bugün

eski sevgiliye zaten orospuydu diyen erkeğin eski sevgilisidir.
eski sevgilisi zaten pezevenk olan kadın söylemidir.
(bkz: eski sevgiliye zaten orospuydu diyen erkek)

ilişki sonrasında bunu diyen kadından da, erkekten de korkulması ve hatta bulundukları ortamdan kaçar adım uzaklaşılması gerekir. be hatun, vakti zamanında o pezevenk için ölüp bitiyordun, şimdi ne oldu, daha iyi bi pezevenk mi buldun? ya sen adam bozması yetersiz insan, madem orospuydu, niye okadar koştun peşinden pezevenkliğini yapmak için mi? demek gerekir bunlara ki, bir daha ağızlarından çıkanı kulakları duysun.
sevgilisi pezevenk ise kendisi nedir acaba diye düşündüğüm kadındır.
pezevenkle takılan bayana ne derler diye düşünüp konuşmaması tavsiye edilebilir.
ayıptır.
sık sık söylediğimi beyan eden başlık biçimi.
gay olarak karalanası daha mantıklı olacak erkeğin eski sevgilisidir.
seni kaç kere pazarladı diye sorasım gelen kadındır.
kendisinin bir zamanlar pezevenkle görüştüğünü dolayısıyla orospu olduğunu söyleyen kadındır.
(bkz: pezevenk)
Kendide muhtemelen orosbu olan kadındır.
(bkz: eski sevgiliye zaten orospuydu diyen erkek) in bir yakını olabilir.
hayatından geçecek her erkeğe öyle demeye devam edecektir. çünkü kendisininde ne olduğu belli.
'zaten kaşardı' diyen erkeklerden daha azdır bu kadınlar.
nalan eski sevgilimden iyiki ayrıldım yoksa benide satacaktı pezevenk oğlu pezevenk...
o yolun yolcusu tamlamasını karşılayan kadındır.
hayatının bir döneminde orospuluk işiyle meşgul olduğunu söyleyen kadındır.
patronuna aşık olan ve patronu onun performansını ölçtüğü andan itibaren patronuyla sevgili olduğunu sanan kadındır.
eski sevgiliye zaten pezevenk ti diyen kadın pek makbul olmayan kadın dır.

aynı şekil de eski sevgilisine kaşar diyen erkekle aynı katagoriye koymak lazımdır.

bir zamanlar gece uykularını feda ettiğin, seni seviyorum dediğin insan için böyle bir söz etmek her iki taraf içinde çok ağırdır. ayrılmak acı gelebilir, ama onu yeniden kazanmaya çalışmak varken, aşağılamak, kimseye yakışmaz.
niye seni de mi sattı ? diye sorulacak kadındır.
(bkz: beyinsiz olmak)