bugün

karşı cinsini satan tavuk dönerci horoz.

görsel
erken boşalma ile eşdeğer olabilecek durumdur.
http://www.youtube.com/watch?v=HQUva2SQmb8
Sözlükteki en cahil provokatörlerden. Okuma yazma öğrenmiş o kadar.
(#22909736)

19 mayıs + 23 Nisan + 29 ekim = Etti üç gün.

Ya dini bayramların okul günlerine denk gelmesi halinde? En aşağı bi tanesi on gün + öteki de kafadan 4 gün = Haftasonlarını çıkar nereden baksan kayıp 10 gün. Bi de sizin kutlu doğum haftanız var imkanınınız olsa onu da tatil yaparsınız bi hafta da ona yaz pampa. Etti mi on beş gün? Bunlara hiç ses çıkarmazsın ama?

Bazen ne yazdığını şöyle bir düşünmek, sadece yazmış olmak için yazmamak lazım. Sanki cehaletin sebebi üç günlük milli bayram tatilleri. Hangi tornada yetişiyor bu tektip akpliler hayret verici bi şey.
Şakirt değildir. Olmak istese zaten yapmazlar.
çeşmeden içtiği suların kurumaz yatakları vardır.
Ak partili, iyi, kalite bir yazardır.
Ak parti sevdası gezi eylemleriyle başlamış yazar. Isteyen içünentry geçmişi
AKP sevdasının gezi eylemleriyle başladığını söyleyen yazar.

Bir an doğru söylediğini varsayalım. Sebepleri arasında muhtemelen, gezicilerin bu ülkeye verdiği zarar, ülkenin ilerlemesine taş koymak isteyenler, gezideki illegal unsurların varlığı, halkın demokrasisine başkaldırı gibi bir yığın bahane öne sürecektir- genelde "akpli değildim ama gezide akpli oldum" masalını anlatanların hikayeleri bu.

Peki o zaman aynı hassasiyeti bunca yolsuzluk, gayrimeşruluk, hırsızlık olayıyla ipliği pazara çıkan, demokrasi demokrasi derken halkın parasını hüpleten akp konusunda da göstermesini istiyoruz. Madem geziciler sırasında ülkeni çok düşünüp ülke sevgisi nedeniyle akp sevdasına kapıldın, bu ülkeyi çalıp çırpan hırsız bir partili olmaman, artık bu toksik sevdadan kurtulman gerekir arkadaşım.
iyi bir yazar.
Ak partinin vazgeçilmez olmadığını düşünmekte bu yazar. Lakin siyasi arenada daha iyi bir teşkilat, daha dürüst yönetim, daha bağımsız bir parti olmadığı için öncelikle güzel icraatler sonra istikrarın devamı ve daha bir çok sebepten dolayı düşünceleri sabit kalmaktadır.
(bkz: kılıçdaroğlu davos un fatihi)
(bkz: mhp nin tek başına iktidara gelmesi)
Yukarıdaki başlıklar size de komik gelmiyor mu?
Ayrıca evde 2 milyar gibi bir rakam tutulduğuna inanmamaktadır. Iddiaları ispat etmiş değiller henüz.
(#23162118) Şimdi bu akp'nin sosyal medya troll ekibine cevap verince mesajlar alıyorum, şu cahillerle uğraşmasana, kendilerini bir şey sanıyorlar diye. Ama abi öyle bir ortalar açıyorlar ki gol atmamak için aptal olmak lazım. Şimdi bu yazar beni kafayı akp'yle bozmakla suçlamış. Şimdi yazarın kendi girdiği son 25 entryisine bakalım:

