bugün

elbetteki kadını aptal eden zekasıdır.
kendileri ne kadar esprili ve yakışıklı olmanın silah olduğunu düşünüyor olsalarda aslında maalesef günümüzde en büyük silah paradır.
(bkz: colt anaconda)
genellemelerdir. nee dediğinizi duydum o nedenle açıyorum biraz.

malum bir genelleme vardır. çoğu erkek yalan söyleyemez diye. doğrudur. ama bu genelleme dışında kalan erkeğin en büyük silahı yalan söyleme becerisine sahip olmasıdır.

bir örnek de aldatmasının tabiatında oluşu. yine bir çok erkek aldatmaya meyillidir. aldatanlarda aldatmanın doğasında olduğunu savunma aracı olarak görür. eşi de aldatma derecesini ölçer ve ona göre karar verir.
zencilerde daha büyük olması muhtemel silahdır.
güç ve karizma.
zor şartlara adapte olmadaki başarılarıdır.
kalafat xxl-30cm-000 serisidir efenim.

(bkz: türklerin pipilerinin 12 inç yani 30 cm olması)
inkar etmedeki ve yalan söyleyebilmekteki doğal yetenekleri. bir de erkekler arası dayanışma. meşhur bir hikaye vardır. bir erkek gece eve gelmez ve sabah eşine bir arkadaşında olduğunu söyler. kadın erkeğin on tane arkadaşını arar, arkadaşların hepsi de gece birlikte olduklarını söyler. hatta bazısı abartır ve hala birlikteyiz der. aynı şekilde bir kadın gece eve gelmez ve eşine bir arkadaşında olduğunu söyler. erkek kadının on arkadaşını arar ama kadının hiç bir arkadaşı birlikteydik demez.
akıldır. aklını ve gücünü kullanıp çalışan bir erkek her türlü silaha sahip olabilir.

(bkz: yarrak afadersin)
duruma göre değişir. kadına, yaşadığı topluma, iş ve okul ortamına göre çeşitlilik gösterir.
kodu mu oturtubilmesi x kadın için en büyük silahken y kadın için en büyük zavallılıktır.
ama bir bamya da olsa, beyinsizin teki de olsa yakışıklı olması ve düzgün konuşabilmesi her ortamda lehinedir.
daha soğukkanlı olmaları, olaylara akılcı yaklaşımları, detaylara takılı kalmamaları ve en önemlisi türk toplumunda kendilerine verilen değer ve önceliktir.
KADINLARDA OLMAYAN SiLAHTIR.
kesinlikle tarağıdır.

edit: saçlarını yapacak olum, yakışklı olacak, tarak işte tarak.
kesinlikle dili.
saçtır. o olmadan hiç bir hatunu kolay kolay etkileyemezsiniz.
(bkz: yarak afedersin)

ilk ben dedim, başım göğe erdi.
cüzdanı.
görsel
memeleri değildir...
ilk olarak tabiki tip vs.şeylerdir ama önemli olan dildir. Kızı etkilersin yanlız bağalamak için konuşmak gerekir. Ağzı laf yapan erkek kazanır.
(bkz: zeka)
zekasıdır kesinlikle.
cüzdanıdır. 100 kişiye sorduk 5 popüler cevap arıyoruz..
arabasının markası.