bugün

BAHAR esintisi, lavanta tarlalarının kokusu ve kuş sesleri eşliğinde, deniz manzaralı bir balkonda Eskiamaeksikbiri nickli yazarın ellerinden buz gibi rakı içip ellerinin o cennet kokusunu hissetmek ve sarhoş olmaktır.
abartmayın amk altı üstü bi kız.
Siktir lan... Kızı sen garson gibi tarif et...
Tip/bahşiş bile vermezsin aq... Sona de ki cennet kokusu falan.

Arap şeyhi sanki aq?!
Yengeniz hakkında düzgün konuşun beyler.

Evet.
Bir Kezzzzzzzzzban için kolay tabi peki nasıl olacak o.
(bkz: Migros sıvı sabun mu bu yhhaa)
o nasıl cümle kezban ben mi oldum baskasına kezban diyip elde etmek kolay tabii bunu nası yapcaz diye mi sordun.

edit: sağ olasın.
Başkasına.
Güzel bir eylemdir.
Cennet kokusu için ayaklarının altını koklaman lazım. Ayetler var ayetler.
Hangi ayet merak ettim, salla gitsin inanacak cahil çıkar nasılsa.
görsel

Bunun yerine hadisler var hadisler mi deseydim? Espiri açıklamak gerçekten zor bir durum.
şarapçı yine kaldırmış yürüyor demeye gelmiştim o değilmiş gidiyorum.
Cahilliğiniz paçanızdan akıyor, hadis göster desem onuda espriye bağlayıp tıkanacan. Ayakları yalamak koklamakla ilgili hadis göster.
"Cennet annelerin ayaklarının altındadır." Hadis bu. Cennet bir kadının ayaklarının altındaysa ellerinden değil ayaklarının altından koklanabilir. Daha geniş bir açıklama ister misin?
Aq hatunu iyice hazreti rabiaya falan çevirmiş ayet hadis tartısıyonuz... Aferim.
Benim hatunla bir işim yok. Bir mevzuyu açıklamaya geldim.
Göbüşünü öpecektik en güzel gece...
sozluk erkekleri kadin gorunce neden boyle oluyor ya.
kabuksuz kaplumbaga uçamaz ama.
Nickinde sik geçen birini ben olsam koklamazdım. Burası u sözlük, efendilik arayan ekşiye gitsin.
Eskiamaeksikbiri senin annen mi ki ayet ile abazanlığını tastiklemeye çalışıyorsun?

Dinen bakarsan annenin elini ayağını öpebilirsin ama eskiamaeksikbiriyi öpemezsin çünkü dinen sana nahamrem.

Din iman kimlerin elinde yarabbim!