bugün

devlet başa kuzgun leşe.. AKP nefretini en yoğun hisseden biri olarak namusum şerefim üzerime yemin ederim elim kopsa hdp ye oy vermem.
orospu çocuğuyum demenin altarnatif yolu.
Sirtini pkkya dayayan bi partiye oy verip, sonra da sehitlerden bahsetmek nasil bi namussuzluk türüdür. Allah belanizi versin.
HDP zaten her türlü barajı geçer, bunun için sevinmek de üzülmek de yersiz.
Bu bakımdan gönül rahatlığıyla 8 haziran beri en aklıselim davranan CHP'ye oyunuzu gönül rahatlığıyla verebilirsiniz. 60 yıldır sağ partilere oy verdiniz durum ortada.
Umarım hdp'ye oy Veren şerefsizlerin oğulları ölüyordur, tamam ben Norveç'te ölen insana bile Üzülüyorum ama benim evladım vatanını korurken öldürülsün diye oy verene Hiçte Hümanist davranamam, davranamayız,davranılmaz...Buda böyle biline...
bir türk asla hdp ye oy veremez. mümkün değil. ya türk değildir veya şizofrendir, ruh hastası bir delidir. kendini bilmeyen akli dengesi olmayan biridir.

onun için bu palavrayı kesin! solcu değil solcunun ağa babası bile olsa "türk" olan hdp ye asla oy vermez.

bu palavra da bir çeşit kürtleri kandırma yöntemidir, yani cahil kürt vatandaşa diyor ki;

bak türk solcuları bile hdp ye oy veriyor sen neden vermiyorsun? bu numaralar ile alabilecekleri en yüksek oyu aldılar. bu sefer barajı geçmeleri çok zor bana göre...
Ölürüm yinede vermem o partiye oy. Benim için bir parti bile değil. Onlardan anca after party olur. 7800 cesmeye beklerim bebişler.
Pkk'ya oy toplamak için akp nefretini kullandınız. Bazıları bunu yedi, sizin pkk'lı olduğunuzu göremeyecek kadar basiretsizler pkkya (bkz: hdp) oy verdi. Ancak en basiretsiz olan bile artik pkk'ya iy vermez. Yani eğer pkk'lı değilse vermez. Hala masal anlatmayın millete.
akp'ye oy vermeyenlerin tek alternatifi hdp mi amk malı?

chp, mhp ve bilumum bir sürü parti var. illa hdp'ye verip orospu çocuğu olman şart mı?
hkp diye bir parti daha var pusulada. aman ha , amblemi de pekekeye benziyor. kronik moronluğunuzu yapıp ona falan oy vermeyin. seçmenin isteği sandığa yansısın. derdim bu.
şerefsiz bebek katili aponun heykelini dikmeye ortak olmaktır. Ölen masumların vebalini almaktır. Başka parti mi kalmadı sayın yazar?
neden oyumuzu o.ç. larına veriyoruz ! akp zulmünü engellemek için 4. bir partinin meclise girmesi gerekiyorsa vatan partisini sokalım meclise aq !
Cemaatçiler verir..çünkü hiç kimse bunlar kadar hain ve onursuz değildir bu ülkede..
hdp'ye oy veren eller kirilsin!
türkçesi: ben vatan haini bir kürdüm, devlet düşmanıyım, türkiye düşmanıyım. terörist seviciler tam olarak benim düşüncelerimi yansıtıyor, şimdiye kadar meşru bir argümanımız yoktu ama şimdi ona da sahibiz, dörtyöz mölltvökölö, sönö böşkön yöptörmöyöcöğöz. orospu cocugu ve aynı zamanda da gerizekalıyım, mutluyum.
oyun hdpye verilmesinde sakınca yoktur da, kandilin kontrolünde siyaset yapmak problemdir. kullanılan oyun bir geçerliliği yoktur, politikayı kandil belirler.
kısacası kandilin kontrolunden çıkmak istemiyorsan, oradaki 3 tane israil/amerikan kuklasının şahsi ihtiraslarına boyun eğeceksen, hdpye oyunu verebilirsin. gönül isterdi ki oyunun hakkını sor, şiddete karşı çık, demokrasiyi savun ama. neyse.
bir kısım cemaatçi beyanı.
köşklerinde viski yudumlayanlar da böyledir.
daha hala hdp boku yiyenler var ya deli oluyorum.
rte nefretiniz devletin ülkenin önüne geçmiş sizin.
Akpnin tek başına iktidar olmaması için gerekendir ama hdpye oy vermeye elim gitmiyor.
bitmediler amk. ekşi sözlüğe döndü burası terörist yuvası oldu.
vatan hainine, teröriste oy veren namussuzdur, orospu çocuğudur.
Yazar burada, katilleri, vatan düşmanlarını, din karşıtlarını sevip desteklediğini anlatıyor.
Allah vatan hainlerine firsat vermesin.
görsel
(bkz: bir kürt olarak sus)