bugün

ben de çok kez yaptım ve sonunda çok değer verdiğim insanı kaybettim bu sebeple. yapmayın etmeyin zaaflarınıza yenik düşmeyin.
Gercekten sevseydin veya sevseydi eski olmazdı. Yapmayın ya.
alınabilecek en yanlış kararlardan biridir. erinmedim sonuna kadar okudum. yanliş yaparsın yazar diyesim var. unutacağim derken anılar depreşir. nefret aşka dönüşür.bu birazda bilinçaltının oyunudur.yaraları sarmak istersin.
Eski sevgiliyle sevişmişliğim bile var. Normallll.
tavsiye edilmeyen eylemdir. her insan bir değildir biliyorum şahsen ben ilki ile aynı semtte oturduğumuz halde 10 senedir karşılaşmamayı bile başardım. karşılaşırsak ne olur ? muhtemelen hiçbir şey olmaz biliyorum ancak neden o riski alayım neden anılar tazelensin neticede bir zamanlar birbirinizi sevmişsiniz belki hala birinizin içerisinde bir şeyler vardır neden hoş anılar ızdıraba dönüşsün ve hoş olmayan anılar bilinç altından çıksın.
hayatında bir sevgili yoksa olabilir. yine de bu gereksiz bir eylem olduğunu değiştirmez.
Unutmadığının göstergesidir. Tekrar bir ilişkiye başlama ihtimaliniz vardır.

Edit: o yoldan ne trenler, dozerler geçti belki de.
gereksiz bir eylem olduğunu deneyip test ettiğim olaydır tartışıp anlaşamayıp ayrılmışsınız konu dönüp dolaşıp eskilere gelecek sen bana laf ettin anangil böyle dedi ve sonu gelmeyecek konuşmalar buzdağının altında kalan içine attıkların bi bakmışsın yerli yerinde duruyor artık eskisi eski olmuş huzur vermiyor en güzeli bidaha görüşüp kafayı karıştırmamak yoluna bakmak ne demişler hatadan ne kadar çabuk dönersen doğru karşına o kadar çabuk çıkar .
asla kalkışmayacağım bir mevzudur. ne işim olur benim eski sevgilimle bir arada olmuş bitmiş ilişki. eğer barışmışsam buluşurum ama eski sevgililerle buluşmak gibi amacım olmaz hiç.
Tek amacı intikam ya da ondan sonra ki hayatın ne kadar güzel olduğunu gözüne sokma arzusudur.
eski sevgiliyle buluşmak ateşi sönmemiş bir köz ... Gözlerine baktığinda herşeyi unutturan yeniden orda yeşeren ve hiç bitmiyecek gibi o anı yaşamak. Bazı şeyler söylenmiyor kifayetsiz kaliyor.. Ama söylenemeyen cok seyi bilsekte sussakta gözler devreye giriyor o an. Herseyi anlatiyor. dilin söyleyemedigini yürek konusuyor o an. Özlemi hasreti sevgiyi unutmayısıni hâlâ kalbinde yaşadigimi bana anlatiyordu o bakislar. Gözlerini gozlerimden kacirmiyor sürekli bakiyor. Buna aşkla bakmak deniyor. Ve biteceğini bile bile belki de son olacagini zannederek gecip gidiyor. Rüya gibi. . Zaten etkisinden kurtulmak ne mümkün(Eğer yeni sevgiliniz yoksa ve ikiniz de ayrildiktan sonra yeni kisilerle çikmadiysaniz bu dediklerimin heosi gecerlidir)... Hep senle hep aklinda hep fikrinde diyerek sözü bitiriyorum
Yarın gerçekleştireceğim eylem.
Sevişmeyle sonuçlanır.
her iki taraf da gönül rızası ile buluşmaya geliyorsa, heyecanlı olabilir.
Yatakta biter.
tazeyelim mi
bence de tazeyelim.
Ya yatakla ya kavgayla biter.
ayrıldığım her kadına, ne zaman başın sıkışsa, bir derdin olsa, yardıma ihtiyacın olsa ara, gerekeni yaparım demişimdir.

bu kritere uyan her tür aramalarda ne gerekiyorsa da yapmışımdır.

lakin öp beni fidel, ye beni fidel, tekrar denesek mi fidel, ya arada bir buluşalım fidelli cümlelerin sonunda ise ilk başta verdiğim tüm hakları bende saklı kaldığı için geri almışımdır.

adı üstünde eski sevgili. prensibimdir, denenmişi denemem. sapla samanı da karıştırmam.

hayat bir oyun sahnesidir ve hayatım oyun değildir. kendine saygısı olmayana saygı beklenmesi ahmaklıktır.

iyi niyetler üretmek ne kadar asil bir davranışsa, suistimal teşebbüsü o kadar da kahpecedir. düsturum budur.

yarışmacı sevişgenlere siktirin gidin derim, iyi akşamlar dilerim.
iftardaki pilavı sahurda ısıtıp yemek gibidir.
Eskiyse neden eskide kalmamış dedirtir.
mümkün olsa aynı atmosfer altında bile yaşamam, ne buluşması.
sevginin ne kadar eski olduğunu tartma fırsatı veren hadisedir.
iki taraftan birinin ağlamasıyla son bulan aktivite.
Defalarca kez yapmış olduğum eylem, tabi ailesi tarafından çok sevilmemin bir nedeni olsa gerek, yer yer bir araya geldiğimiz oldu. o esnada daha iyi tanıdık bir birimizi, daha iyi anladık. kendisiyle o kadar iyi anlaşıyoruz ki, keşke aramızdaki sevginin o şekilde olmadığını vaktiyle anlamış olsaydık dediğimiz dahi oldu. Günümüz dünyası ne garip şey.
Yediremediği için bıçaklayıp kaçabilir hiç güvenmiyorum.