine can-ı gönülden başarılar diliyoruz.beşiktaşlı olmama rağmen es es in avrupa ya gitmesine çok sevindim. ersun yanal 2003-2004 sezonunda önemli rakipleri dize getirmiş üst düzey bir teknik adam , bu akşam da kalitesi bir kez daha rol oynayacak eminim.
bu sezonki uefa avrupa liginin en önemli favorilerindendir.valencia çıkmadığı sürece önüne kupayı alma ihtimali bile var , valla bak...
2-0 lık skorla turu geçmiş takım. bence tabi, bu takıma es es deplasmanda da her türlü gol atar.
bir dahaki tura şanssız kuraya denk gelmiş takım. umarım başarırlar. yolları açık olsun.
dün marsilya ile 1-1 kalmış canımın içi olan takımdır. helal be.
marsilya karşısında galibiyeti kaçıran taraftır.
forvet açığını necati ateş ile gidermiş takım. çok iyi gelecektir necati bu takıma. çünkü batuhan'ın yerine gitti.
necati ateş ve tuncay şanlı transferleri ile küçük takım olma yolunda önemli iki adım atmış camia.
küçükken abimin tuttuğu takım.
takım taraftarlarının bir kısmı pkk sempatizanı olabilir.

kendilerine es-es ki-ki denmesinden de anlaşılabilir diye düşünüyorum! bence!
futbolcuları teşvikçi galatasaraydan ne kadar para alacaktır merak konusu.
ligin ayağa en iyi pas yapan takımı. ancak fazla laubali oynuyorlar, ciddiyetten uzaklar. fenerbahçe maçını en az 4-5 farklı skorla kazanacakları yerde 1-1 bitirdiler. ayrıca takımdaki en iyi oyuncuları kuşkusuz alper potuk'tur.

alper potuk'u bu takımdan kapan ekip çok büyük bir iş yapmış olacak.

edit: necati ateş'i de unutmamak lazım.
10 kişi kalan fenerbahçe'ye tek golünü sikindirik bir penaltıyla atmıştır. daha sonra sow salmıştır kobrayı. vasat, kalitesiz bir anadolu takımı.
Taraftarı olduğum takım. Sonuna kadar desteklerim.
bursaspor dan sonra anadolu nun en renkli camiası.
beşiktaş'a karşı hiç direniş göstermemiş takım. haftaya bursaspor'a karşı yunan gavuruyla mücadele eder gibi asılır maça.