bugün

köpeğin olayım hoca, artık bosingwa'yı sağ bek oynat. yoksa takım gol yollarında etkisiz kalıyor. orta açan oyuncu yok amk takımında.

bir de şu erkan zengin çok gereksiz transferdi onu da söyleyeyim.

tanım: trabzonspor teknik direktörü.
Fenerbahçeyi bu senede şampiyon yapan teknik direktör. Evet.
Kendi tabiriyle "Fenerbahçeyi s.kine takmayan" hocadır.Haklı da.Adam kendisi için savaşıyor.Ha bir de Beşiktaş Galatasaray'a benzemez.Beşiktaş maçı sonunda Fenerbahçeli taraftarları Aziz yıldırım kılığına bürünüp taşlayacaklardır.Aynen teşekkürler Ersun,tesislere kadın getirmişsin ya,şampiyonlukta katkın yokmuş ya.Adama yaptığınız karaktersizlikleri unutturmayız ki sizden başkası da yapmaz.
Puan kayıpları sonrası Geleneksel ersun yanal duvarı ağlama şenliklerini başlatıyorum.

Ah be hoca... Sen fenerin başında değilken bile bi kıyak çekip gs'yi eze eze 2 kere yendin. Bizi tee oradan bile lider yaptırdın.

Şimdi o azizin, oğullarına kanıp getirdiği o adam var ya... Her maç mourinho gibi poz verip, löw ile kahvaltı yapıp sonra takımın içlne... Asdkjskdjsskk.

Neyse ya. Sen adamdın. iyi hocaydın. Bu takımın sadece iyi adamlara değil, iyi hocalara ihtiyacı var. Zaten ne geldiyse başımıza, bu camianın evladı dedikleri adamlar yüzünden geldi. Halbuki sen d fenerbahçeliydin. Hem de rakibe haddini bildiren bir fenerbahçeli...

Umarım tekrar dönersin en kısa sürede...
Şu an oynanmakta olan trabzonspor-Beşiktaş maçında haftalardır çok etkisiz olan ve bugün de yokları bile oynamayıp takıma zarar veren erkan zengini oyunda tutup en azından koşup çabalayan, hırsıyla oynayan ozeri oyundan çıkarmasıyla skandal bir değişikliğe imza atmıştır. Ayrıca ozer oyundan çıkarken ağladı. Hırsından göz yaşı doken adamın oyundan çıkarılıp ruhu olmayan ve son derece etkisiz oynayan birinin sahada olmasını kabullenemiyorum.
Yanlış değişiklik yapan teknik direktör.

Oyunda en azından pas yapan ve hırsıyla göz dolduran Özer'i oyundan alarak yerine Cardozo'yu sokmuştur.Erkan zengin trabzon gibi bir takıma başlı başına bir zarar.Cidden kendisinin yerine yusuf Erdoğan daha verimliydi.Gereksiz bir oyuncuyu oyuna sokarak takımın moralini bozmuştur.
Başarılı değildir.

O kadar para ekonomi sonuca bak. Yılmaz Vural bu kadar başarıyı parasız da yapar.
Oldukça başarılı bir hocadır.

O kadar para vahid denen moron için çarçur edilmiştir.

Kendisi takımın başına sonradan geçmiş ve geçtiğinden beriki puan durumuna bakın mutlaka ilk başlardadır.
(2-3 hafta önce bu sıralamada 1.ydi)

ayrıca erkan zengin mevzusu tamamen ts başkanının fb'ye karşı duyduğu eziklikten ileri gelmektedir.

Ben fb'liyim diyen adamı göz göre göre alırsan böyle de oynar. Suçu ersun hoca da değil, çakma mafyada bulun mümkünse.

Keşke aziz ve çocukları kuyusunu kazmasaydı. Şu an belki şampiyonluğu ilan bile etmiştik.

ilk başlarda aziz fanboyları bile ismail kartal'ın ne mal olduğunu idrak edemezken, şimdi hepsi ersun hocanın kıymetini anlıyor.

Ve şundan eminimki eğer şampiyon olursak, bundan ersun hocalıt ts'nin gs'den kopardığı 6 puana sağlayacağız.
Büyük ihtimalle erkan Zengin'in elinde kasedi bulunan hoca.
Söylenenlere göre ts'den gönderilecek hocadır. Yerine ertuğrul sağlam düşünülüyormuş.

Sen adamın eline çorba gibi takımı sezonun ortasında ver. O da iyi kötü takımı derlesin toparlasın, avrupa kupalarına taşıyacak boyuta getirsin, yok beğenmedim bunu diyerek bir kalemde sil.

Tabi trabzona vahid halililoyloysik gibileri bile fazla.

Şimdi bu adam ts de dahil 4 büyüklerin sezon başından beri başında olsa, eminim geçen nisan takımı yine şampiyondu.

