bugün

diş macunu.
Diş fırçası ve saat.
beats kulaklık almıştı o kaldı ne güzel.
letgo da sattım abi.
Suyun dibini boylamış hayaller, kara delik tarafından yutulmuş güven ve inanç bilgileri, harabeden hallice kalp.
atkı, bir tane kapşonlu, bir kazak, annesinin ayaklarım üşümesin diye ördüğü patikler, bana hazırladığı hediye kutusu, 2 tane vesikalık fotoğrafı ve bana yazdığı birkaç tane not.
yeni sevgili.
(evet tek eski sevgilim şuan yeni sevgilim)
Bir canlı kaldı bana.düşünün varın gerisini.her gün ölüyorum.
Söz yüzügü, cep telefon kılıfı, gümüş kolyesi, hesap numarası, fotoğraflar...
Çok güzel kaygı bozukluğu bıraktı ama ne iyi bıraktı.
Ama ne güzel bıraktı.
Ruh hastaligi, guven sorunu, gozyasi, kahkaha, kalp agrisi, bira kapaklari, cikolata, uykusuz geceler, nefessiz kalmalar, tepkisizlik, yalniz kalma istegi vs.
içi dolu gardrop.
Whatsapp mesajları, anılar, orjinal iphone kulaklığı, acı, üzüntü, uykusuz geceler..
karı kız boş verdim alternatif akımı seçtim.
Bi ton eşya, anı ve fotoğraf var. Yetmez mi?
boşluk. evet içimde koskocaman bir boşluk kaldı. 5 yıl önce tanıştık. o günden ayrı olduğumuzda bile hiç kimseyi karım olarak hayal edemedim. bakın hayatıma ondan başka bir sürü hatun girdi. ama ne kadar denesem de hiçbiriyle kimyam tutmadı. onunla sanki birbirimiz için biçilmiş kaftan gibiydik. yani hala bazı şeyleri onu düşünerek yapıyorum. hala belki onu bir yerde görürüm, kader bize şartları hazırlar ve bu sefer karım olur, hayallerim gerçekleşir diye umut ediyorum.

anlayacağınız gitti ama benim de içimde doldurulması imkansız bir boşluk bıraktı. evlenmeyi bile istemiyorum başkası ile. çünkü yine onu düşünecek onu isteyeceğim. kimseye bunu yapmaya hakkım yok...
Valla elime geçen her şeyi yok ettim vakti zamanında, en son bi kaç ay önce bana yazmış olduğu bi kağıt geçti elime 2 saniye düşünmedim buruşturup attım. Çünkü eskiler eskide kalmalı.
görsel
(bkz: hiç)
(bkz: 31)
Anılar, fotoğraflar, eşyalar.

Acılar, hüzünler, üzüntüler.

Hayal kırıklıkları, umutlar, hayaller.

En büyüğü özlem. Her attığın adımda eski günlerin özlemi.
insana en çok koyan da hiçbir şeyin kalmamış olması. boşluk hissi, hiçe sayılmışlık, vazgeçilmişlik, istenmemişlik.
dünyada bu kadar insan acı çekerken bu acı çektirenler nerede? Siz siz olun size ihtiyacı olan birine, sizi sevdiğini söyleyen birine, birlikte 2 kuruşluk da olsa anınız olmuş birine iki eliniz kanda da olsa ona çok kızgın da kırgın da olsanız gidin. bitişlerinizi de başlangıçlarınızı da onların gözlerine bakarak söyleme cesaretini gösterin. evrende birer toz tanesiyiz, zaman denen karadelikte birbirimizle karşılaşmamız tesadüf, hayat kısa, ölüm var. Sevdiklerinizin ve sizi sevenlerin her zaman ve her koşulda yanında olun. Buraya da hayatın sırrını yazdım, benden size ömürlük tavsiye olsun.
beyaz güvercin marka kağıt mendil
watsons'tan alınmış ıslak mendil
gül kokulu tesbih
zikir matik
c&a marka çanta.

edit: şimdi aklıma geldi: bir de bir adet cafe crown latte vardı. yurtta kalırken bir arkadaş içti onu da.
Uğruna yapılan ve zaman geçtikçe elde kalan nota kağıtlarından öteye geçmeyen besteler.
Hiçbir şey. Koskocaman 3 yıl. Ama toplasan 4 ay bile beraber değildik. Ayrıl barış derken bozuk bir psikoloji ve agresif, güvensiz bir yapı kaldı bana armağan.