bugün

aliskanliklari birakamamis olmak,iliskinin sonunun sizin istediginiz gibi olmamasi vardir. eski sevgiliyi unutamamak yoktur.
eger isterseniz,gercekten atlatmak istediginiz zaman atlatacaksiniz arkadaslar.
Boş zamanınız çoksa unutamıyorsunuz. Gününüz ne kadar dolu ve yorucu geçerse o kadar az hatırlıyor ve görmezden geliyorsunuz. Bir süre sonra yokluğunu da alışıyorsunuz.
En çok takıldığım durumlardan biridir. Eğer bir insan hala eski sevgilisini unutamıyor, onunla ilgili eşyaları, işte ne bileyim kitapları, yazıları veya şiirlerini saklıyorsa o kişiden koşarak uzaklaşıyorum. Bazıları bir de unutmuş rolü yapıyor ki siz arkanızı döndüğünüz an da konuyu eski sevgilisinden açabiliyor. Bazen buna evlenmiş insanlarda bile rastladığım oluyor. Genel olarak da erkekler yapıyor bunu. işte annem istemedi, ondan ayrıldık yok eğitim için iş için şehir değiştirdim ondan ayrıldık bilmem ne bahaneleri oluyor. Yahu madem öyle ayrılmasaydın. Şimdi şuan görüştüğün ya da ilişkin olan kişiye ayıp değil mi ? Buna karşılık olarak da ben şimdikini de seviyorum ama diye benzeri cümleleri duyuyorum. Bir kat daha sinir oluyorum. Şu eski sevgililerinizi bu kadar seviyor ve hala hayatınızdaki birilerine rağmen unutamıyorsanız lütfen gidin yeniden eski olana dönün. Kimse sizin sahte görünümlü sevginizi ya da ilginizi çekmek zorunda değil. Aklınız bir kişide olsun. 3 5 kişi de değil.
Şahsen ben bu duruma o kadar dikkat ediyorum ki birisi ile hoşlanma amaçlı görüşmeye başladığım zaman ilk sorum eski sevgili oluyor. Takılıp kalıyorum. Sonra sessizce bitiriyorum.
Özet: eski sevgilini unutamıyorsan hala sağda solda hatıralarınızı yaşatıyorsan, yeni bir sevgili arama lütfen. Önce kendini tanı, istediğinin peşinden anlamlı bir şekilde gitmeyi ve sahip çıkmayı öğren.
Güzel bir iş sahibi olduğunuz zaman bu acı geçip gidecektir.

Hayatınıza daha güzel insanlar çıkacaktır.
Çoğu kadın eski sevgililerini unutmaz, yenisiyle eskilerini sürekli karşılaştırır.
insan ilkokulda defterini çizen arkadaşına duyduğu öfkeyi bile unutmazken bir ara çok sevdiği, çok çok sevdiği birini istese de unutamaz. ama nasıl ki zaman geçince arkadaşına artık öfkelenmiyorsa, çok sevip uğruna mesafeler katettiği insana da hissizleşebilir.

Aşağılık insanoğlu işte her şeye alışır.
Bi sal beni artık dedirten davranıştır.
Ortaokulda platonik sevdiğim çocuğu 17 yaşına kadar unutamamış biri olarak, ancak bir başkası ilgimi çektikten sonra aklıma gelmemeye başlamıştı.
Ama inanın ki hatırlamaya değecek kadar vardı
Herhalde sevgilim olsaydı ömür boyu unutmazdım afdsfafa
(bkz: #40429606) zall reisten inciler adlı eserin biraz faydası olacağını düşündüğüm durum.
ondan daha iyi sevişen birini bulamadığınızı gösteren talihsiz durumdur.
gitmiyor kardeş 3 yıl oldu hala gitmiyor amk kızı.
Geçmişe susmasını söyle.
Erkek adam hiçbir zaman onunla mutlu olamaz zatem.
Unutamamak insana verilen en büyük işkence. Evet.
Neyse ki takıntılı biri değilim 5-6 senede unuttum. Tam olarak unutmak da sayılmaz aslında umudum kalmamıştı sadece.
Yıllar sonra arkadaşlık istegi veya takip göndermek hatasına sıklıkla düşürür insanı. Oysa ne sen eski sensindir ne de o eski sevdicegindir.
Eski sevgili ile alakalı olan bir durum değil, insan çoğu şeyi unutamaz. Biyolejik olarak da mümkün değil zaten. He hatırlarken kahırlanmak istemiyorsanız o ayrı. ona epey bi zaman var.
Unutamamak değil, unutmamaktır o.
eski değildir o eski olsa durmazsın. unutamayabilir bu onu yıkık yapmaz neden yapsın sevgili sevgi duyulan kişidir o seni bıraktı veya sevmiyor diye sen de onu hemen unutmak zorunda değilsin unutamayabilirsin. yani sevgi karşılıklı bir şey değildir senin karşındakine duyduğun sevgidir ne kadar büyükse o kadar geç unutursun yapacak hiçbir şey yok.
unutulmayan eski sevgili değil, gerçek aşk ile sevilen kişidir ki, o kişi bir kez girdiyse insanın kalbine bir daha asla çıkmaz.
Aşk kokusu var havada aşk kokusu var
içimde dört nala kalplerin koşusu var
Aşk Kokusu, Kenan Doğulu.
Eski sevgiliyi simdi kim bilir kimler, kucaginda hoplatiyordur diye dusunup yol almak gerekiyor.
hiçbiri unutulmuyor da nasıl hatırlandığı önemli.
eski sevgilimiz olmadigi icin, cok sukur yakamiza yapismayan meret.
“Severek ayrılanlar bilirler ayrılığı
Severek ayrılanlar yaşarlar pişmanlığı
Çok uzak şehirlerde aynı çarpar iki yürek
Çok uzak bir şehirde beklendiğini bilerek

Gün gelir için yanar elin gider mektuplara
Gün gelir beni ararsın gözün dalar uzaklara
Yaz gelir sıcak olur akşam sahil yollarında
Her adımda beni ararsın gözün dalar uzaklara.”diyor sevgili ayna Ve benim bir şey dememe gerek kalmıyor.

Ah be.