bugün

Öyle bir devirdeyiz ki bunlardan sürüsüyle var.
kadınınkinden daha beterdir.
Sözlüğe fotoğraf atar. Evet.
efendim canlarım.
- ilişkisi olsun olmasın gördüğü her kadına yazar.
- ikili ya da bir grup sohbetinde gözü sürekli sağda solda, arka masadaki sarışındadır. adam akıllı iki kelime edemezsin.
- karşı cinsinin ilgisini çekebilmek için edebiyatla ilgileniyormuş gibi yapar. kendince "şiir" adını verdiği, içi boş kelime yığınları karalar. bizim şiirin ş'sinden anlamayan ergen kızlarımız elbette buna tav olur.
- bambaşka bir aldatma tanımı vardır. ona göre ilişkisi varken başkalarıyla flörtleşmek hiçbir sorun teşkil etmemekle birlikte, sevgilisiyle kavgalı olduğu bir dönemde başkasıyla yatmak aldatmak değildir.
- zor seviyorum triplerine girer ama şıpsevdinin önde gidenidir. önüne gelen hakkında "abi ölüyorum, bitiyorum, şöyle seviyorum, böyle seviyorum" der. ayrılıncaysa her nasılsa deliler gibi sevdiği kadına iki dakikada "orospu" yaftası yapıştırabilir.
- eski sevgilileriyle arkadaş kalmaktan çekinmez. onları yakın tutarak, "n'olur n'olmaz cepte kalsın" gözüyle yaklaşır. hele ki eski sevgilisi ona hala daha aşıksa vay o kadıncağızın haline.

daha da böyle uzar gider de, çenemizi yormaya değmez. bak yine sinirlerimi bozdu gece gece. özellikle beyler, bunları çok iyi tanıyorsunuz. hani o "amsalak" dediklerimiz var ya, tam olarak onlar işte.
orospu kadın yanında halt etmiş.
(bkz: kivilive).
günümüzün sorunlarından biridir. evet.
2 leş karıyla takılabilmek için türlü taklalar atan, sabah akşam eli sikinde gezen, yine sabah akşam 'of barkın'a ben de çok dargınım' diyerekten karılara yanlayan, ibne olma ihtimali bir hayli yüksek erkek karakteridir.

Karakter demişim çok pardon, kraker olur o olsa olsa.
Offf en fenası bu lan allah esirgesin.
(bkz: Meriç)
Kadininkisinden beterdir. Orospulugun cinsiyeti olmaz. Yasasin namuslu picler.
ücretsiz çalışıyordur.
jigolodur.
dünyadaki en tehlikeli varlıklar sıralamasında ilk 3e rahatlıkla girecektir.

10kilometre yarıçapını ruhen hasara uğratabilir. uzak durulmalıdır.
kadının orospusuna yakışır..
Herkes layığını bulur.

Not: aklı başında olan kızların işinin olmayacağı erkek.
kadının orospusuna yakışır doğru demişler ama genelde en dürüst en doğru kadına denk gelirler.
Istedigini alana kadar aşık rolü yapar. Sonra ayakları g*te vura vura kaçar.
Kadının irispisi kendini belli eder de erkeginki anlaşılmaz o yüzden daha tehlikelidir bu orospius türleri.
Herkesin altına yatan,işi bitince yol veren, ayrıca insanların arkasından iş çeviren, dedikodu yapıp, etrafındakileri çatıştıran karakter yoksunlarıdır. Net.
(bkz: Arda Turan)
kadının orospusuna yakışır..

ve genellikle dürüstlüğünden dem vurur..

böyle bağıra bağıra dillendirir ki aman ha ikna olasınız diye fln..

oluyor tabii böyle şeyler..
Kadının orospusundan beterdir.
(bkz: pasif gay).
Genelde islamci tayfanin erkekleri bu guruba girerler.