bugün

görsel

Bahadır olması.
homofobiklik dışında paradır.
kesinlikle gizemdir.

fakat gizemli erkekten bir hatun kişiye fayda gelmiş midir tartışılır.
Hepsini yapıyorum ama bir tek ağzımdan ateş çıkaramıyorum.
Hepsi boş beleş detaylardır.

Pek de uzun olmayan ömrü hayatımda şunu fark ettim ki ; bir kadın bir erkekten hoşlanıyorsa onun her hareketi çekici geliyor. Bana göre tam bir hanzoluk olan hal ve hareketleri dahi, bu kızlar "ayy ne kadar da komik dimiiii ya" şapşallığında karşılıyorlar ve elbette ki kadınlara olan inancımı yitirmeye başlıyorum.
Sarı saç.
T*şşak, cesaret, tip, fizik, güç, para, zekâ, maskülenliktir. Gerisi hikâye.
sevgilisi olması galiba. ulan sevgilim varken gelen kızların hiç biri yalnızken piyasada kalmıyor bu nedir?
Kulaklarına kadar varan, gözlerinin kenarlarini kırıştıran, içten, kocaman bir gülümseme.
karakteri, hayvanlara karşı olan merhameti, kitap okuma alışkanlığı edinmiş olması, yelekli olması.
dolu cüzdan, lüks otomobil.
Şaşalı bir penis.
terörist ezici olması.

https://galeri13.uludagso.../667/yorukler_1729734.jpg
ses tonu
gülüşü ve dişleri
ayakkabası
parfümü.
iveco kamyonetin arkasına yerleştirilen hidrolik çekici şöförü olmak.
seni gördüğümden beri benimki dmdik sokağa çıkamıyorum hangi doktoru tavsiye edersin dense sanırım kızın erkekte çekicilik duymaması zor.
kadınlar kendilerini güldüren erkeği severler. güldüren kelimesi mizahi anlamda güldürmek değildir elbet. yedirecek içirecek arabayla gezdirecek sabah akşam biberonla sütünü verip altını temizleyip bezini değiştirecek günde üç öğün mamalarını ihmal etmeyecek hep hazırolda olacak sevimli bir süs köpeği gibi davranacak kadın topu atacak erkek ağzıyle yakalayıp getirecek ponpon kuyruğunu sallayacak çok sabırlı olacak hiç soru sormayacak hiç kıskanmayacak hiç aldatmayacak aldatılsa bile anlayışlı olacak hem odun hem şair ruhlu olacak hem sanatla uğraşacak hemde hergele olacak daima fit olacak kendi işi olacak ama tüm zamanını kadına ayıracak, kadını güldürecek ama sulu olmayacak neşeli olacak ama laubali olmayacak, kadını eğlendirecek ama disiplinli olacak vs...vs.. vs.. böyle bir adam modeli bu galakside varmıdır bilinmez , varolan zavallılarıda tutarsız kadınlar yoketti. aramayın
banka hesabı, mümkün olduğu kadar lüx araba anahtarı.
kurdukları çadırdır.
saat bu gerçekten etkili, elleri, aksanı bunu yeni farkettim, zekası ki bence en önemlisi.
Yakına gelmemesi.
iyi parfüm, güzel gülüş, nezaket.
Koku, gömlek, hafif uzun saç, ıslık çalması, ses tonu, şarkı söylemesi, temiz dişler...
görsel
Hafif uzun dalgalı saçlar
Düzgün beyaz dişler
Sert bakış
Ve olmazsa olmaz boy uzunluğu ile beraber olan omuz genişliği.
ter kokmaması, dişlerinin beyaz olması, saçının olması, boyunun uzun olması.