bugün

inşallah değildir. Şu dunya da benim mutsuzluğuma sebep olan kimse de mutlu olmasın. Burada mutlu olsun o demekle olmuyor, sonra gidip köşede dertli dertli sigara içiyorsunuz. Açıkça söyleyin beni mutsuz edenin allah belasını versin diye. Bir ismail yk kadar olamıyorsanız, sevmeyin o zaman.
görsel
hiçbir fikrim yok . ama umarım mutludur. kızgınlığım falan kalmadı artık.
mutlu. kucaktan kucağa atlıyor.
mutlu, evlendi, mutlu olsun, yakışıyorlar.
bir enayi bulup evlendiği için mutludur. kapatacak yer arıyordu kendisini. ancak kafama takılan o folloş hali ile o çocuk onla nasıl evlendi. üstünden ben dahil kaç kişi geçti nasıl bir mide varmış anlamadım.
Umarım mutludur.
lavuğun biriyle oyun gibi ilişkisi vardı. mutlu herhalde. sıfatını gibtiğim.
Değerini eksikliğinin yarattığı etkiye bakarak ölçmek isteyen kişi sorusudur. Bu soruyu soranlar ve hararetle cevaplayanların çoğu ister ki eski sevgilisi ondan ayrıldıktan sonra içkiye kumara versin kendini. Köprü altlarında orospuluk yapsın iyice dağıtsın falan.
Açıkça söylüyorum Eski sevgilisini bu halde görmek isteyen insanlarla ne evlenilir ne de eğlenilir bencil yüzeysel insandır kendisi.
Benden uzak aynaya yakın olsun.
değil. konuştuk da ondan biliyorum.
buruk biraz, sanki umudu kalmamış gibi yeni bir ilişkiden; mutsuz olan pişman olansa benim. Bu sefer şerefsiz, piç, götoğlu sözlükten, karşı taraf değil.
inşallah mutludur. ben de mutluyum çünkü.
Değil galiba bıraklı bir ay oluyor arada yazıp duruyor.
Dışardan bakılınca fazlasıyla. Bir soru.
Mutlu değil numarası yapıyor. Ama mutlu gördüğüm kadarıyla.
Evet mutluluğun dibine vuruyor.
Değil. Ama ben de değilim...
"Mutlu da olmasin, mutsuz da. Gebersin, kesin cozum." Diye cevaplanasi soru.
Bilmem.

inşallah mutludur.
cityimde degil, ben ondan daha mutluyum o kesin.
Hangisi canım?
Büyük ihtimalle mutlu olduğunu düşünüyorum Çünkü hayatında ben yokum simdi doya doya hayatini yaşayıp mutlu oluyordur. Bensizlik iyi gelmiştir.
Ikinci kocada şimdi
Mutludur herhalde, gerci en son gördüğümde yüzü gözü mosmordu.
görsel
En sevdiğim eski sevgilim mutlu değil. O da en çok beni seviyordu ve isteyerek ayrılmadık. Diğer eski sevgililerim mutlu mu değil mi umrumda değil napıyorlar haberim yok.