bugün

başlık başa kalmış...

--spoiler--
'*
--spoiler--

elaleme göre yaşamak zaten maça bir sıfır geriden başlamak. nasıl göründüğün değil ne iş yaptığın içinde ne olduğun önemlidir. sıkmayın, insanları bu kadar boğmayın.

madem kafire benzemek istemiyorsun yahudi gibi sünnet olma ya da kökünden falan kes bari.
Hemen beremi takarak bu günahtan kurtuluyorum.
bu soğukta o başı üşütmek bencede günah.
Hemen bir çarşaf cikarin bana oradan.
http://odatv.com/erkekler...mesi...-0212161200_m.html#
Ahmet hakanin dediği gibi bu Cübbeli ahmet hoca her şeye günah diyor ama hiç çocuklara taciz , tecavüz, hırsızlık günah dediğini duymadık.
cübbeli çöl zencisine bu konuda katılıyorum. müslüman erkekler çarşaf giymeli.
görsel

elhamdül...
Kellere duyurulur. Saç ektirin.
Sonunda islam dünyası kadına değer vermek adına böyle bir eşitlik sunmak istemiş.
Bu davranışından ötürü cubbeli ahmeti kutluyorum.
Doğrudur.
Sevdicegimin başını açık dışarda dolaştırmam. Gördüğüm an delirecek gibi olup; git kafana bir şey ört bağırtma beni diyorum.
Yaşasın kadın hakimiyeti.
Tiplere bak..
Mezarlık kaçkınlığı..
görsel
Ayazda bere takmadan çük gibi dışarı çıkanların dikkate alması gereken cümle.

Sonra beyin donuyor toplum bundan kötü etkileniyor.
Buna mantıksız deyip kadınların kapanmasını doğru buluyorsanız islamı tam anlamamışsınızdır. Bu adamlar arap kafası daha ne bekliyorsunuz. islamın arap dini olduğunu yahudilik gibi ırk temelli oldugunu daha ne zaman göreceksiniz. Adam Sarıkla gezip bunu sünnet olarak görüyor sonra yaptığı mantıksız diyorsunuz. Ah şu gözünüzdeki perde bir inse ama daha zaman var. Türkçe ezan istemeyen, kuran o türkçe okuma diyen bir Diyanet varken daha çok sömürülürsünüz. Sizi günde 50 dakika namaz kaldırıp 4.000 tl maaş alan imamlar yer bitirir.
Bence de günah. Bu ne böyle beni günaha sokuyorsunuz siz erkekler. Sizin gibiler yüzünden başım eğik geziyorum, bir erkeğin saçını görünce utanıyorum derhal kapanın. Görmeyeceğim tek tel mibarekler!