--spoiler--
1. asuregibisurat/#23162118
2. isviçre de hesap açtırıp evde milyarlar tutmak/#23161961
3. erkenotenhoroz/#23161923
4. afedersiniz ama kılıçdaroğlu dünyaya hükmedecek/#23161811
5. chp nin tüm kalelerinin yıkılması/#23161791
6. şişli belediye başkanının korumalarla gezmesi/#23154765
7. şişli belediye başkanının korumalarla gezmesi/#23154125
8. bok yiyen milyonlarca sinek yanılıyor olamaz/#23153720
9. abdullah torun/#23153665
10. 15 mart ak parti adana mitingi/#23153641
11. 15 mart ak parti adana mitingi/#23153589
12. millet bitti demeden bitmez usta/#23153547
13. erdoğan bahçeli ve kılıçdaroğlu ile okeye oturmak/#23153510
14. erdoğan bahçeli ve kılıçdaroğlu ile okeye oturmak/#23152427
15. erdoğan bahçeli ve kılıçdaroğlu ile okeye oturmak/#23152292
16. chp nin sakarya da yapmak istediği otopark projesi/#23152251
17. erdoğan bahçeli ve kılıçdaroğlu ile okeye oturmak/#23152138
18. mustafa sarıgül ün korumasını tartaklaması/#23152129
19. süper lise mezunları/#23151874
20. sandıktan yüzde 70 akp çıkınca olası başlıklar/#23147329
21. cemaat ablalarının ikna ziyaretleri/#23145713
22. dhkp c vs pkk/#23142814
23. provakatörler neden sessiz/#23142702
24. ahmet küçüktağ/#23141927
25. katil gezi eylemcisi/#23141913

--spoiler--

Bu 25 entrynin 25'i de akp'yle, rte'yle, iktidarla ilgili entryler. Adamın başka hiçbir konuda yazdığı şey yok. Bırakın bilgi kırıntısı veya başka türlü entry'i adamın akp'yi savunma amacını taşımayan, günlük hayattan basit, sıradan tek bir entry'si bile yok. Bütün bunlar üstüne hangi kafayla başkalarını "akpyle kafasını bozmuş" diye suçlayabiliyorsun, bu kadar pişkinlik pes doğrusu.
Jimmy tudeskiyle Aralarinda bir takip bağı olan yazar. Bi de ensonhaber okuyucusu.
(bkz: #23220631) kapak yapan er kişi. ikizim sanki.
Sekizinci nesil yazar. Yazar yani. Yazıyor filan.
görsel
(#23323430)
(#23339831)

"tam kucaklaşacak gibi oluyorum sonra geliyor bir gülme" yazarı. işte ötekileştirilen o "biz" "siz" i bu riyakarlığınız yüzünden hiç sevemiyoruz.
şu entrisine (#23664254), şunlarla karşılık verdiğim yazar.
Savunduğu, bakara/2:62, mâide/5:69,
Bu da savunduklarını çürütenler, mâide/5:72, âl-i imrân/3:85.
Nitekim kendisi bana "da eki önemlidir" cevabıyla dönmüştür. Insan inandığına toz kondurmak istemiyo heralde. Kandırılmaya devam.
Kimse ile hiçbir yarışı olmayan yazar. Kendisi fetva vermemektedir. Sadece inandığı kitaptan copy paste yapmıştır. Allah ın kelamını yazarken destur mu istenecekti?
Amsalak yazar.
sözlük aleminin görüp geçirmekte olduğu trollerden biridir. komik olmadığını, hiç mi hiç trollük yapamadığını anlayıp coşmadan önce sözlük tarafından etkisiz hale getirilmelidir.
horozu pek erken ötüyor .
not:sözlükte kıçını sallamakta ve devam etmektedir .
not2: (bkz: kart horoz)
adamın dibidir. sözlüğe ilk geldiğimde beni kendisi selamlamıştır. evet kimse beni sikine takmazken o benim nickaltıma yazan ilk kişi olmuştur.
nicki ile itiraf ettiği üzere kanatlı bir kümes hayvanıdır. türünün en ileri örneğidir. bilgisayar kullanan horoz lan boru mu !
çok tatlı kardeşimizdir.