bugün

muhatap memelerdir. ki bir kadını en iyi memesi anlatır. bir de gözler ama o gözler kahpedir. peki ya memeler? işte onlarla bitmez sohbet. meme erkeğin kalbine açılan penceredir kadından.
(bkz: mini eteğin altından görülen meme ucu)
kadınların ayakkabısına,saatine,yüzüğüne bakması gibi normal bir reaksiyondur.
(bkz: kadınların maddiyata düşkün olmaları)*
yürürken neresine bakıldığını bilmeyen kızın hazin fakat boş eleştirisi.
yapanın totoş olmadığını, bilakis safi deliannı olduğunu gösteren eylemdir.
aslında salaklar göze baksa bu yol zamanla göte kadar gider.
göz temasından daha çok göğüs temasını ön planda tutan erkeğin davranışıdır.
lan kafayı yiycem, bazen elimde olmayarak o bölgeye odaklanıyorum. kendime diyorum ki gözlere odaklan efe, gözlere odaklan. tabi kasılıyosun ister istemez. erkeklerin de sorunları oluyomuş değil mi? sevgili feministler. sapık muamelesi yemek de var.
konuşurken yapılan el hareketleri göğüs hizasına çekilerek bir nebze olsun dikkatin o noktadan dağılmasına çalışılsa da karşınızdaki öküzse nafiledir.
nefret edilme sebebidir ne kadar hanzo olduğunu belirtmekte gerekir.
ama ayılık yapmasa insan gibi konuşsa o memeleri yalayabilir.
yuvarlakların çekim gücü de denilebilir.
- Ali nasıldı annenle iyi anlaştık dimi ilk defa konuşmamıza ragmen..
- He evet yani galiba.
-Nee.
- Sen bi ara tuvalete yürürken göğüslerin nası sallanıodu ölee.
- Hönk.
ilgi çekici hale getirilmediği sürece erkek oraya bakmaz arkadaş.
(bkz: eksen kayması)
istemsiz bir şekilde olan durumdur.bacaklara bakmayla benzer sebeplerden dolayı önüne geçilmesi hayli zordur.
gözlerin bütüne baktığından dolayıdır. lâkin bayan memesiyle konuşuyorsa sizde penisiniz ile dinlemelisiniz.
--spoiler--
odakta olan cismin görüntüsü uzayda oluşur...
--spoiler--

(bkz: hayallerde yaşıyorum)

asker olunca göğüs neydi unuttum amk anca rüyada falan...
yerinde bir tespittir.***
doğrudur ama bu durum karşı taraftan çok kişinin kendi hormonel durumuyla alakalıdır.

(bkz: testisteron)
herkes fuzelere bakar.
(bkz: tövbeler tövbesi) ...
hastalıktır.
iyi bi atletik vucut altında dimdik ve diri durduğu zaman erkeğin kazması bırak göstermeyi pantalon altında bariz belli olsa, hanım kızlarımızda çaktırmadan bakıyorlar ve etraflarında hemen dedikodu malzemesi tecrübeyle sabittir. Kızların rahatsız oluyor demesi halen biraz daha hatta daha fazla rahatlık verin bizlere. erkek açınca bi yerini ibne derler bayan açınca ve istenmeden bakılınınca sapık olunuyor yada adı her neyse.
alan geniş ve yüze yakın olunca kayıyor bazı kişilerin.
olağandır.söylenenlerin duyulmamasına yol açar.