bugün

aşık etmesi kolayda, aşık edeyim derken kızlıktan kadınlığa geçmeyin.
güzellik gibi bir çok özelliği kapsayan tek bir özelliğe sahip olmak gibi gerekenler listesi.
erkekleri genellemek doğru olmaz ama ergenleri âşık etmek için memenizin varlığını belli etmek, azcık kokusunu duyumsatmak yeter.

--spoiler--

bahar mevsiminin başıydı. karlar erimiş, tabiat yeniden doğmuştu. herkes gibi o da kendini kırlara, uzun yürüyüşlere vurmuştu. dere boyunca yürüdüğü o gün, bahar sarhoşluğuyla köyden ne kadar uzaklaştığını hesaplayamamıştı. o anda aklını başından alan, armanlı köyünden olduğunu bildiği bu genç kadının dereden geçerken ıslanan elbisesinden fırlayacak gibi duran göğüsleriydi. üstelik üşüdüklerinden, birer kiraz tanesine benzeyen meme uçları o kadar belirgindi ki gözlerini onlardan alamamıştı. kalbi kudurmuş gibi çırpınmış, anlayamadığı hislerle tanışmıştı. masallarda anlatılan, insanı bir köleye çeviren büyülü duygu demek buydu. hamdi, bildiklerini unutmuştu o an. ne çiğdemli köyü, ne ailesi, ne arkadaşları. dünya onun için talin olmuştu.

--spoiler--

(bkz: rüzgar ekenler)

ayrıca; (bkz: eğreti gelin)
yapmacık olmamak yada rolünü çok iyi yapmak. canım hala yanıyor, her ne yaptıysan.
çok üzgünüm be kızlar. Malesef ki erkekleri aşık edemezsiniz. Ne yaparsanız yapın bizim gözümüz hep dışarda olacak. Her zaman eldekinden daha güzel bir hatun olacak dışarda. Bu erkeklerden kaynaklanan bir durum değildir kadınların lisanı hal, kendi iç dünyasından ve kendileri arasındaki rekabetten kaynaklanan bir durum.
Ulaşılmaz olmak, ulaşılmaz kızlar her zaman erkekler için hırs olmuştur, ya da gizemli olun, merak edip çözmeyi dert edinirler.
samimi bir şekilde gözlerine tebessüm ile bakmak yeterlidir. bakışlar çok önemlidir.
1. sık sık yüzüne bak.
2. gözlerine bakarak gül.
3. *koridor da onun yanından geç ve parfümünün kokusunu almasını sağla.***
4.okulda veya gerçek hayatta* renkli kıyafetler giyin. ama gerçekten kıyafetin üzerin de her renkten olsun. ilgi çekici olursunuz. mümkünse renkler alt alta çizgiler halin de sıralansın vs.

gerçekten aşığım lan ben. her gün aynı kıyafeti giyiyor. hiç de bıkmıyorum sevmekten. ama usandım artık.*
kale alıp iki kelime sohbet et kafasında birisi yoksa artık sen varsın.
aşık etmek için pek birşeye gereksinim duymayan bir kadının anketi boş bırakması durumuyla karşı karşıyayız.
zira birisinin size aşık olması için çaba sarf etmemeniz gerekir. doğru olan bu.
insan karar vererek aşık olmaz ve doğru orantı sonucunda karar verilerek aşıkda edilemez.
http://www.youtube.com/watch?v=0gGivRiPAPw&feature=related
kasmayın yani.
bir adet kuyruk*,
hafif meşrep bir konuşma tarzı,
bolca trip,
acı çektirme,
ota boka kavga çıkartma.

kısacası insan olmayın, o zaman aşık oluyorlar.
kişinin olduğu gibi davranması,
zeki olması,
güler yüzlü olması.
parfümünüz güzel koksun ve tiki hareketler yapın yeterli.
şimdi anacım o göt göbek varsa eriycek.
saçlar uzatılacak ve mümkünse bakımlı olacak.
çingeneler gibi çemkirmeyin herşeye.
çokda zorlamayın olmayınca olmuyo.
(bkz: hayalim 2 harfli o da şöyle a ve m yi birleştiirr)
bacak, mini etek, topuklu ayakkabı. bu kadar.
mini etek, tanga, kuku.
hatun kişinin "yanımda olduğun anlarda huzur doluyorum" demesi bir erkeğin yolunu açmak için gayet yeterlidir. aşık eder mi bilmem ama bir ilişki başlar o kesin.

hem aşık edince ne olacaksa. sanki nirvanaya ulaşacak. teallam.
aşkta kaçmasın kimse hileye olursa kendiliğinden olsun .

Gönül, her an sevdiğinin kapısında ol;
Her istediğini onda ara, onda bul.
Aşk tavlasında hileye kaçma kalleşçe:
Koy canını ortaya, soyulursan soyul. ömer hayyam .
itin götüne sokmak.
ortamdaki diğer bütün kadınlardan farklı olan kadın aşık eder. burda farklı olmaktan kastım amuda kalkıp, takla atmak falan değil tabi. ayrıca bana sürüdeki diğer kızlardan farklı gelen bir kız başka bir erkek için gayet sıradan olabilir. yani burada yine karşı tarafın kişisel beğeni, algıları falan önemli. adam aşık olacaksa olur zaten, zorla bir insan aşık edilmez, ister kadın olsun ister erkek.
erkeğin aşık olmaya değil 100 dolara ihtiyacı vardır ve erkek yüz dolar ödediği her şeye potansiyel aşıktır..

100 dolar etkisi (bkz: ben buldum)
her an verebilirmiş ama hiç vermeye de bilirmiş gibi bir tavır.
Ona olan ilgini çok belli etmemek. Kaçan kovalanır falan filan.