bugün

Bence ALLAHTAN belălarını istiyorlar.
Bizden ne istedikleri tartışılır.
Bu sözde ermeni soykırımı mevzusu Türkiye'nin yıllardır dünyaya karşı dik durduğu ender meselelerden biridir.
Gerçi akp bir ara Kıvırcık yaptı neredeyse tanıyacaktı bunu ya neyse.

Şimdi Türkiye bu konudaki tüm tezlerinde haklıdır çünkü Türkiye diyor ki gelin bu meseleyi uluslararası bir komisyon kurulsun arşivleri açalım tarihçiler karar versin.
Ama ermeniler buna hiç yanasmiyor, aksine saçma sapan taleplerde bulunuyor.

Sırf şu durum bile ülkemizin haklı olduğunun tek başına bir delili değil mi?
Nusr et in sopa yağladığı gifi bulamadım. Siz onu yüklemişim gibi düşünün.
birşey alacaklar ama istedikleri şey mi o tartışılır.
yav amına koyim, kusura bakmayın da arkadaşlar söveceğim. bütün dünya meclisleri bu toprak olayını tanısa nolur amına koyim. türk devletinden bir karış toprak almak isteyen türk askerinin namlusuyla yüzleşmeye mecburdur! sokarım onların meclis oylamalarına da bilmem nelerine de! adamın götünden kan alırlar kamil kan!!!
Konu hakkında merak edipte bilgi sahibi olmak isteyen user lerin özellikle izlemesi gereken bir video olduğunu düşünüyorum ve bunu buraya bırakıyorum. Lütfen biraz zaman ayırın ve Mutlaka izleyin çünkü bu konu gerçekten önemli. Nüansları da yakalamanıza yardımcı olacaktır.

https://youtu.be/fYGPzF2Gxag
Ermenistan kim lan? Bi köpek ismi filan mı? Bilen birileri varsa yeşillendirsin lütfen.. bir rivayete göre erivanda doğan kuduz köpeğin ismi diyoolar.. şayet öyleyse bir kuduz köpek türklerden ne isteyebilir hiç anlamıyorum.

Açık ve net evet.
bu tarz konular bugünlerde de gördüğümüz gibi tehtit unsuru olarak kullanılmaktadır. aksi taktirde farzedersiniz ki amerika'nın, fransa'nın, ingiltere'nin çok da umurunda değildir ermenilerin yüz küsür yıl önce öldürülmeleri.

bunun kabulü zaten vardı. neredeyse tüm avrupa bu durumu resmileştireli on yıllar oluyor. buradan bir sonuç alabileceklerini zannetmiyorum. bu durum sadece bizim sinirimizi bozmaya yarayan, bürokratik bir dalaşma gösterisidir.
rte yi verelim tatlıya bağlayalım.