bugün

Adamlar ilacı reÇetesiz vermeyi yasaklıyorlar sizde yok doğum kontrol hapı yasaklanmış vs. Yani millet can derdinde sizde sik derdindesiniz be birader.
KAraborsacılığı bu kadar destekleyen başka bir devlet yoktur.
saçma sapan hükümet eylemlerinden biridir.
arkadaş benim bildiğim o ilaç 24 saat içerisinde kullanılmalı ki yüzde yüze yakın bi fayda sağlansın. artık böylelikle gece gece doktor arayıp "yetiş doktor bizim hanım şey olmadan durumu çözelim. gözünü seveyim kalk uyuma allanı seversen yardım et" denilecektir. ayrıca kadının sürekli doktora gitmesine de sebebiyet verebilir bu durum. "doktor bey benim sırtım ağrıyor da ilaç yazdırmaya gelmiştim ee gelmişken de doğum kontrol hapından da alsam diyorum. lazım olur dursun dolapta" minvalinde sohbetler dönebilir hastanelerde.
son olarak hükümet spirali de devlet töreni ile takacakmış öyle diyolla.
Yan etkisi çok olduğundan sağlıklı ve olması gerekendir.
siktikleri yetmedi, korunmamızı da istemiyorlar.

insanların üremeye zorlanması durumudur. yanlıştır.
"vergi miktarını ol mertebe
artırmalı kim
sahibe-î savat olanlar da züğürt
kalmalıdır.
yalnız fahişeler vergisi haksizlik
olur, evlilerden de sikiştikçe rüsum
almalıdır."
demiş şair eşref.
Bir asır öncesinden tespiti koymuş.
Oha bu cok kötü oldu. Sex yapmak icin ertesi günden plan mı yapılır. Ulan 3 çocuk olsun diye saçma çabalarının başka bir boyutu bu da.
hayatlarindan seksten baska ne ile zevk (ruhen, bedenen) alacagini bilmeyen, tek odak noktalari cinsel iliski olma ihtimali yuksek kadinlarin (bu noktada kiz diyemiyorduk di mi) mizmizlandigi karardir. zira iliski araligini ipini koparmis boga gibi seriye baglamayan birinin dert etmesi olasi gorunmeyen durumdur.
yakında karaborsası hortlayacak olan haptır.
30 tl zaten hayvan gibi pahalı.

Edit: dogum kontrol amaclı kullanmadım. saç dökülmesi gibi durumlarda sampuanın içine ezip kullanılıyormuş ordan biliyorum.