bugün

daha bir erkek olmak.. bedeninden çıkan kokuların ve tendeki baharatın bile bu duyguya eşlik edercesine daha bir vahşi ve erkeksi bir aromaya dönüşmesi şaşırtıcıdır.. ellerdeki damarların görünümü, boyundaki kas hareketlerinin değişimi, bakışalrdaki karanlık tutkunun gelip gözbebeklerine birer çelik bilye gibi yerleşmesi de aşkın sadece duygusal değil bedensel bir duygu da olduğunu ispatlar..

(bkz: aşk adamı vurur)
ben çömeliyorum. çömelince ısırmazmış.

not: lan metafor yaptım kimse anlamayacak, araya gidecek açıklayayım bari. hani köpek-aşk-erkek filan.
PS winning eleven da rakip tanımamak.
(#1635298) budur, cinsiyet ne olursa olsun budur..
kizi gorebilme ihtimaline karsilik her zamankinden fazla kendine bakmasi, mesela dis fircalama seanslarini uc gunde bire cikarmasi!!, jole kutusunun ve parfum sisesinin iki gunde yariya inmesi..ve butun bunlar sonucu kredi kartinda kapanmasi zor mali aciklar olusmasina sebep olmasi..
erkeğe özel-kıza özel tepkilerden olmasa da*; kendini sırıtırken yakalamak. sonra "napıyorum lan ben?" diye düşünüp, kulaklara varmış ağzı tekrar her zamanki yerine yerleştirmek.
-bak birazdan son kez arıyıcam.yine açmazsan telefonu kırıcam!!
sevdiği kızdan uzaklaşmak ya da peşinden ayrılmamak.
(bkz: çelişki)
(bkz: titremek)
normal karekterinden çok daha duyarlı ve anlayışlı biri olması.
tabiri caizse eşekten düşmüş karpuza döner, bu kadın için de geçerlidir.
sevdiği kızı saatlerce durakta bekler, kız gelince de "sen de mi burdaydın?" deyip şaşkınlık numarası yapar.
(bkz: maymunluk)
bugün bana şöyle bir aktivite yaptırmıştır. Ormanda millet ip atlarken hoşlandığım kızla başbaşa kalmış bulundum. Daha sonra hatun kişi bana tuvaletim geldi ama gitmesi zor geliyor deyince ben de mal gibi istersen ben götüreyim dedim, kız da jennifer lopez edasıyla oluaar dedi kucağıma atladı. Yaklaşık 500 mtre 65 kglık cüsseyi taşıdıktan sonra, kız içerde işlemini gerçekleştirirken ben dışarda bel ağrılarından kıvranmaktaydım. Hey yüce rabbim aşk nelere kadir. *
türlü türlü salaklıklar... "yapma" diyorum, dinlemiyor...
aklını kaybeder. onun hakkında bir şeyden sıkıntı duyar, kendini yeyip bitirirken neye üzüldüğünü bile hatırlayamaz olur. bu duruma da bir o kadar içerler. *
her türlü saçma hareket ve tavırlar...
eskiden daha uzun surede yaptigi islerin daha kisa zamana sigabildigini gorur, sebebi ona daha fazla vakit ayirabilmek, onu daha fazla dusunebilmek, onu cok daha fazla sevebilmektir.
koşar hep.
- küp gibi içmek. * *
- yağmur yemiş it gibi titremek.
- iç organları cayır cayır yakmak.
değişmek...

çok basit. bir erkeğin aşık olduğunu kendisindeki değişimlerden kolayca farkedebilirsiniz. dinlediği müzik değişir. yediği -aslında yiyemediği- yemek değişir. oturuşu, kalkışı, konuşması değişir. her şeyi değişir.
ama en çok da gözleri, bakışı değişir adamın. aşık adamın gözlerinin içine bakın, değişimi farkedeceksiniz*...
karşı tarafı harabeye dönüştürecek mükemmellikte bi son senaryosu yazmak.
sms ve telefon görüşmeleriyle geçen uzun geceler başlar. bi değişik olur , böyle sinameke , kıl , alıngan biçimde gezer ortada. bi süre sonra uykusuz gecelere alışır. artık uyuyamaz. bi sözlükte yazar olur. öyle aşkıyla ve sözlüğüyle yaşlanır gider * * *
- sevgilinin ayaklarina masaj yapmak(ayak fobisi oldugu halde masaj yapanin)
- saclarini koklayip nefesini tutmak(kokusu icine islesin diye)*
- kiskandigini bazen belli etmemek.
- onu uyurken izlemek icin uykuyu kacirmaya calismak.
- opmeye kiyamamak.
- uzakken uyumadan once fotograflarina bakmak.(rüyada görebilmek icin)
- siirden nefret etmek üzereyken ona siir yazmak.
- arkadaslarinla kiz muhabbeti yapamamak.
- herseyde onu hatirlamak, ondan bahsetmek.
- onu dusunerek saatler gecirmek. bikmadan, farkina varmadan..
- özlemeyi sevmek, özledikce sevmek.

oof of sözlük..
kız ne derse onu yapmak, bir çeşit köle olmak.