Kendisi fb'den gönderilerek, koca 2 sene heba edilmiştir. Şimdi başımızda olsa önümüzdeki 2 sene daha şampiyonduk eminim.
çok iyi bir teknik direktör gittiği takım şaha kalkıyor vesselam.
Hala ve hala inatla bir faşo'nun sosyal medyadaki pavalı köpekleri tarafından kötülenmeye çalışılan hoca.

Ulan haysiyetsizler!

Bu takım aziz, volkan ve emre yüzünden ne kadar antipatikleşmişse, ersun hocanın ortaya koyduğu futbolla o antipati yerini hayranlığa bırakıyordu.

Rakip taraftar bile, kendi takımını bırakıp bizim maçlarımızın güzelliğine odaklanıyordu.

Siz naptınız lan? Volkan? Emre? Selçuk? Bekir? Hatta gökhan gönül!

Kuyt, emenike ?

Şeyinizde mi lan şimdi kulüp? Esas karıya şimdi siz gideceğiniz siz! Lig biter manitanızı alıp tatile çıkacaksınız. Belki bu akşamdan bile rahat rahat uyuyacaksınız!

Ve eminimki bu saydıklarımın hiçbiri kaçan şampiyonluk için üzülmemiştir ersun hoca kadar.

Bir de takıma ilgisizliği pasolige bağlardı bu faşonun itleri!

Değil lan değil! Siz takımın gönlünde taht kuran adamlara kumpas kurup gönderdiniz. Alex gibi ersun gibi!

Ondan küskün ayıoğlu ayılar!

Adam ts başındayken bile gs'yi yenerek ismail zırtosundan daha çok yardımcı oldu bize.

Onu göndertenlerin, 2 yakası bir araya gelmesin!

Defol git ulan aziz!
--spoiler--
"benden istediğiniz bir şey varsa.
ben de herşeyi bir tarafa bıraktım zaten.
ben bu akşam da gitmeye hazırım.
benim için önemli değil ertesi gün de hazırım.
benim için hiç önemli değil.
ben buraya fenerbahçe'yle gelmedim.
fenerbahçe'yle de gitmek istemiyorum.
benim hiç umrumda değil bu.
çok da sikimde de değil afedersiniz.
ne zaman istiyorsanız o zaman gidin.
ne zaman istiyorsanız o zaman gidin antrenmana!
sokmuşum antrenmanına. "

--spoiler--

ahahhaha kral adamdı vesselam.
aziz yıldırım'a ahı tutan. ulan aziz ulan...
Kendisini ekstra'dan kutlamak gerek.

Çünkü ismail kartal gibi bi yardımcısı varken bu takımı şampiyon yapması gerçekten zor bir şey olsa gerek.

Özlüyoruz, özleyeceğiz reyiz.
kendisi kazım ersun yanal'dır.

Çok değişik adamdır kendileri..
Şenol Güneş ile anlaşma sağlanamaz ise kendisinin Beşiktaş'ın teknik patronu olmasından mutlu olurum.
Trabzon'a gidişi ne kendisine ne Trabzon'a ne de Fener'e yaradı.

Aziz, mutlu musun?
yine yeniden karı kız peşinde olan teknik adam.

http://www.gazetevatan.co...aleri-magazin-fotogaleri/
Karı sikiyor diye fenerbahçeden gönderilen teknik adam. Fenerdeyken en azından karı sikiyordu, ismail eagle sizi sikiyor puhahah.
Ersun hoca twitter'da "mutluluk Fenerbahçe'de olmaktır" yazısını Trabzon'da olmasına rağmen silmedi.

Giden futbolcular ilk iş Fenerbahçe yazısını siliyor.

"ersun gitti dertler bitti" diyen bekir irtegün gibi.

ilerde bir gün tekrar fenerbahçe başında görmek isteyeceğimiz hocamızdır.
Oldu olacak butun fotoğraflardan beğeniyi de çeksin amk.

Tovb tövbe ajdjsjsj

Trabzonspor teknik direktörü.
daha Ankaragücü zamanında kadınlara olan düşkünlüğü bilinmekteydi. konu hakkında yapacak yok. herkesin mutlaka zaafları vardır.
sezon baslamadan istifa edecektir.
Anlaşılan o ki aziz, oyuna geldiğini ve boşu boşuna gönderdiğini anlamışki, ersuna oyun kuran hiçbirinin gözünün yaşına bakmıyor.

Bekir, selçuk, emre gitti.
Gökhan'a çok iyi bir alternatif olarak şener getirildi.
Muhtemelen volkan da ya gidici ya da yedek.

Keşke ts değil de bjk'nin başında olsaydı. Bjk şimdi bazı futbolcuları iyi paraya satıyor ve iyi kaynak sağlayacak.

Vereceksin ersun hoca'ya 20-25 milyon euro. Albin ekdal gibi bir sürü işe yarar ucuz eleman getirecek. Bak gör o zaman nasıl oynuyor arena'da bjk. Off off...

Not:fb