bugün

Beni ne rahatlatıyor biliyor musun vücudumdaki her hücre her 7 senede bir tamamen yok oluyor ve yenileniyor. bir gün senin hiç dokunmadığın bir vücudum olucak bu yüzden çok mutluyum dokunduğun her yerden her şeyden nefret ediyorum saçımın her telinden öptüğün alnımdan birine bunu yapmak bu kadar kolay mı?
fake hesaptan isteği kabul et.
Ben söverim.
şerefsiz! whatsapp'da son görülme şeysini 2 günlüğüne kapatıp hemen de beni aldattın.

allah belanı versin senin.
yaşattığın her güzel an için teşekkürler.

hayatının geri kalan kısmında yolun açık olsun.
canım maalesef iyi çalışmamışsın. otur sıfır.
sana göre her şeyin suçlusu benim. ne yaptım ki ben senin yalanlarını, kompleksini, kırıcı sözlerini sineye çekmekten başka. biraz kızar sonra affederdim. benim tek suçum sana defalarca "son bir şans." daha vermekti. çünkü seni sevdim ben. en kötü özelliğinden tut en saçma davranışlarına kadar, tepeden tırnağa, saçının ilk telinden ayak tırnağının ucuna kadar sevdim. şimdi kendine dost edindiğin; egon yerle bir olduğunda geri döndüğün kürkçü dükkanı misali kapısı açık seni bekleyen saçı, gözü, gülüşü, bakışı, ruhu yapay kızlar gibi değilim ki ben. her aradığında bulamazsın beni. çünkü sevgisi gerçek olanın gidişi de gerçektir. keşke dört senenin ardından bana "ben seninle arkadaşlığımız devam etsin istiyorum." demeseydin. inan bunu dediğinde canım aldatılan bir kadından daha çok yandı. hoşçakal.
Rüyama girceksen bari orada kavga etmeyelim. Sen rüyalarıma yine gel tabi ama orada kavga etmeyelim en azından. Rüyaları biz yönetemiyoz mu?
(img:#1659700)
kısmetin tüylerini, kıyafetlerimi ve mibuşu bana vermediğin ve babannenin yadigarını geri vermeme izin vermediğin için sana uyuz oluyorum. o gün geldiğinde, düğününde geline takmazsam insan değilim.
Senin için hayatının gidişatını değiştiren maddi ve manevi sana destek olan birini aynı zamanda 2 yıllık ilişkini o eskiden arkasından sövdüğün yeni cici arkadaşlarına tercih ettiğin için sana çok teşekkür ederim yoksa ben bu aşk sarhoşluğuyla senin için ölüme bile gidip gelirdim.
"yaprak döken ağaçların altında kalmanı asla istemem ama herkese güzken sana gül uzatan birine haksızlık etmenin pişmanlığını yaşa isterim."
Ulan çekmiş gitmiş işte. Bir de ona not mu yazacağım? Bu yaştan sonra ilişkilerde karakter analistliği yapacak halim de yok. Siktirsin gitsin. Cehenneme kadar yolu var.
ben şunu merak ediyorum
bokunun kokusuna kadar tanıdığımız o insanlar
acaba kendilerini yeni birine nasıl tanıtmaya çalışıyorlar.
Keske suan yanimda olsaydin, yaptigin o kadar ihanete ragmen yine bunu diyebiliyorsam, nedeni kimsenin boslugunu dolduramamasidir.
bir gün gelecek bana yaşattıklarını sana ben yaşatacağım.
Eskidendi eksilendi eski.
Seni hala seviyor olmak mı lazımdı, senden nefret ediyor olmak mı yoksa seni unutmuş olmak mı?
rüyamda buluttum sensizliği unuttum .
Notu düşük. Düşük olmasa eskimezdi. Devamsızlıktan kalmadıysa tabi..
sepet seper yumurta
sakın beni unutma......
Sen ince bir çizgisin
Geçersem hiç olmuyor
Biraz gurur biraz öfke
Aynada yüzüm görünmüyor

Telaşın sonu yok
Her saniye bin hesap bin kitap
Şeytana uymak ne kolay ama
Benim meselem senle

Sevgilim o kadar da eski değilim
Kalbimde hala kırıntılar var