bugün

ne kadar eski olduğuna göre değişir. ayrılık mecburiyetten olduysa çok duygusal bir atmosferde gerçekleşebilir.
ne kadar anlamsız olursa olsun ben bunu yaptım. bazen gerçekten yardımcı olmak için, bazen ne durumda olduğunu gerçekten görmek için. genelde iyi durumda olduklarını gördüğümde biraz bozulmuşluğum oldu. ne beklediğimi ben de bilmiyorum kahrolmaları gerektiğini düşünüyordum belki ama herkes hayatına devam ediyor. ben de ediyorum.
Sevişmeye hazır olun.
insanı yeniden heyecanlandıran olaydır.  eski sevgili ile hal hatır sormak için buluşma diye bişey yoktur. yeniden bişeyler yaşamak için, yeniden denemek için buluşmak vardır. Ama fazla ümitlenmeyin işler yine boka sarıyor ve ayrılıyorsunuz. Bakın eski sevgilisi ile barışıp mutlu olan insan sayısı çok azdır. tavsiyem o kısa sürede güzel anılar biriktirin.

insan bazen kendini bile bile ateşe atıyor. Her şeye rağmen yandığına değiyor be..
Amaç genellikle cinsel birlikteliktir.
Hüzünlendirir.
evli değilse taraflar olabilir önemli olan niyettir ama herkes gösteremez bu cesareti çoğu zaman.
Kırılan vazoyu tekrar onarmak adına yapılan toplaşma, yüzde 99 tutmaz.
çıkan göz badem olurcuların yaptığı şey. kimse kusura bakmasın, hiç kibarlık edemeyeceğim, bunu yapan ya dangalaktır ya da eski sevgilisine köpek gibi aşıktır. bir insandan ayrıldıysanız, hele ki bitirdiğiniz ilişki ciddi bir ilişki ise o zaman bir daha derin muhabbete girmeniz açıkça yeni sevgilinizi aldatmaktır. başka buluşulacak insan kalmamış gibi gidip arkadaş dahi kalmanızın anormal kaçtığı bir insanla buluşuyorsanız o insanı hala seviyorsunuz demektir. hatta dikkat edin, ciddi bir ilişkiyi bitirirken arkadaş kalmayı teklif eden taraf, geri dönmenin yolunu yapıyordur. zira sevgi dediğiniz şey şak diye bitmediği gibi aynı zamanda hatırlandığında acı veren de bir duygudur. hiç kimse eski sevgilisinin yeni sevgilisiyle yaşadığı komik anıları falan dinlemek istemez. dolayısıyla arkadaş kalalım diyen çakma iyi niyet elçilerine de size gelip buluşma talep edenlere de kanmayın. bu hareket size hiçbir faydası olmayan ancak çokça zararı dokunabilecek olan bir harekettir.

ha diyorsanız ki biz aslında birbirimizden başkasıyla olamıyoruz, ayrılma sebebimiz de çok saçmaydı, o zaman buyrun buluşun.