bugün

daha mantıklı bir yaklaşım. hatta bu tarz bir kadını yakınlaştırmak için mümkün oldukça soğuk davranın, görmezden gelin, göz teması kursanız da ters ters bakın, kendisi dışında yakınındakilerle iyi iletişim kurun ama mutlak biçimde uzun süre yokmuş gibi davranın. kesin işe yarıyor.
ne aradığına bağlı. aradığını bulduysan yürürsün. ama yürümek sadece bir sebep. eğer işi bitirmek ve neticeye ulaştırmaksa gaye, yani ciddiysen net olman gerekir. net ve dürüst. şayet kadın düzgün karakterli biriyse net ve dürüst insandan hoşlanır. gerisi tercih meselesi. fizik, tip, dış görünüş, hayat görüşü, fikri yapı, kariyer, mali durum, inanç manevi yapı önemli esas. üstünlüğü sadece tahsilde, kariyer ve parada, makam ve mevkide, popüler kültür, life style yaşam tarzında gören bir dünya görüşüne ve kafa yapısına sahip ise muhatabınız ve bunu idrak ettiyseniz ve siz kemalatın fazilet ve erdemin ahlakın edebin meydana getirdiği x bir şahsiyetin, paha biçilmez değerinin bilincindeyseniz, zaten böyle birine yürümezsiniz. varsın o istediği kadar kendini üstün zannetsin. herkes dengini arar, dengini ister..
2012 yılında Ronaldo'ya karşı oynamak gibidir.
Yürümemek daha iyidir, ruh sağlığı açısından.
bir yandan da kadınların çelişkili davranışlarının sebep olduğu kafa karışıklığı ve yorgunlukla alakası olan durum.
adam anlayamıyor ki !
kibar ve saygılı yaklaşıp konuşuyorsun, gülümsüyorsun, bakıyorsun, uzaklaşıyor.
göz teması kurmuyorsun, yokmuş gibi davranıyorsun, denk gelince soğuk davranıyorsun, yaklaşıyor.
sık sık gittiğim bir mekanda orada çalışan bir kızı görüp hoşlanmıştım. instagram' dan ekledim kabul etmedi. ben de saygı duydum ama kırıldığım için soğuk davranmaya, göz teması kurmamaya başladım. buraya kadar her şey normal... ama o da ne ? ne zaman yanımdan geçse uzun uzun bakmaya başladı. madem instagram' da arkadaşlığa bile layık görmüyorsun neden uzun uzun bakıyorsun ?
inanın bana çoğu erkeğin de aynı benim gibi kafası karışıyor ve hiçbir şey anlamadıkları için adım atmıyorlar. çünkü hem sinir bozucu hem yorucu oluyor. şahsen artık hiç uğraşmak istemiyorum.
Hiçbir kadından bunu isteyemez bi erkek. Çünkü kadının doğası bellidir. Kadın her zaman kendini koruyacak kendinden güçlü bi erkeğe yar olmak ister. O yüzden hipergami ile çatışmamak mühim. Büyükler boşuna dememiş; Davul bile dengi dengine çalar diye...
Yokuş yukarı yürümek gibi zaar.motor hacmi küçükse böyle.
katılmadığım şey. bazı erkeklerin çok ünlü, çok güzel eşleri olabiliyor.